Top 10 BrandMaxima Alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Reviews

Top 10 BrandMaxima alternatieven 2026: Functies, prijzen en review

Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 BrandMaxima-alternatieven in 2026: Functies, prijzen en beoordeling

BrandMaxima is een social media intelligence-platform dat 100 miljoen influencers indexeert op Instagram, TikTok, YouTube en X (Twitter). De commerciële voorwaarden zijn ongewoon transparant: betaal-naar-gebruik, maand-tot-maand, upgrade, downgrade of annuleer op elk moment, zonder inrichtingskosten of verborgen kosten. Het bedient ook een publiek dat de meeste platforms niet bereiken — naast merken en agencies wordt het gebruikt door academische onderzoekers en journalisten.

Merken vergelijken het met campagneplattformen omdat het een ander doel vervult. BrandMaxima meet en ontdekt; het voert geen programma's uit. Outreach, gifting, contracten, affiliate-tracking en betalingen vallen er buiten, en er zijn geen eCommerce-integraties om creatoractiviteit aan omzet te koppelen. Quotumgebaseerde grenzen bij exports en profielzoekopdrachten beperken ook groeiende teams op lagere abonnementen.

Deze gids vergelijkt de top 10 BrandMaxima-alternatieven in 2026 op campagneverwezenlijking, omzetattributie en commerciële flexibiliteit.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • AtisfyReach
  • InfluData
  • The Cirqle

Waarom naar BrandMaxima-alternatieven zoeken in 2026

De analyticadiepte van BrandMaxima is echt. Vier hiaten duwen merken naar campagne-eerste platforms.

Analytics-First, niet campagneverwezenlijking

BrandMaxima markeert ontdekking, IRM en campagneanalytics, maar de diepte ligt stellig in meting. Contractering, betalingen en UGC-rechtenworkflows zijn dun vergeleken met toegewijde campagneplattformen, dus merken die always-on-programma's uitvoeren, eindigen met het beheren van uitvoering elders. Onze ontdekkingstools gids vergelijkt platforms op end-to-end-mogelijkheid.

Quotumgebaseerde exports en zoekopdrachten

Plannen beperken profielexports en zoekopdrachten: 500 exports en 200 zoekopdrachten op Standard, 2.500 en 500 op Premium. Voor teams die grote shortlists samenstellen of regelmatig clientrapportage uitvoeren, bereiken die grenzen snel, en om meer vrij te geven betekent dat upgraden naar een hoger abonnement in plaats van incrementeel betalen.

Geen eCommerce- of affiliate-integraties

Er zijn geen native Shopify-, WooCommerce-, Magento- of Amazon-verbindingen en geen affiliate-link- of kortingscodetracking. Campagnerapportage dekt bereik, betrokkenheid en sentiment, maar creatoractiviteit kan niet aan orders worden toegekend. Teams die omzetbewijs nodig hebben, vallen terug op handmatige workarounds en spreadsheets.

Dunne voetafdruk van onafhankelijke beoordelingen

BrandMaxima heeft relatief weinig onafhankelijke recensies in vergelijking met gevestigde concurrenten, wat betrouwbaarheid op lange termijn, ondersteuningskwaliteit en echte ROI moeilijker in te schatten maakt voordat je je verbindt. Het model zonder contract verkleint dat risico aanzienlijk, maar de bewijsbasis is nog steeds beperkt.

Criteria voor het selecteren van BrandMaxima-alternatieven in 2026

Onze vergelijking richt zich op verschillende belangrijke aspecten:

  • Campagneverwezenlijking: Of het platform outreach, gifting, contracten en betalingen uitvoert of stopt bij analytics.
  • Omzetattributie: eCommerce-integraties die creatoractiviteit aan orders koppelen.
  • Commerciële flexibiliteit: Contractvoorwaarden en of je gratis kunt annuleren of downgraden.
  • Coverage sociale mediaplatforms: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Recensies: Ratings en terugkerende feedbackthema's van G2, Capterra en Trustpilot.
  • Prijzen en verplichtingen: De werkelijke kosten en of koppelaanbiedingen jaarlijkse facturering vooraussetellen.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboardingtijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, e-mail en onboardingondersteuning, en resolutiesnelheid.

BrandMaxima-brandoverzicht in 2026

BrandMaxima-overzicht - BrandMaxima-alternatieven 2026

BrandMaxima is een social media intelligence- en analyticaplatform dat influenceronderzoek, campagnetracking en publieksonderzoek combineert, gebouwd voor merken, agencies, creators, academische onderzoekers en journalisten.

Geschikt voor: Agencies, merken en onderzoekers die grootschalige social analytics gecombineerd met influenceronderzoek nodig hebben om campagnes en consumentengedrag te monitoren, vooral degenen die white-label-rapportage zonder langetermijncontracten willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube en X (Twitter), op een database van 100 miljoen influencerprofielen.

Prijzen & verplichtingen: Betaal-naar-gebruik zonder contract, maandelijks gefactureerd. Je kunt op elk moment upgraden, downgraden of annuleren, zonder inrichtingskosten of verborgen kosten.

  • Standard: $249/month, met 500 profielexports, 200 zoekopdrachten, 50 influencerlijsten, 10 campagnetrackingslots en een limiet van 50.000 posts.
  • Premium: $999/month, met 2.500 profielexports, 500 zoekopdrachten, onbeperkte lijsten, 50 campagnetrackingslots, een limiet van 300.000 posts en dedicated support.
  • Enterprise: Aangepaste prijzen, met onbeperkte exports en zoekopdrachten, aangepaste post- en campagnelimieten, en een dedicated accountmanager.

Reviews: 4,5 / 5,0 (G2), hoewel de totale voetafdruk van reviews van derden dunner is in vergelijking met grotere concurrenten.

Gebruiksvriendelijkheid (UX/UI): Dashboards worden beschreven als intuïtief, met interactieve grafieken en presentatieready exports. De diepgang van functies kan in het begin overweldigend aanvoelen.

Klantenondersteuning: E-mail en live chat bij alle abonnementen, met dedicated accountmanagers bij hogere niveaus. Reactietijden worden gerapporteerd als goed, hoewel sommige gebruikers meer uitgebreide onboarding en strategische begeleiding wensen.

Beste functies

  • Geen contract, zeg op wanneer je wilt: Echt maandelijks zonder setupkosten, upgrade of downgrade gratis. Zeldzaam op dit niveau van analyticadiepgang.
  • 100M+ influencerprofielen: Filters spanning demografie, engagement, categorieën en geografie over vier netwerken.
  • Twitter hashtag- en trefwoordanalytics: 50+ bruikbare inzichten voor elke X-campagne, wat bijna niets anders in deze vergelijking biedt.
  • White-label en API-toegang: Geclassificeerde clientrapportage en API-connectiviteit vanaf het Standard-plan en hoger.
  • Consumentengedraganalyse: BrandMaxima rapporteert het volgen van 100M+ kanalen, 8 miljard posts en 750 miljoen consumentengedragingen dagelijks.
  • Presentatieready exports: Interactieve grafieken en clientready visuele elementen rechtstreeks vanuit het dashboard.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Geen contract, zeg op wanneer je wilt: Maandelijks zonder setupkosten of verborgen kosten.Analytics, geen uitvoering: Geen outreach, gifting, contracten of betalingen.
100M+ profielen, vier netwerken: Aanzienlijke ontdekkingsdiepte voor de prijs.Quotumgebaseerde limieten: Export- en zoekopdrachtenlimieten beperken groeiende teams.
White-label en API vanaf Standard: Bureaufreundelijke rapportage zonder enterprise tier.Geen eCommerce-integraties: Geen omzetattributie aan bestellingen.
X hashtag-analytics: 50+ inzichten per campagne, uniek in deze vergelijking.$249/maand instap: Steil voor kleine teams die alleen ontdekking nodig hebben.
Presentatieready rapportage: Interactieve grafieken en clientready exports.Dunne reviewvoetafdruk: Beperkte onafhankelijke feedback om eerst te beoordelen.
Onderzoekskwaliteitpubliek: Gebruikt door academici en journalisten, niet alleen marketeers.Beperkte proefperiode: Geavanceerde mogelijkheden vergrendeld achter betaalde plannen.

Top 10 BrandMaxima-alternatieven in 2026

PlatformStartprijsVoert campagnes uit?WinkelintegratiesGeschikt voor
BrandMaxima$249/maandAlleen analyticsGeenSociale intelligentie en white-label rapportages
Influencer Hero$649/maandVolledigVierEnd-to-end campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijksJaShopifyBetaalbare wereldwijde discovery
Upfluence$478/maand moduleVolledigDrie plus AmazonAmazon en Shopify attributie
Captiv8~$25.000/jaarVolledigShopify, RefersionEnterprise concurrentieverkenning
CreatorIQ~$30.000/jaarVolledigShopifyEnterprise governance en betalingen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maandGedeeltelijkShopifyFrauddetectie en doelgroepcontrole
GRINGratis, daarna $200/maandVolledigVierDTC ecommerce en productseeding
AtisfyReachOfferte op aanvraagJaNiet vermeldAI-matching en complianceautomatisering
InfluData€599/maandAlleen analyticsGeenEuropese discovery en kijkers
The Cirqle€1.000/maandVolledigShopify en advertentiesVoorspellende ROI en betaalde versterking

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - BrandMaxima alternatieven 2026

Influencer Hero is een alles-in-één influencer marketing platform dat discovery, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, applicatiepagina's en rapportages vanuit één dashboard dekt.

Geschikt voor: eCommerce en D2C brands die influencer- en affiliatecampagnes schalen met sterke ROI, vooral teams die discovery, CRM, outreach en analytics in één werkflow willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijzen & voorwaarden: Standard $649/maand voor maximaal 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor maximaal 5.000, Business $2.490/maand voor maximaal 10.000, plus aangepaste en agencyplannen. Maandelijks gefactureerd, geen jaarlijkse binding, geen inrichtingskosten, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Beoordelingen: 5,0 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • 450M+ Creators Across Eight Platforms: Geavanceerde filters met detectie van nep-volgers en suggesties voor soortgelijke profielen.
  • Geautomatiseerde Outreach: Slimme e-mailsjablonen, drip-campagnes en AI-personalisering die analyseplatforms niet bieden.
  • CRM gebouwd voor schaal: Visuele borden voor het beheren van deliverables, communicatie en campagnefasen.
  • Real-time Rapportage en ROI: Dashboards met klikken, aankopen via affiliate-links, UGC-downloads en ROI per creator.
  • Vier Store-integraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce automatiseren gifting en affiliate-tracking.
  • Creator Storefronts: Aanpasbare winkels die uw producten tonen en conversies stimuleren.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Volledige campagneprestatie: Outreach, gifting, contracten en betalingen die BrandMaxima niet dekt.Hoger instapniveau: $649/maand tegen $249, een flinke stap omhoog.
450M+ Creators, acht platforms: Vier en een half keer de database, twee keer zoveel netwerken.Geen white-label rapportage: Minder geschikt voor agencies die klantrapportages doorverkopen.
Vier Store-integraties: Opbrengsttoeschrijving die BrandMaxima niet kan bieden.Geen X Hashtag Analytics: Geen equivalent voor BrandMaxima's Twitter-campagneinsights.
Geen export- of zoekquota: Creator-toegang geplaatst per plan, niet per rapportvolume.Geen gratis proefperiode: Toegang begint met een demo in plaats van zelf aanmelden.
24/7-ondersteuning en accountmanager: Inbegrepen bij elk plan, niet alleen bij hogere niveaus.Leercurve: Bredere functieset vereist tijd om onder de knie te krijgen.

BrandMaxima vs Influencer Hero

BrandMaxima begint bij $249 per maand; Influencer Hero bij $649. Dit verschil koopt een ander soort product in plaats van een grotere versie van dezelfde.

BrandMaxima toont u met wie u moet samenwerken en hoe campagnes hebben gepresteerd. Influencer Hero vindt de creators, voert de outreach uit, beheert deliverables, verzorgt gifting en betalingen, en schrijft verkopen toe via vier store-integraties. Beide factureren maandelijks zonder jaarlijkse binding, dus het verbintenisrisico is vergelijkbaar.

Waar BrandMaxima voordeel behoudt is agency-rapportage: white-label exports en API-toegang vanaf het instapniveau, plus X hashtag analytics met meer dan 50 insights die hier niet zijn gerepliceerd. Boek een demo om te zien wat uitvoering toevoegt aan de gegevens.

2. Modash

Modash-overzicht - BrandMaxima-alternatieven 2026

Modash is een discovery-first platform met 350M+ openbare creator-profielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate-automatisering. Onze Modash-alternatieven gids dekt deze categorie.

Beste voor: eCommerce- en DTC-merken op Shopify die influencer- en affiliate-campagnes schalen, en agencies die meerdere regio's beheren.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube.

Prijzen & Toezegging: Essentials $199/month jaarlijks gefactureerd, of $299 per maand, waarmee u tot 100 creators per maand kunt bereiken. Performance $499/month jaarlijks, of $599 per maand, wat dit verhoogt tot 250 creators en de Shopify-integratie toevoegt. Enterprise op maat. 14 dagen gratis trial zonder creditcard.

Reviews: 4.9 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ Profielen, Geen Look-Up-quota: Onbeperkt profielweergave op betaalde plannen, in tegenstelling tot analytics-tools met exportlimieten.
  • AI en Lookalike-zoeking: Beschrijf of upload een afbeelding om creators met overeenkomstige aesthetiek te vinden.
  • CRM-achtig partnerschapsbeheer: Statussen van benaderd tot onderhandeling tot bevestigd.
  • Shopify-automatisering: Geschenken, affiliate-codes, tracking en directe uitbetalingen.
  • Vind je fans: Identificeer creators die je merk al volgen.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
350M+ Profielen, Geen quota: Onbeperkt zoeken tegen 200 tot 500 maandelijkse lookups.Alleen Shopify eCommerce: Geen WooCommerce of Magento-ondersteuning.
Goedkoper instappunt: $199/month jaarlijks tegen $249.Jaarlijkse facturering voor beste tarief: Maandelijks kost $299, in tegenstelling tot voorwaarden zonder contract.
Affiliate-automatisering: Codes, tracking en uitbetalingen die BrandMaxima niet biedt.Drie platforms: Geen X-dekking, dus geen hashtag-campaignanalytics.
14-daagse gratis trial: Volledige functionaliteit testen voordat u betaalt.Contactlimieten per tier: 100 of 250 creators per maand.
4.9 Geverifieerde rating: Diep peer feedback waarbij BrandMaxima beperkt is.Geen white-label rapportage: Minder geschikt voor agencywerk met cliënten.

BrandMaxima vs Modash

Modash is goedkoper bij instap, $199 per maand jaarlijks gefactureerd tegen $249, en elimineert het quotaprobleem volledig met onbeperkte profielweergave op betaalde plannen. Het voegt ook outreach, Shopify-geschenken en affiliate-uitbetalingen toe.

BrandMaxima antwoordt met bredere analytische dekking: vier netwerken inclusief X, hashtag-campaigninsights, white-label rapportage en API-toegang vanaf de entry-tier. Voor een agentschap dat cliëntrapporten produceert, is die combinatie moeilijk op Modash te repliceren.

3. Upfluence

Upfluence-overzicht - BrandMaxima-alternatieven 2026

Upfluence is een all-in-one platform gebouwd rond eCommerce-attributie, met native Shopify-, WooCommerce- en Amazon-integraties en klant-tot-creator matching.

Geschikt voor: eCommerce-merken en agentschappen die end-to-end campagnes uitvoeren met sterke Shopify- en Amazon-integraties, gericht op meetbare verkopen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress-blogs, met een 12M+ creator-database.

Prijzen & Toezegging: Modulair. De Search and Contact module begint bij $478/month, met een volledige setup met search, campaignbeheer en Upfluence Pay tegen ongeveer $1.276/month, ongeveer $16.007/year. Jaarlijkse contracten met kwartaalwijze opties, een verplichte onboarding-fee, en geen commissies op verkopen of influencer-volume. Onze Upfluence-prijzen review bevat de modulespecificaties.

Reviews: 4.3 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Amazon en Shopify-attributie: Verkopen bijgehouden over marktplaats en eigen winkelomzet.
  • Klant-naar-creator-detectie: Identificeert creators die al van uw winkel kopen.
  • Jace AI Outreach: Bulk e-mails en drip-sequenties met geautomatiseerde personalisering.
  • Social Listening: Trend- en hashtag-monitoring, hier het dichtst bij BrandMaxima's analytics.
  • Bulk Creator-uitbetalingen: Veilige betalingen op schaal zonder commissies.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Drie winkels plus Amazon: Omzetattributie die BrandMaxima niet heeft.Werkelijke kosten ~$16.000/jaar: Meer dan vijf keer BrandMaxima's Standard-tier.
Zeven platforms: Met onder meer Twitch, Pinterest en blogs.Jaarlijkse contracten: Tegenovergesteld aan opzeggenvoorwaarden.
Geen provisiekosten: Kosten schalen niet mee met verkoopsvolume.Onboardingvergoeding: Verplichte eenmalige kosten bovenop.
Volledige campagneutvoering: Outreach tot uitbetalingen in één systeem.Kleinere database: 12M+ tegen BrandMaxima's 100M+.
Social listening inbegrepen: Analytische overlap met BrandMaxima's kernfunctionaliteit.Steile leercurve: Complexe setup en configuratie.

BrandMaxima versus Upfluence

BrandMaxima indexeert acht keer meer makers dan Upfluence tegen een fractie van de prijs – dat verdient duidelijk gezegd te worden. Waar Upfluence voor rekent is niet datavolume, maar workflow: outreach, contracten, gifting, affiliate-tracking en uitbetalingen gekoppeld aan Shopify en Amazon.

Als je bottleneck het vinden en analyseren van makers is, levert BrandMaxima veel beter rendement op tegen $249 per maand zonder contract. Als het gaat om het bewijzen van omzet, doet Upfluence dat en BrandMaxima niet.

4. Captiv8

Captiv8-overzicht – alternatieven voor BrandMaxima 2026

Captiv8 is een enterprise-platform voor influencers en commerce met diepgaande analytics en concurrentieintelligentie. Publicis nam het over in mei 2025 voor naar verluidt $150M en voegde het samen met Influential, wat het gecombineerde platform 15M+ makers geeft in 120 landen. Onze Captiv8-alternatieven gids vergelijkt het speelveld.

Geschikt voor: Grote ondernemingen en wereldwijde merken die geavanceerde discovery, campagnebeheer en diepgaande analytics nodig hebben met aanzienlijke jaarlijkse budgetten.

Platformdekking: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, X (Twitter) en Pinterest.

Prijs & contractverbintenis: Ongeveer $25.000 per jaar met jaarlijkse contractverbintenis, plus $3.000 eenmalige onboardingvergoeding. Winkelfront- en affiliate-programma's draaien als enterprise-beheerde add-ons tegen $20.000 tot $30.000 per maand.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Concurrenttracking: Identificeer makers die samenwerken met concurrenten en monitor merkvermelding, vergelijkbaar met BrandMaxima's benchmarking op ondernemingsschaal.
  • 15M+ maker-discovery: Filters die demografie, interesses, contentstijl en sentiment omvatten.
  • Aangepaste rapportbouwer: Drag-and-drop-statistieken met openbare sharelinks zonder licentie vereist.
  • Samenwerkingswerk aan campagnes: Teamgoedkeuringen en makerschat binnen het platform.
  • Filtervergrendeling: Bewaar en hergebruik complexe zoekopdrachten zonder opnieuw op te bouwen.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Enterprise Analytics Depth: ROAS, EMV en sentiment met BI-export.$25K/Year Plus $3K Onboarding: Ongeveer acht keer de jaarlijkse kosten van BrandMaxima.
Competitor Intelligence: Tracking van concurrenten met gekoppelde campagneuitvoering.Support Complaints: Trage reacties en betalingsproblemen gemeld.
Public Report Links: Clientdeling zonder licentie, nuttig voor agencies.Annual Commitment Only: Geen flexibiliteit om op elk moment op te zeggen.
Publicis Backing: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Smaller Database: 15M+ tegen BrandMaxima's 100M+.
Full Campaign Execution: Goedkeuring, chat en commerce-opties.Wrong Scale for SMBs: Sluit de teams uit die BrandMaxima bedient.

BrandMaxima vs Captiv8

Beide investeren in analytics en competitor intelligence, wat deze vergelijking functioneel dichter bij elkaar brengt dan de prijsverschil doet vermoeden. BrandMaxima levert het als een $249-per-maand product zonder contract met 100M+ profielen; Captiv8 verpakt het in campagneuitvoering voor $25.000 per jaar plus onboarding.

Voor agencies die benchmarking en clientrapportage willen zonder enterprise-inkoop, is BrandMaxima veel beter bereikbaar. Captiv8 verdient zijn prijs alleen als je ook de uitvoeringsfunctionaliteit nodig hebt.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - BrandMaxima-alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise platform dat de volledige influencer-lifecycle dekt met directe API-data van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, contentrechten en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ-alternatieven gids dekt deze categorie.

Geschikt voor: Grote merken en mondiale ondernemingen die een volledig geïntegreerde oplossing nodig hebben die discovery, CRM, campagnebeheer en analytics op schaal dekt.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijzen & Verplichting: Geen openbare tarieven. Gegevens van derden duiden op jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediaan van ongeveer $39.250 en grotere implementaties voorbij $59.000. Alleen jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden voor implementatie. Creator-betalingen zijn gratis op de eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • API-geverifieerde gegevens: Directe integraties met Meta, TikTok en YouTube voor real-time nauwkeurigheid.
  • Custom rapportage met live links: Deelbare dashboards die geen login vereisen, vergelijkbaar met white-label exports.
  • Betalingen met belastingcompliance: Gratis tot $100K per jaar, vervolgens 2%.
  • Content Library en UGC-rechten: Automatisch verzamelde assets met gebruiksverzoeken en hergebruiktracking.
  • Creator Connect: Merkportals met merktoepassing die rechtstreeks in de CRM voeden.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
API-Geverifieerde Real-Time Data: Directe platform-integraties in plaats van scraping.~$30.000/Jaar Minimaal: Ongeveer tien keer de jaarlijkse kosten van BrandMaxima.
Live Deelbare Rapporten: Executive-ready dashboards zonder inloggen.Handmatige Affiliate-Conversies: Tracking is niet geautomatiseerd.
Betalingen Met Belastingafhandeling: Gratis tot $100K, vereenvoudigt financiën.Alleen Jaarlijkse Contracten: Geen opzeg-mogelijkheid en geen proefperiode.
UGC-Rechtenmanagement: Verzoeken voor gebruik en hergebruik-tracking ingebouwd.Twee Maanden Implementatie: Lange opstarttijd tegenover directe self-service toegang.
Vertrouwd door Wereldwijd Merken: Disney, Lululemon, H&M en Unilever behoren tot de klanten.Steile Leercurve: Enterprise-diepgang vereist training.

BrandMaxima vs CreatorIQ

De gegevensbron verschilt op een manier die van belang is voor nauwkeurigheid. CreatorIQ haalt geverifieerde metrieken via directe Meta-, TikTok- en YouTube API-partnerschappen; BrandMaxima bouwt zijn 100M+ index onafhankelijk op. Voor merken waarbij rapportnauwkeurigheid contractueel is vastgelegd, is dat verschil de premie waard.

De premie is ongeveer $30.000 per jaar tegenover onder de $3.000, plus jaarlijkse verplichting en twee maanden implementatie. BrandMaxima stelt je morgen al in staat om te analyseren zonder enig contract.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - BrandMaxima alternatieven 2026

HypeAuditor is de authenticiteit-standaard van de categorie, met fraudedetectie die veelvuldig wordt aangehaald met ongeveer 95,5% nauwkeurigheid over 227M+ creatorprofielen, plus ontdekking, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt Voor: Merken en agencies die geavanceerde ontdekking en analytics met AI-aangestuurde fraudedetectie en authenticiteitsmetrieken voor het publiek nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Verplichting: Een gratis tier dekt mediaplanning en campagnebeheer, plus 40+ gratis audittools. Basic begint rond $299/maand jaarlijks gefactureerd, Pro rond $499/maand, met Enterprise aangeboden op basis van rapportvolume en gebruik.

Beoordelingen: 4,8 / 5,0 (Capterra)

Beste Functies

  • Gratis Tier en 40+ Gratis Tools: Evalueer de gegevens kosteloos, wat BrandMaxima's beperkte proefperiode niet toestaat.
  • Account Quality Score: Fraudedetectie en authenticiteitsscoring van het publiek op schaal.
  • Social Listening: Merkvermeldingen, hashtags en concurrentgesprekken, overlappend met BrandMaxima's kern.
  • Outreach en CRM: Berichten, templates, contracten en e-handtekeningen.
  • Shopify en PayPal: Promotiecode's, clicks, orders en omzet per creator.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Gratis Tier en 40+ Gratis Tools: Echt evalueren voordat je betaalt.Jaarlijkse Facturering in Betaalde Lagen: Geen echte maandelijkse voorwaarden.
227M+ Profielen, Zes Netwerken: Dubbele database en twee extra netwerken.Kleinere Creator Pool: Weinig makers ingeschreven voor binnenkomende campagnes.
Fraudedetectie: Authenticiteitsscores die BrandMaxima niet benadrukt.Ingewikkeld voor Beginners: Data-zware interface vereist training.
Contracten en Outreach: Campagnebeheer verder dan alleen analytics.Beperkte Integraties: Vooral Shopify, geen breder eCommerce-ecosysteem.
4,8 Geverifieerde Rating: Uitgebreide peer feedback waar BrandMaxima schaars is.Geen White-Label Reporting: Minder geschikt voor agency-klantrapportages.

BrandMaxima versus HypeAuditor

Dit zijn de meest vergelijkbare producten in deze vergelijking. Beide zijn analytics-first met social listening en competitor benchmarking, tegen vergelijkbare prijzen: ongeveer $299 per maand tegen $249.

HypeAuditor voegt fraudedetectie, contracten, outreach en Shopify ROI-tracking toe, plus een echte gratis tier voor evaluatie. BrandMaxima contrasteert met 100M+ profielen, X hashtag-analyse, white-label reporting en echte maandelijkse facturering zonder contract, terwijl HypeAuditor's advertentiesterf een jaarlijkse verplichting aanneemt.

7. GRIN

GRIN-overzicht - BrandMaxima-alternatieven 2026

GRIN is een creator management-platform gebouwd voor DTC eCommerce, met discovery, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. De prijsherziening in 2026 verving de oude contracten van $25.000 per jaar door vijf gepubliceerde zelf-bediende lagen met maandelijkse facturering, inclusief een gratis plan. Ons GRIN-alternatieven gids behandelt het veld.

Best geschikt voor: eCommerce- en DTC-merken die programma's end-to-end beheren van discovery tot productseeding, affiliate-uitbetalingen en UGC-management.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijzen & Verplichting: Gratis voor $0 met 200 maandelijkse Gia-credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maand-tot-maand, geen jaarlijkse verplichting en geen verplichte verkoopgesprek.

Reviews: 4,5 / 5,0 (G2, 483 beoordelingen) en 4,7 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Vier Store-integraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor gifting en order tracking.
  • Ingebouwde Betalingen en Contracten: PayPal-uitbetalingen en DocuSign-contracten in-platform.
  • UGC-inhoudsbibliotheek: Verzamelt automatisch creator-inhoud inclusief Stories met rechten geborgd.
  • Creator Sollicitatiepagina's: Gebrande landingspagina's die inkomende sollicitanten aantrekken.
  • Affiliate en ROI Tracking: Inkomsten en conversies per creator in het platform.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis laag, maandelijkse facturering: Dezelfde commerciële flexibiliteit, vanaf $0.CRM begint bij $500: Het $200 Starter-plan biedt AI-ondersteuning, niet de werkruimte.
Vier winkelintegraties: Opbrengststoewijzing die BrandMaxima niet kan bieden.Limieten voor actieve makers: 100, 250 of 500 per laag.
190M+ makers, zes netwerken: Bijna twee keer zo grote database.Prestatieproblemen: Storingen en langzame laadtijden gemeld.
Betalingen en contracten: PayPal en DocuSign ingebouwd.Klachten over zoekresultaten: Duplicaten en irrelevante overeenkomsten gemeld.
Onbeperkte samenwerkingen: Geen limiet op totaal aantal beheerde makers.Geen white-label rapportage: Minder geschikt voor agencywerk.

BrandMaxima versus GRIN

De herprijsstelling van GRIN in 2026 heeft deze vergelijking volledig veranderd. Het start nu gratis met maandelijkse facturering en geen verkoopgesprek, wat aansluit bij de commerciële flexibiliteit van BrandMaxima en tegelijk alles toevoegt wat BrandMaxima mist: gifting, contracten, uitbetalingen, UGC-rechten en vier winkelintegraties.

BrandMaxima behoudt de grotere index met 100M+ tegen 190M+ op een ander niveau, plus white-label rapportage en X-analytics. Voor agencies is die rapportagelaag de reden om het te blijven gebruiken.

8. AtisfyReach

AtisfyReach overzicht - BrandMaxima alternatieven 2026

AtisfyReach is een AI-aangedreven matching-platform dat influencer discovery, campagnebeheer en ROI-tracking automatiseert, met naleving geconsolideerd in één contract.

Beste voor: Merken die gebruikmaken van AI-gestuurde matchmaking om schaalbare campagnes uit te voeren op Instagram, TikTok en Facebook met wereldwijd bereik.

Platform-dekking: Instagram, TikTok en Facebook.

Pricing & verplichting: Gratis voor influencers om deelnemen aan campagnes. Prijzen voor merken zijn niet openbaar bekend; bedrijven vragen een offerte op maat aan via het Helpcentrum of contactpagina.

Beoordelingen: 4,4 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • AI-gestuurde matching: Automatische koppeling van merken aan aligned makers.
  • Automatische contractnaleving: Juridische vereisten geconsolideerd in één akkoord.
  • ROI-tracking en analytics: Real-time dashboards voor conversie en winstgevendheid.
  • Mondiale schaalbaarheid: Matchmaking-algoritmen die in verschillende regio's werken.
  • Suite voor campagnebeheer: Planning tot optimalisatie in één interface.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
AI Matching: Geautomatiseerde shortlisting in plaats van handmatige analyse.Geen openbare prijzen: Alleen offerte, geen gepubliceerde lagen en geen contract.
Campagnebeheer: Planning tot optimalisatie wat BrandMaxima niet dekt.Drie platforms: Minder netwerken en geen X-analytics.
Naleving automatiseren: Eenmalige contractvoorwaarden beperken risico.Ondersteuningsvertragingen: Beperkte kanalen met tragere reacties gemeld.
Wereldwijde maker-toegang: Bereik in meerdere landen en niches.Geen mobiele app: Beheer onderweg is beperkt.
Gratis voor makers: Geen kostbare drempel voor deelname.Databaseomvang niet gepubliceerd: Geen getal om te vergelijken met 100M+.

BrandMaxima versus AtisfyReach

BrandMaxima publiceert haar tarieven en laat u elke maand opzeggen. AtisfyReach vereist een offerte zonder iets openbaars en geen gestelde databaseomvang, wat evaluatie moeilijker maakt voordat u zich inzet.

AtisfyReach verdient dat met AI-matching en campagnebeheer op mondiale markten, wat BrandMaxima niet probeert. Als u campagnes wilt uitvoeren in plaats van alleen meten, is het de vollere optie.

9. InfluData

InfluData overzicht - BrandMaxima alternatieven 2026

InfluData is een Europees discovery- en analyseplatform met AI-gestuurd creator matching, op concurrenten gebaseerde lookalike-lijsten, social listening en fraudedetectie.

Geschikt voor: Mid-sized tot enterprise teams die diepgaande data-driven inzichten nodig hebben over meerdere platforms met AI-gestuurde analytics.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube inclusief Shorts en Twitch.

Prijzen & Verplichting: Maandelijks gefactureerd met minimaal één jaar contract. Pro €599/maand, All-In €1.199/maand, Enterprise op maat.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • AI-gestuurde discovery op basis van prompts: Zoeken in natuurlijke taal met content-gestuurd filteren.
  • AI Lookalike-generatie: Creator-lijsten gemodelleerd naar concurrenten of partnermerk.
  • Social Listening: Hashtags, vermeldingen en campagnediscussies live gevolgd.
  • Detectie van nepaudience: Fraudescreening voordat je creators boekt.
  • API-toegang op Enterprise: Programmatische integratie in aangepaste workflows.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
AI Discovery en Lookalikes: Zoeken op basis van prompts voorbij filterschema's.Minimaal één jaar contract: Tegenovergesteld aan terms waarbij je maandelijks kunt opzeggen.
Fraudedetectie: Screening van audience-authenticiteit ingebouwd.€599/maand entry: Meer dan het dubbele van BrandMaxima's Standard-tier.
Sterke Europese dekking: DACH-diepte voor regionale campagnes.Geen campagneuitvoering: Alleen analytics, hetzelfde gat als BrandMaxima.
Social Listening: Realtime monitoring dat overlapt met BrandMaxima's kern.Gebruikslimits op lagere plans: Creator- en rapportcaps per tier.
Responsieve ondersteuning: Live chat, webinars en onboarding goed beoordeeld.Feature gating: API beperkt tot Enterprise.

BrandMaxima vs InfluData

Beide zijn analyseplatformen zonder campagneuitvoering, dus dit draait om terms en geografie. BrandMaxima kost $249 per maand zonder contract; InfluData kost €599 met een minimaal eenjarig contract, wat betekent dat de werkelijke vergelijking ongeveer $3.000 per jaar tegen €7.200 is.

InfluData rechtvaardigt dit met diepere Europese dekking, AI-gestuurde discovery op basis van prompts en fraudedetectie. BrandMaxima biedt een grotere index, X-analytics en terms waaruit je elke maand kunt stappen.

10. The Cirqle

The Cirqle overzicht - BrandMaxima alternatieven 2026

The Cirqle is een automatie-first platform dat geverifieerde creator-toegang, AI-campagnebriefings, voorspellende ROI-modellering en directe integratie met Shopify en advertentieplatformen combineert. Onze The Cirqle alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Mid-sized tot grote merken die AI-campagneautomatie, voorspellende ROI-analytics en cross-platform tracking met Shopify-integratie willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met meer dan 1M API-geverifieerde creator-profielen.

Prijzen & Verplichting: Launch €1.000/maand voor 2 campagnes, 2 gebruikers en 1 netwerk. Grow €2.000/maand voegt ROAS-scores, AI-briefs, lookalike-audiences en 2 netwerken toe. Scale €4.000/maand voegt voorspellende analytics, 24/7 ondersteuning en alle netwerken toe. Enterprise op maat met API-toegang.

Beoordelingen: 4,2 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Voorspellende ROAS-scoring: Historische ROAS-gegevens op creators vóór contractering.
  • AI-campagnebriefings: Automatisch gegenereerd uit high-performing templates.
  • Shopify en Ads Manager integratie: Salesynchronisatie plus het omzetten van creator-posts in betaalde advertenties.
  • Realtime tracking: CPM, CPC en ROAS gemonitord tijdens campagnes.
  • Volledige automatiessuite: Contracten, betalingen, verzending en rapportage afgehandeld in-platform.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Predictive ROAS: Voorspel rendement voordat je uitgeeft, iets wat analytics-tools niet doen.€1.000/Maand Minimum: Vier keer de Standard-tier van BrandMaxima.
Shopify- en Ads-integratie: Salesattributie plus betaalde versterking.Netwerken Beperkt per Tier: Launch dekt slechts één netwerk.
Volledige Automatisering: Contracten, betalingen en verzending in één workflow.Vertraagde Creatorbetalingen: Reviews vermelden late betalingen en trage reacties.
1M+ API-geverifieerde Profielen: Geverifieerd in plaats van onafhankelijk geïndexeerd.Veel Kleinere Database: 1M+ tegen BrandMaxima's 100M+.
Gepubliceerde Tier-prijzen: Vier duidelijke plannen om mee te vergelijken.Minimale Verplichtingen: Contractvoorwaarden plus commissies op sommige plannen.

BrandMaxima vs The Cirqle

BrandMaxima indexeert honderd keer meer creators; The Cirqle's 1M+ zijn API-geverifieerd in plaats van onafhankelijk verzameld. Verschillende benaderingen voor hetzelfde nauwkeurigheidsprobleem.

The Cirqle kost minimaal €1.000 per maand met contractverplichtingen, vier keer de Standard-tier van BrandMaxima, en voegt predictive ROAS, Shopify-attributie en volledige campagneautomatisering toe. Voor puur meten is BrandMaxima veel goedkoper en je kunt elk moment stoppen.

Tot Slot

BrandMaxima weet wat het is. Een social intelligence-platform dat 100 miljoen creators indexeert op Instagram, TikTok, YouTube en X, met hashtag-campagneanalytics die 50+ inzichten biedt, white-label reporting en API-toegang vanaf de instaptier, en commerciële voorwaarden die zeldzaam zijn: geen contract, maand-op-maand, annuleren of downgraden wanneer je maar wilt, geen instellingskosten. Voor bureaus die clientrapporten produceren, en voor onderzoekers en journalisten die het ook gebruiken, is die combinatie goed doordacht.

Het plafond zit in de uitvoering. Outreach, geschenken, contracten, UGC-rechten en betalingen zijn allemaal beperkt of afwezig, er zijn geen e-commerce-integraties om creators aan omzet te koppelen, en quota-gebaseerde export- en zoeeklimieten beperken groeiende teams. De voetafdruk van reviews van derden is ook dunner dan bij gevestigde concurrenten, hoewel het model zonder contract dat risico aanzienlijk verkleint.

Voor merken die BrandMaxima's datadiepte met campagneuitvoering willen combineren, is Influencer Hero het sterkste allroundaalternatief in 2026. Het indexeert 450M+ creators op acht platforms, voert discovery tot uitbetalingen uit in één dashboard, integreert met vier winkelplatformen voor omzetattributie, en factureert maandelijks vanaf $649 zonder jaarlijkse binding.

Wil je zien wat campagneuitvoering aan je creatordata toevoegt? Boek een Demo met het Influencer Hero-team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Wat kost BrandMaxima?
Standard is $249/month met 500 profielexports, 200 zoekopdrachten, 50 lijsten, 10 campagnetrackingslots en een limiet van 50.000 posts. Premium is $999/month met 2.500 exports, 500 zoekopdrachten, onbeperkte lijsten, 50 campagneslots, een limiet van 300.000 posts en dedicated support. Enterprise wordt op aanvraag bepaald. Alle abonnementen zijn pay-as-you-go zonder contract, geen installatiekosten, en je kunt op elk moment upgraden, downgraden of annuleren.
Voert BrandMaxima influencercampagnes uit?
Niet volledig. Het biedt discovery, IRM en campagneanalytics, maar de focus ligt eerder op meting dan op uitvoering. Outreach, gifting, contracten, UGC-rechten en betalingen zijn beperkt in vergelijking met speciale campagneplatforms. Influencer Hero, GRIN, Upfluence en The Cirqle hanteren de volledige workflow tot en met uitbetalingen.
Welke platforms ondersteunt BrandMaxima?
Instagram, TikTok, YouTube en X (Twitter), met ondersteuning voor 100 miljoen influencerprofielen. De hashtag- en trefwoordanalytics van X, met meer dan 50 inzichten per campagne, is ongebruikelijk — de meeste alternatieven hier hebben X-ondersteuning afgeschaft of nooit ingebouwd. Influencer Hero ondersteunt acht netwerken, CreatorIQ en Upfluence zeven, en Captiv8, HypeAuditor en GRIN zes.
Kan BrandMaxima verkoopgegevens van campagnes bijhouden?
Nee. Er zijn geen native integraties met Shopify, WooCommerce, Magento of Amazon en geen affiliate link- of kortingscodetracking, dus rapporten tonen bereik, engagement en sentiment in plaats van omzet. Influencer Hero en GRIN maken elk verbinding met vier winkelplatforms, en Upfluence voegt Amazon attribution toe.
Welk alternatief ligt het dichtst bij BrandMaxima?
HypeAuditor, qua prijs en doel. Beide zijn analytics-first met social listening en concurrent benchmarking, tegen ongeveer $299 tegenover $249 per maand. HypeAuditor biedt fraude-opsporing, contracten en Shopify-tracking plus een gratis tier; BrandMaxima beschikt over een grotere index, X-analytics, white-label-rapportage en echte no-contract-facturering.
Wat zijn de beste alternatieven voor BrandMaxima?

Enkele van de beste alternatieven voor BrandMaxima zijn Influencer Hero, Upfluence, Captiv8, CreatorIQ en Modash. Onder deze opties onderscheidt Influencer Hero zich als een alles-in-één platform dat influencer discovery, AI-gestuurde outreach, CRM en geavanceerde analytics biedt tegen een concurrerende prijs.

‍

Hoe verschilt Influencer Hero van BrandMaxima?

Terwijl BrandMaxima zich sterk richt op social listening en concurrentvergelijking, gaat Influencer Hero verder door de volledige influencer marketing-workflow te dekken—van discovery tot campagnebeheer en rapportage. Het is een completere oplossing voor merken die influencer- en affiliateprogramma's efficiënt willen uitvoeren.

‍

Zijn BrandMaxima-alternatieven duurder?

Prijzen variëren afhankelijk van het platform. BrandMaxima kan kosteneffectief zijn voor analyses, maar alternatieven zoals Influencer Hero beginnen bij $649/maand en bevatten geavanceerdere functies zoals geautomatiseerde outreach, aanpasbare CRM en real-time prestatietracking, die beter langetermijnwaarde kunnen bieden.

‍

Welk BrandMaxima alternatief is het beste voor eCommerce merken?

Voor eCommerce-merken op Shopify, Amazon of WooCommerce is Influencer Hero vaak het beste alternatief dankzij de geïntegreerde winkellocaties, affiliate tracking en verkoopattributiefeatures. Dit maakt het gemakkelijk om influencerpartnerschappen te beheren en campagnes rechtstreeks aan omzet te koppelen.

Wat moet ik zoeken in een BrandMaxima-alternatief?

Bij het overwegen van alternatieven richt u zich op of het platform biedt: influencer discovery, geautomatiseerde outreach, campagnebewaking, verkoopatributie en klantenondersteuning. Influencer Hero blinkt uit in deze gebieden en biedt een gebruiksvriendelijk dashboard, toegewezen accountmanagers en optionele strategiemakerij om merken sneller te laten groeien.

‍

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.