Top 10 True Loyal (Voorheen TINT) Alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Review

Top 10 True Loyal alternatieven in 2026: functies, prijzen en reviews

April 19, 2024
|
Gepubliceerd
October 29, 2026
|
Bijgewerkt
13 minutes
|
Lezen
Influencer Performance Marketing cursus | VOUCHER: IMC100
AUTHOR IMAGE 1
Peter Nettesheim
| Author
Lucía Zabala
| Author
Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 True Loyal (Voorheen TINT) Alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Review

True Loyal is wat TINT is geworden. Filestack kocht TINT in 2023, combineerde het met loyaliteitsplatform Zinrelo en lanceerde alles opnieuw als True Loyal — verkocht in drie modules: Rewards voor het puntenprogramma, User-Generated Content voor het verzamelen en weergeven van posts van klanten, en Fan Communities voor een branded ruimte waar leden posten en punten verdienen. Loyaliteit is het fundament; UGC is eraan gekoppeld.

Dat maakt uit bij het vergelijken. True Loyal toont content die klanten al hebben gemaakt en stuurt rechtenverzoeken ermee af. Het vindt geen creators, stuurt ze geen briefings en betaalt ze niet. Merken die een influencer platform verwachten, kijken naar de verkeerde categorie, en de eerlijke vraag is of je loyaliteitsinfrastructuur of campagneinfrastructuur wilt.

Deze gids vergelijkt de top 10 True Loyal alternatieven in 2026 op creatorfindung, campagnebeheer en prijstransparantie.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • AtisfyReach
  • InfluData
  • The Cirqle

Waarom naar True Loyal Alternatieven zoeken in 2026

True Loyal is sterk in loyaliteit, met een enterprise-roster die ervan getuigt. Vier hiaten drijven merken die creatorscampagnes uitvoeren naar vergelijking.

Het Is Geen Influencer Marketing Platform

Er is geen creatordatabase, geen zoekfilters, geen automatisering van outreach en geen campagnebriefing. True Loyal verzamelt posts die je klanten al hebben gemaakt en helpt je rechten te verkrijgen om ze weer te geven. Als je creators moet vinden die nog nooit bij je hebben gekocht en content wilt bestellen, is dat een geheel ander productcategorie. Onze discovery tools gids behandelt platforms die ervoor zijn gebouwd.

Geen Openbare Prijzen

Tarieven worden per programma aangeboden op basis van klantenbasisgrootte en complexiteit, waarbij een demo vereist is voordat je getallen ziet. Voor enterprise loyaliteitsimplementaties is dat normaal; voor een merk dat influencer tools vergelijkt met gepubliceerde niveaus van $199 tot $649 per maand, is het een hindernis.

Enterprise Schaal Door Ontwerp

De cliëntenlijst omvat General Mills, Hyatt, Sherwin-Williams, Arm & Hammer en Hero Cosmetics. Het platform is voor die schaal gebouwd, wat een sterkte is als je daar bent en een mismatch als je een middelgrote DTC-merk bent die creatorscampagnes wil uitvoeren zonder een loyaliteitsprogramma eraan vast.

Een Leercurve bij Geavanceerde Functies

Reviewers beschrijven consequent de moderatie- en displayworkflows als intuïtief en mobiel-vriendelijk, en prijzen ondersteuning bij onboarding. De wrijving ontstaat in geavanceerde en aangepaste configuratie, waar navigatie lastiger wordt en sommige gebruikers beter bulk-export en mass-download opties missen.

Criteria voor het Selecteren van True Loyal Alternatieven in 2026

Onze vergelijking richt zich op verschillende belangrijke aspecten:

  • Creatorfindung: Of het platform nieuwe creators vindt of bestaande klanten activeert.
  • Campagnebeheer: Briefing, outreach, contracten en betalingen.
  • Prijstransparantie: Gepubliceerde niveaus versus only-quote engagementen.
  • Dekkingsgebied Sociale Mediaplatformen: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Reviews: Geverifieerde feedback van klanten op G2, Capterra en Shopify.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboardingtijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, e-mail en onboardingassistentie, en oplossnelheid.
  • Kernfuncties: Findung, outreach, CRM, rapportage, gifting, UGC, affiliate en betalingen, storefronts en AI-mogelijkheden.

True Loyal Brandoverzicht in 2026

True Loyal overzicht - True Loyal alternatieven 2026

True Loyal is een enterprise loyaliteitsplatform dat loyaliteitsprogramma's, UGC-aggregatie en branded fan communities combineert, ontstaan toen Filestack's TINT werd gecombineerd met loyaliteitsplatform Zinrelo.

Geschikt voor: Enterprise consumentenmerken die loyaliteitsprogramma's uitvoeren en klantencontent en community-engagement in de beloningseconomie willen integreren, plus rechtenbeheersde UGC die op productpagina's, campagnes, events en digitale displays wordt weergegeven.

Platformdekkingsgebied: Instagram via Meta-verbinding, TikTok, X, YouTube, LinkedIn, RSS, Yelp en andere openbare bronnen, met 150+ integraties waaronder Shopify, Salesforce, Klaviyo, Magento en Hootsuite.

Prijzen en Verbintenis: Niet gepubliceerd. Aangeboden per programma op basis van klantenbasisgrootte, programmacompexiteit en engagement-functies, waarbij een demo vereist is voor een aangepast offerte.

Reviews: 4.3 / 5.0 (G2)

Gebruiksgemak (UX/UI): Visueel intuïtief en mobiel-vriendelijk voor moderatie, en reviewers zeggen dat het UGC-verzameling en -weergave aanzienlijk versnelt. Geavanceerde en aangepaste functies hebben een leercurve, met enkele navigatiewrijving gemeld.

Klantenservice: Een consistent sterk punt. Recensenten prijzen de onboarding, hands-on demo's en installatieondersteuning herhaaldelijk aan, en beschrijven het vendor team als responsief. Een klein aantal vermeldt dat zij vervolgondersteuning nodig hebben bij incidentele technische problemen.

Beste functies

  • Drie modules in één stack: Rewards, UGC en Fan Communities samen verkocht, dus customerinhoud stroomt rechtstreeks in de points economy — niets anders doet dat.
  • Rechtenregistratie bij upload: Landingspagina's waar klanten inhoud indienen en gebruiksrechten op het moment van indiening toekennen.
  • AI-inhoudsanalyse: Objectdetectie en auto-tagging voor UGC-curation op schaal.
  • 150+ integraties: Shopify, Salesforce, Klaviyo, Magento, Hootsuite en meer, activering van loyaliteitsgegevens in de hele stack.
  • Multi-surface activering: Goedgekeurde inhoud weergegeven op productpagina's, campagnes, live events en digitale borden.
  • Churnvoorspelling en AI-reviewsamenvattingen: Retentie-tools die buiten wat influencer platforms bieden staan.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Loyalty plus UGC plus Community: Drie modules met elkaar verbonden, uniek hier.Geen creator discovery: Geen database, filters of outreach tools.
Rechten beveiligd bij upload: Gebruiksrechten verleend bij indiening.Geen gepubliceerde prijzen: Demo vereist voordat u getallen ziet.
150+ integraties: Naadloze connectiviteit in ecommerce en martech.Geen campaign briefing: Kan geen inhoud op maat commissie geven.
Sterke onboarding en ondersteuning: Herhaaldelijk geprezen in reviews.Enterprise schaal: Gebouwd voor General Mills en Hyatt, niet voor DTC mid-market.
AI-tagging op schaal: Objectdetectie versnelt curation.Geavanceerde feature curve: Aangepaste configuratie wordt moeilijker te navigeren.
Enterprise klantenlokaal: General Mills, Hyatt, Sherwin-Williams onder hen.Bulk-exportverzoeken: Gebruikers willen betere mass-download opties.

Top 10 True Loyal-alternatieven in 2026

PlatformStartprijsCreator DiscoveryContent op commissie?Geschikt voor
True LoyalNiet gepubliceerdGeenNee — aggregeert bestaande contentEnterprise loyaliteit met UGC
Influencer Hero$649/maand450M+JaEnd-to-end campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijks350M+JaBetaalbare mondiale discovery
Upfluence$478/maand module12M+JaAmazon en Shopify attributie
Captiv8~$25.000/jaar15M+JaEnterprise concurrentieanalyse
CreatorIQ~$30.000/jaarOpen webJaEnterprise governance en betalingen
HypeAuditorGratis, dan ~$299/maand227M+JaFraude detectie en publieks verifiëren
GRINGratis, dan $200/maand190M+JaDTC ecommerce en product seeding
AtisfyReachOfferte op aanvraagNiet gepubliceerdJaAI-matching en complianceautomatisering
InfluData€599/maand, 1-jaarEuropese focusNee — alleen onderzoekEuropese discovery en look-alikes
The Cirqle€1.000/maand1M+ geverifieerdJaVoorspellende ROI en betaalde amplificatie

1. Influencer Hero

Overzicht Influencer Hero - True Loyal-alternatieven 2026

Influencer Hero is een alles-in-één influencermarketingplatform dat discovery, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, application pages en rapportage vanuit één dashboard dekt.

Geschikt voor: D2C- en eCommerce-merken die creators willen vinden, briefen en betalen, en hun inhoud willen verzamelen, met automatisering en meetbare ROI op meerdere platforms.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijzen & Verplichting: Standard $649/maand voor tot 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor tot 5.000, Business $2.490/maand voor tot 10.000, plus custom en agency-abonnementen. Maandelijks gefactureerd, geen jaarlijkse verplichting, geen instelbijdrage, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 450M+ doorzoekbare creators: Vind creators op niche, publiek en engagement, met authenticiteitscontroles.
  • AI-aangedreven Outreach: Gepersonaliseerde sequences en drip campaigns voor content commissioning.
  • Influencer CRM: Communicatie, deliverables en performance gevolgd per relatie.
  • UGC Library: Automatisch posts vastgelegd met rechten beheerd — de overlap met het kerngebied van True Loyal.
  • Vier Store Integrations: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor gifting en affiliate tracking.
  • Creator Storefronts: Gepersonaliseerde storefronts die content omzetten in directe verkopen.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
450M+ doorzoekbare creators: Bestel content in plaats van deze alleen in te zamelen.Geen loyalty of rewards engine: Geen puntenprogramma of tier-mechanics.
Gepubliceerde tiers vanaf $649: Elk plan zichtbaar zonder verkoopgesprek.Geen fan community module: Geen branded member space.
UGC Library met rechten: Content vastgelegd en beheerd voor hergebruik.Geen digital signage activation: Geen event walls of in-store displays.
Vier store integrations: Affiliate tracking gekoppeld aan bestellingen.Geen ad whitelisting: Posts kunnen niet als betaalde advertenties worden versterkt.
24/7 support en account manager: Inbegrepen in elk plan.Onboarding nodig: Uitgebreide feature set vereist initiële training.

True Loyal versus Influencer Hero

Dit zijn geen concurrenten voor dezelfde begroting. True Loyal is loyalty software met UGC eraan vast — rewards, punten en community, met klantencontent die het programma voeding geeft. Influencer Hero is campaignesoftware: vind creators, brief ze, betaal ze, volg de verkopen.

De overlap is de content library. Beide verzamelen creator content met rechten beheerd voor hergebruik. Het verschil is waar het vandaan komt — True Loyal verzamelt wat klanten al hebben gepost, Influencer Hero commissioning wat je daadwerkelijk nodig hebt.

Als je een loyalty programma wilt, zijn wij dat niet. Boek een demo als je creator campaigns wilt uitvoeren.

2. Modash

Modash overzicht - True Loyal alternatieven 2026

Modash is een discovery-first platform met 350M+ openbare creator profielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate automation. Ons Modash alternatieven gids dekt deze categorie.

Best voor: eCommerce merken die discovery, bulk outreach en affiliate automation willen, vooral Shopify stores met internationale campaigns.

Platform coverage: Instagram, TikTok en YouTube.

Prijzen & verbintenis: Essentials $199/maand jaarlijks gefactureerd, of $299 maandelijks, waarmee je contact kunt opnemen met tot 100 creators per maand. Performance $499/maand jaarlijks, of $599 maandelijks, wat dit verhoogt naar 250 creators en voegt de Shopify integratie toe. Enterprise op maat. 14 dagen gratis proefperiode zonder creditcard.

Beoordelingen: 4.9 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ openbare profielen: Zoek creators die nog nooit bij je hebben gekocht.
  • Vind je fans: Identificeer creators die je merk al volgen — het dichtstbijzijnde equivalent van True Loyal's advocate logic.
  • CRM en bulk outreach: Gmail en Outlook synchronisatie met pipeline tracking.
  • Shopify automatisering: Geschenken, codes, affiliate links en uitbetalingen.
  • Nep-volgers analyse: Controle van publieksgehalte voordat je boekt.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
350M+ doorzoekbare creators: Bereik veel verder dan je eigen klanten.Geen content licensing: Rechten worden handmatig afgehandeld, in tegenstelling tot True Loyal's upload capture.
Gepubliceerde prijsniveaus vanaf $199: Budgetduidelijkheid met gratis trial.Alleen Shopify store integratie: Tegen 150+ True Loyal integraties.
Automatische affiliate uitbetalingen: Provisielagen en maandelijkse betalingen.Contactlimieten per niveau: 100 of 250 creators per maand.
4.9 geverifieerde beoordeling: Diepgaande onafhankelijke feedback.Geen loyaliteitsfuncties: Geen beloningen, punten of community.
14 dagen gratis trial: Test voordat je betaalt.Drie platforms: Smallere brondekkking dan True Loyal's aggregatie.

True Loyal versus Modash

Modash publiceert zijn prijsniveaus, biedt een trial en indexeert 350M+ creators die je kunt benaderen en provisie geven. True Loyal geeft offertes per programma en werkt met content die je klanten al hebben gemaakt.

De Find Your Fans tool is het dichtste equivalent en toont creators die je al volgen. Wat Modash niet kan doen, is rechten bij upload vastleggen of content in een beloningsprogramma voeden.

3. Upfluence

Upfluence overzicht - True Loyal alternatieven 2026

Upfluence is een all-in-one platform gebouwd rond eCommerce revenue attributie, met native Shopify, WooCommerce en Amazon integraties en customer-to-creator matching.

Geschikt voor: Shopify en Amazon verkopers die influencer campagnes verbinden met meetbare omzet, met discovery, outreach en betalingen in één systeem.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress blogs, met een 12M+ creator database.

Prijzen & verplichting: Modulair. De Search en Contact module begint bij $478/maand, met een volledige setup met search, campaign management en Upfluence Pay voor ongeveer $1.276/maand, ongeveer $16.007/jaar. Jaarlijkse contracten met driemaandelijkse opties, een verplichte onboarding fee en geen provisies op verkoop of influencer volume. Ons Upfluence prijzen review bevat de moduleuitsplitsing.

Beoordelingen: 4.3 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Customer-to-creator detectie: Identificeert klanten die creators zijn — True Loyal's advocate premise, toegepast op campagnes.
  • Amazon attributie: Verkoop getrackt voor marktplaats verkopers.
  • Jace AI outreach: Drip sequences en gepersonaliseerde bulk e-mails.
  • CRM en campaign tracking: Communicatie, compensatiemodellen en conversies op één plaats.
  • Bulk betalingen: Veilige creator uitbetalingen op schaal.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Klant-naar-Creator Matching: Vindt automatisch ambassadeurs in je klantenbestand.Werkelijke Kosten ~$16.000/Jaar: Jaarlijks contract met instellingskosten.
Zeven Platforms Plus Blogs: Uitgebreide campagnedekking.Geen Gratis Proefperiode: Verplichting voordat je het test.
Geen Commissiekosten: Vaste prijs ongeacht verkoopvolume.Complexe Instellingen: Steile leercurve voor nieuwe teams.
Gepubliceerde Module-prijzen: Kosten zichtbaar voordat het gesprek plaatsvindt.Geen Loyaliteit of Community: Geen beloningssysteem of ledenruimte.
Ingebouwde Betalingen: Bulk-uitbetalingen intern afgehandeld.Alleen Jaarlijkse Contracten: Geen maandelijkse optie.

True Loyal vs Upfluence

De customer-to-creator detectie van Upfluence is het dichtst bij wat True Loyal voorstelt: je ambassadeurs zijn al je klanten. Het verschil zit in wat daarna gebeurt — Upfluence betaalt hen op commissie, True Loyal beloont en toont hen.

Upfluence kost ongeveer $16.000 per jaar op basis van een jaarlijks contract en publiceert dat bedrag. True Loyal vereist een demo om enig getal te zien.

4. Captiv8

Captiv8 overzicht - True Loyal alternatieven 2026

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce-platform met diepgaande analytics en concurrentiële inlichtingen. Publicis nam het over in mei 2025 voor ongeveer $150M en voegde het samen met Influential, waardoor het gecombineerde platform 15M+ creators in 120 landen beschikt. Onze Captiv8 alternatieven gids vergelijkt het speelveld.

Geschikt voor: Enterprise merken en agencies die geavanceerde discovery, campagnebeheer en analytics nodig hebben op dezelfde schaal als True Loyal.

Platform Dekking: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, X (Twitter) en Pinterest.

Prijzen & Verplichting: Ongeveer $25.000 per jaar op basis van een jaarlijkse verplichting, plus een eenmalige instellingskosten van $3.000. Storefront en affiliateprogramma's draaien als enterprise-beheerde add-ons à $20.000 tot $30.000 per maand.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste Functies

  • 15M+ Creators, 120 Landen: Filters op demografie, interesses en concurrentsamenwerkingen.
  • Concurrentiële Inlichtingen: Volg creators die met rivalen werken en merkvermelding wereldwijd.
  • Campagnecollaboratie: Team goedkeuringen, opmerkingen en creator chat in-platform.
  • Diepgaande Tracking: ROAS, EMV en postinggewoontes, met Looker Studio en GA integraties.
  • Openbare Rapportkoppelingen: Deel rapporten extern zonder licentie.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde Enterprise-prijzen: Getallen vermeld waar True Loyal's niet zijn.$25K/Jaar Plus $3K Instellingen: Storefronts voegen $20–30K/maand toe.
15M+ Creators, 120 Landen: Wereldwijde discovery op enterprise schaal.Support-klachten: Trage reacties en uitbetalingsproblemen gemeld.
Concurrentiële Inlichtingen: Rivaaltracking dat True Loyal niet biedt.Alleen Jaarlijkse Voorwaarden: Geen maandelijkse of trial route.
Diepgaande Analytics: ROAS, EMV en aangepaste exports.Beperkte Integraties: Shopify en Refersion tegen 150+.
Publicis Ondersteuning: Enterprise geloofwaardigheid en Epsilon meting.Geen Loyaliteitslaag: Geen belonings- of community modules.

True Loyal vs Captiv8

Beide bedienen enterprise, dus dit is een eerlijke schaalvergelijking. Captiv8 publiceert zijn prijzen openbaar op ongeveer $25,000 per jaar plus onboarding; True Loyal vereist een demo.

Captiv8 voert campagnes uit — discovery, briefs, approvals, tracking. True Loyal voert loyaliteitsprogramma's uit. Een groot merk zou beide echt nodig kunnen hebben.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - True Loyal alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise-platform dat de volledige influencer-levenscyclus afdekt met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, approvals, inhoudsrechten en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Enterprise-merken die grootschalige influencerprogramma's uitvoeren en naleving, governance en geïntegreerde uitbetalingen in verschillende regio's nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijsstelling & Commitment: Geen openbare tarieven. Gegevens van derden duiden op jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30,000, met een mediaan rond $39,250 en grotere implementaties boven $59,000. Alleen jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden voor implementatie. Creator-betalingen zijn gratis op de eerste $100,000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Reviews: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • UGC-bibliotheek met rechtenbeheers: Verzamelt assets automatisch, vraagt rechten aan en volgt het gebruik in betaalde advertenties — de dichtstbijzijnde match voor de rechtenworkflow van True Loyal.
  • Open-Web Discovery: Elke openbare creator, geen opt-in vereist.
  • Creator Connect-pagina's: Merkgebonden inschrijvingspagina's die in de CRM voeren.
  • Betalingen met belastingcompliance: Gratis tot $100K per jaar, daarna 2%.
  • Live Reporting Dashboards: API-ondersteunde analyses deelbaar zonder logins.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Rechtenbeheer op schaal: Automatische verzameling met gebruikstracking.~$30,000/Jaar ondergrens: Mediaan rond $39,250, geen gepubliceerde tarieven.
Open-Web Discovery: Bereik buiten uw eigen klanten.Handmatige Affiliate-tracking: Conversies handmatig geregistreerd.
API-geverifieerde gegevens: Directe pipelines van Meta, TikTok en YouTube.Alleen jaarlijkse contracten: Geen proefperiode of maandelijkse optie.
Sterke implementatieondersteuning: Toegewezen managers en driemaandelijkse beoordelingen.Twee maanden implementatie: Lange opstart voordat de lancering plaatsvindt.
Naamgenoemde enterprise-klanten: Disney, Lululemon en Coca-Cola behoren ertoe.Geen loyaliteitsmodules: Geen beloningen, punten of fangemeenschappen.

True Loyal vs CreatorIQ

De rechtenbeheersfunctionaliteit van CreatorIQ is de dichtste functionele overlap in deze lijst — assets automatisch verzamelen, rechten aanvragen en gebruik in betaalde advertenties volgen. True Loyal legt rechten bij upload vast, wat schoner is maar alleen werkt voor content die klanten vrijwillig leveren.

Beide zijn enterprise en geen van beide publiceert tarieven, hoewel gegevens van derden CreatorIQ vanaf ongeveer $30,000 per jaar plaatsen.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - True Loyal alternatieven 2026

HypeAuditor is de authenticiteitsreferentie in de categorie, met fraudedetectie die frequently wordt aangehaald op ongeveer 95,5% nauwkeurigheid voor 227M+ creatorprofielen, plus discovery, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Merken die geverifieerde creatorskwaliteit en multi-platformcampagne-tracking prioriteren, met een gratis manier om eerst te evalueren.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Contractering: Een gratis versie biedt mediaplanning en campagnebeheer, plus 40+ gratis audittools. Basic kost ongeveer $299/maand bij jaarlijkse facturering, Pro ongeveer $499/maand, en Enterprise wordt offertebasis bepaald op rapportvolume en gebruik.

Reviews: 4.8 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Gratis versie en 40+ gratis tools: Evalueer echte data voordat u enig engagement aangaat.
  • Social Listening: Volg vermeldingen van uw merk of concurrenten om voorstanders te vinden — het meest vergelijkbaar met True Loyal's aggregatie.
  • Account Quality Score: Detectie van nepvolgers over 227M+ profielen.
  • AI-gestuurde zoekopdracht: Analyseert bio's, bijschriften, afbeeldingen en video's voorbij alleen trefwoorden.
  • Shopify en PayPal: Tracking van promotiecodes en eCommerce ROI.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis versie en 40+ gratis tools: Geen demo nodig om waarde in te zien.Jaarlijkse facturering voor betaalde lagen: De ongeveer $299-prijs veronderstelt betaling per jaar vooraf.
227M+ creators, zes netwerken: Ontdekking die True Loyal niet biedt.Beperkte CRM-tools: Niet opgezet voor langdurige gemeenschapsopbouw.
Social Listening: Vindt organische voorstanders automatisch.Ingewikkeld voor beginners: Data-zware interface.
Fraudedetectie: Authenticiteitscontrole vóór booking.Geen rechtenregistratie bij upload: Geen gelijkwaardige indienwerkflow.
4.8 geverifieerde beoordeling: Uitgebreide onafhankelijke feedback.Geen loyaliteitsintegratie: Content speist geen beloningsprogramma.

True Loyal versus HypeAuditor

De social listening van HypeAuditor vindt mensen die al over uw merk spreken, dezelfde instelling als achter True Loyal's aggregatie. Het verschil is wat u daarna doet: HypeAuditor laat u ze benaderen en inhuren, True Loyal toont hun content en beloont hen.

HypeAuditor begint ook gratis, zodat u het zonder verkoopgesprek kunt beoordelen.

7. GRIN

GRIN-overzicht - True Loyal alternatieven 2026

GRIN is een creatorbeheersplatform gebouwd voor DTC eCommerce, met dekking van ontdekking, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. De prijswijziging in 2026 verving de oude contracten van $25.000 per jaar met vijf gepubliceerde zelfbedieningslagen gefactureerd per maand, inclusief een gratis plan. Ons GRIN alternatieven gids behandelt het veld.

Beste voor: eCommerce en DTC-merken die ontdekking, gifting, betalingen en UGC-verzameling in één platform willen dat aan hun winkel is gekoppeld.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een 190M+ creatordatabase.

Prijzen & Contractering: Gratis op $0 met 200 maandelijkse Gia credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maand-op-maand, geen jaarverbintenis en geen verplichte verkoopoproep.

Reviews: 4.5 / 5.0 (G2, 483 reviews) en 4.7 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Contentbibliotheek met mediarights: Alle creatorcontent inclusief Stories, opgeslagen met hergebruiksrechten — het meest vergelijkbare met True Loyal's UGC-module.
  • Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en Salesforce Commerce.
  • Creator Portals: Gepersonaliseerde dashboards met briefs, contracten en betalingsgegevens.
  • Social Listening en Affiliate Hub: Merkvermelding gevolgd naast affiliate-uitbetalingen.
  • PayPal Betalingen: Creatoruitbetalingen en commissies afgehandeld in-platform.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis laag, gepubliceerde prijzen: Begint bij $0 met elke laag duidelijk vermeld.CRM begint bij $500: Het Starter-plan van $200 biedt AI-ondersteuning, niet de werkplek.
UGC-bibliotheek met gebruiksrechten: Inhoud opgeslagen en goedgekeurd voor hergebruik.Limieten actieve creators: 100, 250 of 500 per laag.
190M+ doorzoekbare creators: Bestel inhoud in plaats van erop te wachten.Prestatieproblemen: Storingen en trage laadtijden gerapporteerd.
483 geverifieerde G2-reviews: Het meeste bewijsmateriaal hier.Klachten over zoekresultaten: Irrelevante resultaten gerapporteerd.
Betalingen ingebouwd: PayPal-uitbetalingen en commissies.Geen loyaliteitsprogramma: Geen punten of fan-community.

True Loyal vs GRIN

De inhoudsbibliotheek van GRIN met mediarechten is het dichtste dat in deze lijst op de UGC-module van True Loyal lijkt, door creator-inhoud inclusief Stories met hergebruiksrechten in te vangen.

Het verschil zit in de richting. De inhoud van GRIN komt van creators die je zelf hebt geworven en betaald; die van True Loyal komt van klanten die toch al hebben gepost. GRIN publiceert ook elke laag vanaf gratis, waar True Loyal een demo vereist.

8. AtisfyReach

AtisfyReach overzicht - True Loyal alternatieven 2026

AtisfyReach is een AI-gestuurde matching-platform die influencer-ontdekking, campagnebeheer en ROI-tracking automatiseert, met naleving samengebald in een enkel contract. Onze AtisfyReach alternatieven gids behandelt deze categorie.

Ideaal voor: Merken die AI-matching en geautomatiseerd campagnebeheer willen voor Instagram, TikTok en Facebook zonder uitgebreide handmatige setup.

Platformdekking: Facebook, Instagram en TikTok.

Prijzen en verplichting: Gratis voor influencers om aan campagnes deel te nemen. Merkprijzen zijn niet openbaar; bedrijven vragen een offerteaanvraag in via het Help Center of contactpagina.

Reviews: 4.4 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • AI-gestuurde matching: Algoritmen die merken automatisch met gealigneerde creators verbinden.
  • Real-time matching: Creator-selectie geoptimaliseerd terwijl campagnes draaien.
  • Automatisering juridische naleving: Vereisten ingebouwd in contracten.
  • Omnichannel-campagnes: Gecoördineerde activiteiten in drie netwerken.
  • ROI-tracking: Conversiepercentages en campagne-effectiviteit gemeten.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
AI-matching: Geautomatiseerde creator-selectie in plaats van handmatige beoordeling.Geen openbare prijzen: Dezelfde evaluatiedrempel als True Loyal.
Automatisering juridische naleving: Juridische voorwaarden in-platform afgehandeld.Drie platforms: Smaller dan de brondekking van True Loyal.
Gratis voor creators: Bouwt een groter kandidatenbestand op.Ondersteuningsvertragingen: Beperkte kanalen met trage reacties gerapporteerd.
ROI-tracking campagnes: Conversie gemeten per activatie.Usability-problemen: Interface beschreven als niet-intuïtief door sommigen.
Commissie inhoud: Creators stellen voor en leveren, anders dan aggregatie.Geen mobiele app: Beheer onderweg beperkt.

True Loyal vs AtisfyReach

Geen van beide publiceert merkprijzen, dus transparantie is niet het onderscheidende kenmerk. Het verschil is functioneel: AtisfyReach brengt merken en makers bij elkaar en voert campagnes uit, True Loyal verzamelt en toont wat klanten al hebben geplaatst.

AtisfyReach is de betere keuze als je content nodig hebt die aan een briefing voldoet. True Loyal wint als het doel social proof is gekoppeld aan een beloningsprogramma.

9. InfluData

InfluData-overzicht - True Loyal-alternatieven 2026

InfluData is een Europees discovery- en analyseplatform met AI-gestuurde creatormatchmaking, op concurrenten gebaseerde lookalike-lijsten, social listening en fraudedetectie.

Geschikt Voor: Mid-size tot enterprise teams die diepgaande creatorsanalyses nodig hebben in Europese markten, met API-toegang voor aangepaste workflows.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube inclusief Shorts en Twitch.

Prijzen & Voorwaarden: Gepubliceerde niveaus gefactureerd per maand met een minimale eenjaarscontract. Pro €599/maand, All-In €1.199/maand, Enterprise op maat.

Reviews: 4,6 / 5,0 (Capterra)

Beste Features

  • AI-gestuurde Discovery: Zoekopdracht op basis van prompts met precieze filters.
  • Creator Lookalikes: Lijsten gemodelleerd naar concurrenten- of partnermerkprofielen.
  • Social Listening: Merkvermeldingen, hashtags en campagnediscussies live bijgehouden.
  • Detectie van Nep-Doelgroepen: Opgeblazen volgeraantallen gefilterd.
  • API-Toegang: Creatorsgegevens geïntegreerd in aangepaste workflows op Enterprise.

Voor- en Nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde Tarieven vanaf €599: Duidelijke niveaus in tegenstelling tot True Loyal's offertes.Eenjarig Minimumcontract: Vastgelegd ongeacht gebruik.
Vier Netwerken inclusief Twitch: Solide Europese dekking.Alleen Onderzoek: Geen campagneuitvoering, contracten of uitbetalingen.
Social Listening: Merkvermeldingen real-time bijgehouden.Hoge Hogere Niveaus: All-In op €1.199/maand.
Fraudedetectie: Screening van doelgroepechtheid.Gebruikerslimieten op Lagere Plannen: Creator- en rapportlimieten per niveau.
Sterke UX en Support: Live chat, webinars en documentatie.Feature Gating: API en aanpassingen alleen op Enterprise.

True Loyal vs InfluData

Geen van beide voert campagnes uit, wat dit een ongebruikelijke combinatie maakt. InfluData is onderzoek — discovery, analyses, listening — zonder contracten of uitbetalingen. True Loyal is activering en weergave zonder discovery.

InfluData publiceert tarieven vanaf €599 per maand met een eenjarig minimum. Een merk dat zowel discovery als uitvoering nodig heeft, heeft toch een derde tool nodig.

10. The Cirqle

The Cirqle-overzicht - True Loyal-alternatieven 2026

The Cirqle is een automatie-eerst platform dat geverifieerde creatortoegang, AI-campagnebriefings, voorspellende ROI-modellering en directe integratie met Shopify en advertentieplatforms combineert. Onze Cirqle-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt Voor: Mid-to-large merken die AI-campagneautomatie, voorspellende ROI-scoring en Shopify-gekoppelde attributie willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met meer dan 1 miljoen API-geverifieerde creatorsprofielen.

Prijzen & Voorwaarden: Launch €1.000/maand voor 2 campagnes, 2 gebruikers en 1 netwerk. Grow €2.000/maand voegt ROAS-scores, AI-briefs en lookalike-doelgroepen toe. Scale €4.000/maand voegt voorspellende analyses, 24/7-ondersteuning en alle netwerken toe. Enterprise op maat met API-toegang. Contractverplichtingen en platformcommissies zijn van toepassing.

Reviews: 4,2 / 5,0 (G2)

Beste Features

  • Predictive ROAS Scoring: Historische ROAS van creators voordat je ze aanstelt.
  • AI Campaign Briefs: Automatisch gegenereerd uit high-performing templates.
  • Rate Negotiation In-Platform: Tarifefgesprekken zonder de tool te verlaten.
  • Full Automation Suite: Contracten, betalingen, verzending en rapportage.
  • Shopify and Ads Manager: Attribution plus conversie in één klik naar betaalde advertenties.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Transparante Prijsstellinglagen: Vier plannen openbaar vermeld.€1.000/Maand Minimum: Plus contractverbintenissen en commissies.
Predictive ROAS: Bereken rendement voordat je een creator aanstelt.Betalingsvertragingen voor Creators: Gebruikers melden trage uitbetalingen en communicatie.
Shopify en Ads Integratie: Attribution plus betaalde versterking.Netwerken Gelimiteerd per Laag: Launch omvat één netwerk.
Volledige Automatisering: Van contracten tot rapportage volledig beheerd.Vereist Vroege Planning: Campagnes moeten ruim van tevoren ingesteld zijn.
1M+ Geverifieerde Profielen: API-geverifieerd in plaats van zelfverklaard.Geen Loyaliteit of Community: Geen beloningssysteem of ledenruimte.

True Loyal vs The Cirqle

The Cirqle publiceert vier lagen vanaf €1.000 per maand en automatiseert contracten, betalingen en rapportage. True Loyal rekent per programma en voert zelf geen campagnes uit.

De Shopify-integratie en ads-conversie zetten creator content om in meetbare inkomsten en betaalde media, wat True Loyal's display-en-reward-model niet probeert.

Conclusie

True Loyal is een goed product dat in de verkeerde categorie wordt vergeleken. Wat TINT onder Filestack en Zinrelo is geworden, is een enterprise loyaltyplatform: beloningen, UGC en fangemeenschappen verkocht als één stack, met 150+ integraties en een clientenlijst inclusief General Mills, Hyatt en Sherwin-Williams. Rechten vastleggen bij upload, AI content tagging en multi-surface activering via productpagina's, events en digital signage zijn allemaal echt sterk.

Het is alleen geen influencer marketing software. Er is geen creator database, geen outreach, geen briefing en geen campagnebetalingen — het oppervlakt content die je klanten al hebben gemaakt en verbindt dit met een beloningseconomie. Voeg offerte-only prijsstelling en enterprise-positionering toe, en een midden-markt merk dat creator campagnes wil uitvoeren, kijkt naar het verkeerde gereedschap.

Waar je heen gaat, hangt af van wat je echt nodig hebt. GRIN en HypeAuditor starten beide gratis met openbare lagen en grote databases. Modash voegt 350M+ creators toe voor $199 per maand. Upfluence vindt voorvechters in je klantenlijst, CreatorIQ biedt rechtenbeheer op enterprise schaal, en The Cirqle voegt predictive ROI toe.

Voor merken die creators moeten vinden, briefen en betalen in plaats van wachten tot klanten posten, is Influencer Hero het sterkste all-round alternatief in 2026. Het indexeert 450M+ creators over acht platforms, voert AI outreach en CRM uit, vangt UGC met rechten managed, en publiceert elke laag vanaf $649 per maand.

Heb je liever content gemaakt dan verzameld? Boek een Demo met het Influencer Hero team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Wat is er gebeurd met TINT?
Filestack nam TINT in 2023 over en combineerde het met loyaliteitsplatform Zinrelo, waarna het als True Loyal werd gelanceerd. Het product wordt nu verkocht in drie modules — Rewards, User-Generated Content en Fan Communities — met loyaliteit als kernfunctie in plaats van alleen UGC.
Hoeveel kost True Loyal?
Niet gepubliceerd. De prijsstelling wordt per programma bepaald op basis van klantenbasis, programmaomplexiteit en benodigde engagementfuncties. Een demo is nodig voor een aangepast voorstel. Alternatieven met openbare tarieven zijn GRIN vanaf gratis, Modash vanaf $199/month, Upfluence vanaf $478/month, InfluData vanaf €599/month en Influencer Hero vanaf $649/month.
Is True Loyal een influencer marketing platform?
Niet echt. Het verzamelt en toont content die klanten al hebben geplaatst en regelt gebruiksrechten, maar er is geen creatordatabase, outreach tools, briefings of campagnepayments. Als je creators moet vinden en inzetten, zijn Influencer Hero, Modash, GRIN en HypeAuditor daarvoor gemaakt.
Welk alternatief regelt contentrechten het beste?
CreatorIQ komt daar het dichtst bij op ondernemingsniveau, met automatisch verzamelen van assets, verzoeken om rechten en tracking van gebruik in betaalde advertenties. De content library van GRIN legt creatorcontent vast, inclusief Stories met hergebruiksrechten, en dezelfde functie heeft de UGC library van Influencer Hero. Geen ervan legt rechten vast bij upload zoals True Loyal's inzendingspagina's dat doen.
Welk alternatief is geschikt voor een ondernemingsbrand?
CreatorIQ vanaf ongeveer $30.000 per jaar en Captiv8 van ongeveer $25.000 plus onboarding werken allebei op de schaal waar True Loyal actief is, met compliance, governance en globaal campagnebeheer. Beide publiceren prijzen of hebben verifieerbare third-party-prijzen, wat budgettering gemakkelijker maakt.
Waarom zou ik alternatieven voor True Loyal (formerly Tint) overwegen?

True Loyal kan duur aanvoelen, moeilijker in het gebruik zijn en beperkt in influencer-beheer. Influencer Hero onderscheidt zich met een all-in-one suite die discovery, outreach, CRM, UGC, gifting en ROI-tracking omvat, plus 24/7 premiumondersteuning.

Wat is het beste alternatief voor True Loyal in 2025?

Influencer Hero is the beste keuze voor de meeste merken. In tegenstelling tot True Loyal's focus op UGC-rechten en weergave, biedt het de volledige influencer-marketingworkflow, van discovery en outreach tot winkels en affiliate tracking.

Hoe verhouden de prijzen van True Loyal zich tot die van zijn alternatieven?

True Loyal maakt gebruik van aangepaste offertes, waardoor de kosten minder duidelijk zijn. Influencer Hero is transparant, met plannen vanaf $649/maand. Andere alternatieven zoals Modash en Upfluence vermelden ook duidelijke niveaus voor eenvoudiger budgettering.

Welk True Loyal-alternatief is het beste voor kleine tot middelgrote eCommerce-merken?

Influencer Hero is ideal dankzij flexibele prijzen en automatisering die tijd bespaart. Modash is een ander alternatief voor Shopify-gebruikers. True Loyal is beter geschikt voor weergave van UGC op ondernemingsniveau in plaats van kleinere eCommerce-teams.

Bieden True Loyal alternatieven beter beheer van influencer-campagnes?

Ja. Influencer Hero biedt geavanceerd zoeken, AI-outreach, CRM, gifting, affiliate-betalingen en realtime tracking in één platform. Anderen zoals Upfluence en CreatorIQ blinken ook uit, maar zijn meer gericht op ondernemingen.

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.