Top 10 Skeepers-alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Reviews

Top 10 Skeepers alternatieven 2026: functies, prijzen en reviews

Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 Skeepers-alternatieven in 2026: Functies, prijzen en reviews

Skeepers is Europas marktleider op het gebied van UGC, met influencer-campagnes, geverifieerde reviews, door gebruikers gegenereerde inhoud en live shopping in één platform. Twee dingen onderscheiden het echt: een community van 100.000+ nano- en micro-influencers, en contentrechten die tot 10 jaar geldig zijn. De meeste platforms in deze vergelijking laten de licenties per creator onderhandelen, dus gebundelde tienjarige rechten zijn een echt commercieel voordeel.

De beperkingen liggen in bereik en transparantie. De creatorpool is sterk geconcentreerd in Frankrijk en Europa, dus de mogelijkheden voor Noord-Amerika ontdekking zijn aanzienlijk dunner dan bij Amerikaanse platforms. Er is geen gepubliceerde prijsstelling, geen gratis plan en geen gratis proefperiode, dus evaluatie betekent het ingaan van een verkoopproces. Reviewers melden ook trage supportresponsen en traag laden van campagnes.

Deze gids vergelijkt de top 10 Skeepers-alternatieven in 2026 op geografisch bereik, contentrechten en prijstransparantie.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • AtisfyReach
  • InfluData
  • The Cirqle

Waarom naar Skeepers-alternatieven zoeken in 2026

Skeepers doet waar het goed in is. Vier hiaten leiden merken naar vergelijking.

Creatorpool geconcentreerd in Europa

De community is sterk gericht op Frankrijk, met breder aanbod in Frankrijk, Spanje, Italië en Duitsland. Voor merken die Europese campagnes uitvoeren is dat een voordeel. Voor iedereen die Noord-Amerika richt, is de mogelijkheden voor ontdekking aanzienlijk dunner dan bij platforms gebouwd rond Amerikaanse creators, en het aanbod is beperkt tot nano- en micro-influencers zonder macro- of celebrity-dekking. Onze ontdekkingstools gids vergelijkt platforms op creatorsbereik.

Geen gepubliceerde prijzen, geen proefperiode

Skeepers publiceert geen tarieven, biedt geen gratis plan en geen gratis proefperiode. De kosten worden per merk aangeboden op basis van functies en campagneschaal, meestal als jaarlijkse overeenkomsten, en meerdere reviewers markeren prijsstelling als hoog voor kleinere bedrijven. Deze combinatie betekent dat je het product niet kunt testen of de kosten niet kunt benchmarken zonder een verkoopgesprek.

Rapportagedetails en platformsnelheid

Ingebouwde rapportage wordt beschreven als beperkt, vooral voor het bijhouden van Instagram Stories en het genereren van granulaire prestatiegegevens. Gebruikers melden ook dat campagnes en influencerlijsten traag laden, plus af en toe bugs. Voor teams die exporteerbare, aanpasbare analytics nodig hebben om uitgaven te rechtvaardigen, is dat een terugkerend knelpunt.

Ondersteuningsresponsetijden

Onboarding wordt goed beoordeeld en is over het algemeen binnen een maand voltooid, maar voortdurende ondersteuning krijgt gemixte feedback. Sommige reviewers melden wachttijden tot een week op antwoorden op technische problemen, wat moeilijk is wanneer campagnes live zijn en deadlines naderen.

Criteria voor het selecteren van Skeepers-alternatieven in 2026

Onze vergelijking concentreert zich op verschillende belangrijke aspecten:

  • Geografisch bereik: Creatordekking buiten Europa, Skeepers' duidelijkste beperking voor wereldwijde merken.
  • Contentrechten: Of hergebruiklicenties gebundeld of afzonderlijk onderhandeld zijn.
  • Prijstransparantie: Gepubliceerde tarieven versus offerte-only-overeenkomsten.
  • Dekking van socialemediaplatformen: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Reviews: Beoordelingen en terugkerende feedbackthema's van G2, Capterra en Trustpilot.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboardingtijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van livechat, e-mail en onboardingassistentie, en oplossingssnelheid.
  • Belangrijkste functies: Ontdekking, outreach, CRM, rapportage, gifting, UGC, affiliate en betalingen, storefronts, aanmeldingspagina's en AI-mogelijkheden.

Skeepers-brandoverzicht in 2026

Skeepers-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

Skeepers is een Europese UGC-suite die influencer-campagnes, geverifieerde reviews, inhouddverzameling en live shopping combineert, gebouwd rond een community van geverifieerde nano- en micro-creators.

Geschikt voor: eCommerce- en retailmerken in Europese markten die authentieke campagnes met micro- en nano-influencers opbouwen, vooral die omzetconversie op de site prioriteren met behulp van reviews en winkelbare UGC.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, in een community van 100.000+ nano- en micro-influencers geconcentreerd in Frankrijk, Spanje, Italië, Duitsland en de VS.

Prijzen en verplichting: Niet openbaar vermeld. Kosten worden per merk aangeboden op basis van functies en campagneschaal, meestal als jaarlijkse overeenkomsten. Geen gratis plan en geen gratis proefperiode. Meerdere reviewers markeren prijsstelling als hoog voor kleinere bedrijven.

Reviews: 4,3 / 5,0 (Capterra)

Gebruiksgemak (UX/UI): Over het algemeen beschreven als eenvoudig in te stellen en intuïtief, met onboarding voltooid binnen een maand. Het dashboard wordt geprezen om het rechtlijnige campagnebeheer. Sommigen noemen kleine bugs, trage laadtijden bij campagnes en influencer-lijsten, en hiaten in geavanceerde rapportage.

Klantenondersteuning: Onboarding ontvangt sterke beoordelingen, met persoonlijke begeleiding tijdens de installatie via e-mail, chat en webinars. Lopende technische ondersteuning is gemengder, met sommige reviewers die wachttijden van tot een week rapporteren.

Beste functies

  • Inhoudsrechten tot 10 jaar: Hergebruiklicentiëring gebundeld voor een decennium, wat vrijwel niets anders in deze vergelijking biedt. Voor merken die lange-termijn activabibliotheken opbouwen, is dit de uitscheidende reden om voor Skeepers te kiezen.
  • 100.000+ geverifieerde nano- en micro-creators: AI-matching in een samengestelde community in plaats van een geschrapte database.
  • Geverifieerde reviews: Gecertificeerde reviewcollectie en -weergave, versterking van social proof op productpagina's.
  • Winkelbare UGC: Voeg creatorinhoud rechtstreeks in op productpagina's om conversie op het moment van beslissing te stimuleren.
  • Live shopping: Interactieve live commerce-evenementen, zeldzaam onder influencer-platforms.
  • Europese complianceinfrastructuur: GDPR-afgestemde gegevensverwerking en ondersteuning voor meerdere talen, ingebouwd voor EU-marktbehoeften.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
10-jaar inhoudsrechten: Gebundelde licentieverlening die vrijwel geen concurrent evenaard.Europa-georiënteerde creatorpool: Zwaar gericht op Frankrijk, met dunner Noord-Amerikaans bereik.
Reviews, UGC en live shopping: Vier aanraakpunten voor consumenten in één suite.Geen prijzen, geen trial: Geen openbare tarieven, geen gratis plan, geen manier om eerst te testen.
100.000+ geverifieerde creators: Samengestelde community in plaats van een geschrapte index.Beperkte rapportdepth: Zwakke Stories-tracking en exporteerbare analytics.
GDPR-gereed voor EU-markten: Compliance en ondersteuning voor meerdere talen ingebouwd.Trage ondersteuning en laadtijden: Week-lange antwoorden en trage campagnelijsten gerapporteerd.
Snelle onboarding: Merken starten meestal binnen een maand na registratie.Alleen nano en micro: Geen macro- of celebrity-creatordekkking.
Winkelbare PDP-inhoud: UGC geplaatst waar aankoopbeslissingen plaatsvinden.Hoge kosten voor MKB's: Herhaaldelijk aangehaald als niet startup-vriendelijk.

Top 10 Skeepers-alternatieven in 2026

PlatformStartprijsInhoudsrechtenBereik CreatorsGeschikt voor
SkeepersOfferte aanvragenTot 10 jaar100.000 EU-gewogenEuropese UGC, reviews en live shopping
Influencer Hero$649/maandOnderhandelbaar450M+ wereldwijdVolledige campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijksOnderhandelbaar350M+ wereldwijdVoordelige wereldwijde discovery
Upfluence$478/maand moduleOnderhandelbaar12M+ wereldwijdAmazon en Shopify attributie
Captiv8~$25.000/jaarOnderhandelbaar15M+, 120 landenEnterprise concurrentieanalyse
CreatorIQ~$30.000/jaarBeheerde workflowOpen webEnterprise governance en uitbetalingen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maandOnderhandelbaar227M+ wereldwijdFrauddetectie en audience vetting
GRINGratis, daarna $200/maandBij boeking190M+ wereldwijdDTC ecommerce en product seeding
AtisfyReachOfferte aanvragenEnkel contractWereldwijd, niet gepubliceerdAI matching en compliance automatisering
InfluData€599/maandOnderhandelbaarDACH-sterkEuropese discovery en lookalikes
The Cirqle€1.000/maandOnderhandelbaar1M+ geverifieerdVoorspellende ROI en betaalde amplificatie

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - Skeepers alternatieven 2026

Influencer Hero is een alles-in-één influencer marketing platform met discovery, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, application pages en rapportage vanuit één dashboard, met gepubliceerde maandelijkse prijzen.

Geschikt voor: D2C en eCommerce merken op Shopify, WooCommerce of custom stores die influencer campaigns wereldwijd schalen met meetbare ROI.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijzen & verplichting: Standard $649/maand voor tot 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor tot 5.000, Business $2.490/maand voor tot 10.000, plus custom en agency plans. Maandelijks gefactureerd, geen jaarlijkse verplichting, geen onboarding fee, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 450M+ creators over acht platforms: Globale ontdekking met filters voor locatie en taal van het publiek, detectie van nepvolgers en kijkaliken, van nano tot macro.
  • AI-gepersonaliseerde outreach: Geautomatiseerde drip-sequenties en AI-gegenereerde concepten voor communicatie op schaal.
  • CRM-borden en automatisering: Visuele campagnepijplijnen met slimme herinneringen, contracttracking en deliverable-beheer.
  • Affiliate-beheer en betalingen: Geautomatiseerde kortingscodes, aangepaste links en geïntegreerde uitbetalingen van 0,1% tot 0,5%.
  • Creator-winkels: Creators bouwen aangepaste productenwinkels gekoppeld aan je catalogus voor affiliate-verkopen.
  • Toepassingspagina's: Merkgebonden landingspagina's voor inkomende creatorregistraties, waarbij een deel van het communitymodel wordt nagebootst.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
450M+ creators, wereldwijd bereik: Geen regionale concentratie, van nano tot macro.Inhoudsrechten onderhandeld: Geen gebundelde licentie van 10 jaar.
Gepubliceerde maandelijkse prijzen: Elk niveau zichtbaar vanaf $649 zonder jaarlijkse binding.Geen gratis proefperiode: Toegang begint met een demo, net als Skeepers.
Acht platforms: Bijna drie keer het netwerk-bereik van Skeepers.Geen geverifieerde beoordelingenmodule: Geen gecertificeerde beoordelingsverzameling voor productpagina's.
24/7 ondersteuning, accountmanager: Inbegrepen bij elk plan, in plaats van wachttijden van een week.Geen live shopping: Geen mogelijkheid voor live commerce-evenementen.
Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce-toewijzing.Leercurve: Volledig gebruikvan functies vergt tijd voor nieuwe teams.

Skeepers vs Influencer Hero

Het duidelijkste verschil is bereik. Skeepers biedt 100.000 geverifieerde nano- en micro-creators, voornamelijk gericht op Frankrijk en Zuid-Europa. Influencer Hero indexeert 450M+ creators wereldwijd over acht platforms met filters voor locatie en taal, van nano tot macro.

Ook de transparantie verschilt. Influencer Hero publiceert elk niveau vanaf $649 per maand met maandelijkse facturering en geen binding. Skeepers geeft een offerte per merk op jaarlijkse overeenkomsten zonder proefversie, dus je legt je vast voordat je kunt evalueren.

Skeepers heeft één voordeel dat ernstig moet worden genomen: inhoudsrechten gebundeld voor tot 10 jaar. Bij Influencer Hero, net als op de meeste platforms hier, wordt hergebruik per creator afgesproken. Als het opbouwen van een langetermijn eigen bibliotheek de prioriteit is, maakt dat uit. Boek een demo om op je eigen markten te vergelijken.

2. Modash

Modash-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

Modash is een ontdekkingsgericht platform met 350M+ openbare creatorprofielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate-automatisering. Ons Modash-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: DTC-merken, vooral Shopify-winkels, die wereldwijde ontdekking willen met outreach, tracking, geschenken en affiliate-uitbetalingen over de drie grote netwerken.

Platformbereik: Instagram, TikTok en YouTube, dezelfde drie als Skeepers.

Pricing & Commitment: Essentials $199/month billed annually, or $299 monthly, allowing contact with up to 100 creators a month. Performance $499/month annually, or $599 monthly, raising that to 250 creators and adding the Shopify integration. Enterprise custom. 14-day free trial with no credit card.

Reviews: 4.9 / 5.0 (Capterra)

Best Features

  • 350M+ Public Profiles: No opt-in ceiling, with global coverage rather than a curated regional community.
  • Country and Language Filters: Target audiences by geography for localised campaigns, addressing Skeepers' regional limit.
  • AI Visual and Text Discovery: Describe a style or upload an image to match aesthetics.
  • Shopify Gifting and Affiliate Automation: Auto-created codes, links and UTMs with revenue attribution.
  • Automated Payouts: Commission tiers with affiliates paid directly in Modash.

Pros and Cons

VoordelenNadelen
Gepubliceerde prijzen vanaf $199: Budgetduidelijkheid versus alleen-op-offerte engagements.Geen ingebouwde UGC-licenties: Rechten via contract, niet gebundeld voor 10 jaar.
350M+ globale profielen: Geen regionale concentratie of opt-in limiet.Alleen Shopify eCommerce: Geen WooCommerce of Magento ondersteuning.
14-daagse gratis trial: Test eerst volledig, wat Skeepers niet toestaat.Contactlimieten per tier: 100 of 250 creators per maand.
Affiliate payouts afgehandeld: Commissies verwerkt in het platform.Geen reviews of live shopping: Geen consumer-facing UGC modules.
4.9 geverifieerde beoordeling: Uitgebreide peer feedback openbaar beschikbaar.Geen ad whitelisting: Betaalde amplificatie wordt niet ondersteund.

Skeepers vs Modash

Dezelfde drie platforms, tegengestelde modellen. Skeepers geeft je een curated Europese community met reviews, shoppable UGC en live shopping inbegrepen. Modash geeft je 350M+ globale profielen met land- en taalfilters en laat de consumer-facing modules volledig achterwege.

Voor een merk dat problemen heeft met het vinden van creators buiten Frankrijk en Spanje, lost Modash dit op voor $199 per maand met een echte trial. Wat het niet nabootst, is de gebundelde inhoudsrechten van Skeepers of de on-site review en live commerce mogelijkheden.

3. Upfluence

Upfluence overview - Skeepers alternatives 2026

Upfluence is een all-in-one platform gebouwd rond eCommerce revenue attribution, met native Shopify, WooCommerce en Amazon integraties en klant-naar-creator matching.

Best For: eCommerce merken op Shopify of Amazon die influencer campaigns direct met verkopen willen koppelen.

Platform Coverage: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress blogs, met een 12M+ creator database.

Pricing & Commitment: Modulair. De Search and Contact module begint bij $478/month, met een volledige setup voor search, campaign management en Upfluence Pay op ongeveer $1,276/month, ongeveer $16,007/year. Jaarlijkse contracten met kwartaalitems, een verplichte onboarding fee, en geen commissies op verkopen of influencer volume. Onze Upfluence pricing review heeft de module breakdown.

Reviews: 4.3 / 5.0 (Capterra)

Best Features

  • Amazon Integration: Affiliate link tracking en sales attribution op Amazon stores.
  • Customer-to-Creator Detection: Identificeert creators al in je Shopify customer base.
  • Jace AI Outreach: Bulk emails en drip sequences op schaal.
  • Seven-Platform Discovery: Filters voor niche, demographics, engagement en suggested pricing.
  • Bulk Creator Payouts: Veilige betalingen met flexibele compensatiemodellen.

Pros and Cons

VoordelenNadelen
Gepubliceerde Module Prijzen: Kosten zichtbaar voor het verkoopmgesprek.Werkelijke Kosten ~$16.000/Jaar: De $478 module is alleen voor discovery.
Zeven Platforms: Meer dan het dubbele van Skeepers' drie netwerken.Jaarlijkse Contracten, Geen Proefperiode: Dezelfde evaluatiedrempel als Skeepers.
eCommerce Attribution: Shopify en Amazon revenue gekoppeld aan creators.Onboarding Fee: Verplichte eenmalige kosten erbovenop.
Geen Commissiekosten: Kosten schalen niet mee met verkoopsvolume.Kantoortijden Support: Geen 24/7 beschikbaarheid.
Bulk Payouts Ingebouwd: Betalingen verwerkt zonder externe tools.Geen Gebundelde Rechten: Gebruiksovereenkomsten afzonderlijk geregeld.

Skeepers vs Upfluence

Skeepers meet succes in verzamelde reviews en UGC geplaatst op productpagina's. Upfluence meet het in orders die aan creators worden toegeschreven via Shopify en Amazon. Beiden zijn commerce-gericht, alleen op verschillende momenten in de sales funnel.

Upfluence dekt zeven platforms af met wereldwijd bereik en publiceert module prijzen, hoewel de volledige configuratie ongeveer $16.000 per jaar kost met een jaarlijks contract. Geen van beiden biedt een gratis proefperiode, dus evaluatie betekent toch altijd een verkoopproces.

4. Captiv8

Captiv8 overzicht - Skeepers alternatieven 2026

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce platform met geavanceerde analyses en competitive intelligence. Publicis verwierf het in mei 2025 voor ongeveer $150M en fuseerde het met Influential, wat het gecombineerde platform 15M+ creators over 120 landen geeft. Onze Captiv8 alternatieven gids vergelijkt het veld.

Ideaal Voor: Mid-market en enterprise teams die multi-network discovery, samenwerking en rapportage willen, met optionele storefronts en affiliate voor creator commerce.

Platform Coverage: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, X (Twitter) en Pinterest.

Prijzen & Verplichting: Ongeveer $25.000 per jaar met jaarlijks contract, plus $3.000 eenmalige onboarding fee. Storefront en affiliate programma's worden aangeboden als enterprise-beheerde add-ons van $20.000 tot $30.000 per maand.

Reviews: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste Functies

  • 15M+ Creators Across 120 Countries: Werkelijk wereldwijd bereik tegenover een Europees-gewogen community.
  • Competitor Intelligence: Vind creators die je merk noemen of met concurrenten werken.
  • Brand Safety Score en Sentiment: Screen content risk voor je booking.
  • Filter Locking en Shareable Dashboards: Herbruikbare zoekopdrachten met drag-and-drop rapportage.
  • Storefronts en Affiliate Add-Ons: Creator commerce met Shopify en Refersion integraties.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Dekking in 120 landen: Beslist de geografische beperking op.$25K/jaar plus $3K onboarding: Plus $20–30K/maand voor commerce add-ons.
Concurrentintelligentie: Strategische planningsgegevens die Skeepers niet biedt.Supportklachten: Langzame reacties en uitbetalingsproblemen gemeld.
Brand Safety Screening: Sentiment- en risicoscoring vóór boeking.Beperkte eCommerce-breedte: Vooral Shopify en Refersion.
Publicis-steun: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Alleen jaarlijkse binding: Geen maandelijkse flexibiliteit.
Rijke analyses: ROAS, EMV en BI-export die rapporteringsgaten aanpakken.Geen reviews of live shopping: Geen UGC-modules gericht op consumenten.

Skeepers versus Captiv8

Captiv8 pakt Skeepers' twee grootste structurele beperkingen aan: 15M+ creators in 120 landen in plaats van een Europese community, en diepe exporteerbare analytics in plaats van basisrapportage.

Het kost ongeveer $25.000 per jaar plus onboarding, met commerce add-ons die het licentie kunnen overschrijden. Voor de mid-market merken die Skeepers bedient, is dat een ander segment, en Captiv8 heeft geen reviews, shoppable UGC of live shopping.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - Skeepers alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise platform dat de volledige influencer-levenscyclus afdekt met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, content rights en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ alternatieven gids dekt deze categorie.

Geschikt voor: Enterprise en upper-mid-market teams die volledige levenscyclusbeheer nodig hebben met API-gegevens, gemaakte rapporten en ingebouwde uitbetalingen met belastingafhandeling.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijsstelling & Binding: Geen openbare tarieven. Transactiegegevens van derden suggereren jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediaan rond $39.250 en grotere inzetten boven $59.000. Alleen jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden implementatie. Creatorbetalingen zijn gratis op de eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Content Rights Workflow: Gebruiksaanvragen en hergebruiktracking, de meest vergelijkbare structurele overeenkomst met Skeepers' gebundelde licenties.
  • AI en semantische detectie: Elke openbare creator met natuurlijke taalquery's en granulaire filters.
  • Aangepaste rapportage met live links: API-ondersteunde dashboards die zonder logins kunnen worden gedeeld.
  • Ingebouwde betalingen en belastingafhandeling: Gratis tot $100K per jaar, daarna 2%, met naleving van documentatie.
  • One-sheet goedkeuringen: Deelbare creator-pagina's voor snelle stakeholder sign-off.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Formeel Rechtenmanagement: Gebruiksaanvragen en hergebruiktracking ingebouwd.~$30.000/Jaar Minimaal: Mediaan rond de $39.250, ook niet gepubliceerd.
API-Geverifieerde Data: Directe platformintegraties voor real-time nauwkeurigheid.Alleen Jaarlijks, Geen Trial: 12-maandsverplichting geëvalueerd via demo's.
Betalingen Met Belastingcompliance: Gratis tot $100K per jaar, daarna 2%.Handmatige Affiliate-conversies: Codes ondersteund, tracking is niet geautomatiseerd.
Executive Reporting: Live dashboards die het reporting-gat van Skeepers opvullen.Twee Maanden Implementatie: Langer dan de één-maands onboarding van Skeepers.
Zeven Platforms, Open Web: Wereldwijde ontdekking zonder communityplafond.Zwaar voor MKB: Enterprise-insteek ongeschikt voor snelle pilots.

Skeepers vs CreatorIQ

Beiden nemen contentrechten serieus, wat ongebruikelijk is. Skeepers bundelt tot 10 jaar licenties in samenwerkingen; CreatorIQ voert een formeel rechtenwerkstroom uit met gebruiksaanvragen en hergebruiktracking via zeven netwerken.

CreatorIQ voegt open-web ontdekking, API-geverifieerde data en betalingen met belastingafhandeling toe, voor ruwweg $30.000 per jaar minimaal. Geen van beide publiceert prijzen of biedt een trial aan, dus beide vereisen aanschafftijd.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - Skeepers alternatieven 2026

HypeAuditor is de authenticiteitsreferentie van de categorie, met fraudedetectie die regelmatig wordt aangehaald rond 95,5% nauwkeurigheid over 227M+ creator-profielen, plus ontdekking, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Merken en agentschappen die cross-platform ontdekking nodig hebben met AI-categorisering, authenticiteitscontroles van het publiek, social listening en Shopify-revenue-tracking.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Verplichting: Een gratis laag dekt mediaplanning en campagnebeheer, samen met meer dan 40 gratis audittools. Basic begint rond de $299/maand jaarlijks gefactureerd, Pro rond de $499/maand, met Enterprise op aanvraag op basis van rapportvolume en gebruik.

Beoordelingen: 4,8 / 5,0 (Capterra)

Beste Functies

  • Gratis Laag en 40+ Gratis Tools: Echte gratis evaluatie, wat Skeepers helemaal niet toestaat.
  • Accountkwaliteitsscore: Publieksintelligentiescore die creator-kwaliteitskwesties rechtstreeks aanpakt.
  • AI-categorisering en Gelijkaardige Zoekopdracht: Analyseert bio's, bijschriften, afbeeldingen en video voorbij trefwoorden.
  • Contracten en Conceptgoedkeuringen: E-signature-overeenkomsten met contentbeoordeling vóór publicatie.
  • Shopify en PayPal: Codes, links, opbrengsten per creator en uitbetalingen in één werkstroom.

Voor- en Nadelen

VoordelenNadelen
Gratis Tier en 40+ Gratis Tools: Test voordat je betaalt, wat niet mogelijk is met Skeepers.Jaarlijkse Facturering bij Betaalde Tiers: De prijs van ongeveer $299 veronderstelt betaling vooraf voor een heel jaar.
227M+ Profielen, Zes Netwerken: Wereldwijd bereik en dubbele platformdekking.Kleinere Pool van Creators: Minder creators ingeschreven voor inkomende campagnes.
Fraudedetectie: Authenticiteitscontrole voordat budget wordt ingezet.Leercurve: De diepte van features profiteert van begeleiding.
Contracten en Goedkeuringen: E-handtekening en conceptbeoordeling in-platform.Geen Gebundelde Rechten: Geen 10-jaars licentie-equivalent.
4.8 Geverifieerde Rating: Uitgebreid peer-feedback openbaar beschikbaar.Geen Live Shopping of Reviews: Geen UGC-modules voor consumenten.

Skeepers versus HypeAuditor

HypeAuditor lost twee frustraties van Skeepers rechtstreeks op. Waar Skeepers helemaal geen proefversie biedt, heeft HypeAuditor een gratis tier plus 40+ gratis tools. Waar creatorskwaliteit een zorg is, filtert de Account Quality Score publiek voordat je commitment doet.

Het dekt ook 227M+ profielen wereldwijd af over zes netwerken. Wat het niet heeft zijn de reviews, winkelbare PDP-content, live shopping en gebundelde licenties die Skeepers een suite maken in plaats van slechts een discovery tool.

7. GRIN

GRIN-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

GRIN is een creator management platform gebouwd voor DTC eCommerce, met discovery, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. Zijn prijzingsherziening in 2026 vervangde de oude $25,000-per-jaar-contracten door vijf gepubliceerde self-service tiers met maandelijkse facturering, inclusief een gratis plan. Onze GRIN-alternatieven gids behandelt het veld.

Geschikt Voor: eCommerce en DTC-merken die end-to-end creatorprogramma's uitvoeren met Shopify-native gifting, affiliate tracking, UGC-capture en in-app payouts.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijsstelling & Engagement: Gratis voor $0 met 200 maandelijkse Gia-credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maand-op-maand, geen jaarlijkse verplichting en geen verplichte verkoopgesprek.

Reviews: 4.5 / 5.0 (G2, 483 beoordelingen) en 4.7 / 5.0 (Capterra)

Beste Features

  • Automatische Mediarechten bij Boeking: Hergebruikstermijnen inbegrepen wanneer je boekt, de dichtste match voor Skeepers' gebundelde licenties.
  • UGC-bibliotheek inclusief Stories: Doorzoekbaar archief voor hergebruik, aansprekend op Stories tracking-hiaten.
  • eCommerce-Native Gifting: Shopify en WooCommerce-flows met automatisch getagde orders.
  • In-App PayPal Payouts: Financier eenmaal en betaal velen zonder het platform te verlaten.
  • Branded Application Pages: Inkomende werving houd de CRM gevuld met warme leads.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Mediarechten bij Boeking: Hergebruik automatisch beveiligd, net als bij Skeepers.CRM Start bij $500: Het $200 Starter-plan biedt AI-hulp, niet de werkruimte.
Gratis Laag, Maandabonnement: Begin bij €0 zonder verkoopgesprek.Actieve Creators per Laag: 100, 250 of 500 afhankelijk van abonnement.
190M+ Creators Wereldwijd: Geen regionale concentratie.Prestatieproblemen: Trage laadtijden en bugs gemeld, vergelijkbaar met Skeepers.
UGC Library met Stories: Content-opname die Skeepers-reviewers zeggen te missen.Zoekingskwaliteit Klachten: Duplicaten en niet-relevante resultaten gemeld.
In-App Uitbetalingen: PayPal-betalingen afgehandeld in het platform.Geen Reviews of Live Shopping: Geen consumer-facing UGC-modules.

Skeepers vs GRIN

GRIN is de best overeenkomende optie wat betreft inhoudsrechten, omdat mediahergebruikvoorwaarden bij boeking zijn inbegrepen in plaats van per creator te worden onderhandeld. Het legt ook Stories vast in een doorzoekbare UGC-library, wat Skeepers-reviewers specifiek zeggen te missen.

Na de hergebruik in 2026 begint GRIN gratis met gepubliceerde maandelijkse lagen en zonder verkoopgesprek, tegen Skeepers' alleen-op-offerte jaarlijkse overeenkomsten. Wat GRIN niet heeft zijn geverifieerde reviews, winkelbare PDP-inhoud of live shopping.

8. AtisfyReach

AtisfyReach-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

AtisfyReach is een door AI aangestuurde matchingplatform dat influencer-selectie, campagnebeheer en ROI-tracking automatiseert, met compliance geconsolideerd in één contract.

Ideaal voor: Merken die AI-gematched campagnes willen met gegevensgestuurde prijsstelling, conversietracking en wereldwijd bereik over meerdere platforms.

Platformdekking: Instagram, TikTok en Facebook.

Prijsstelling & Verplichting: Gratis voor influencers om deel te nemen aan campagnes. Merkprijzen zijn niet openbaar; bedrijven vragen een aangepast offerte aan via het Help Center of contactpagina.

Reviews: 4.4 / 5.0 (G2)

Beste Functies

  • AI-aangestuurde Matching: Realtime-algoritmen die merken koppelen aan creators afgestemd op doelstellingen.
  • Compliance in Één Contract: Juridische vereisten automatisch opgenomen in één overeenkomst.
  • Gegevensgestuurde Prijsmodel: Influencer-tarief-modellering voor voorspelbaarder budget.
  • Conversie- en Winstgevendheidanalytics: Creator-impact per kanaal en campagne.
  • Wereldwijd Creator-Toegang: Bereik over meerdere landen buiten één regionale gemeenschap.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Wereldwijd Bereik over Meerdere Landen: Pakt Skeepers' regionale concentratie aan.Geen Openbare Merkprijzen: Dezelfde evaluatiebarrière als Skeepers.
Compliance in Één Contract: Geconsolideerde juridische voorwaarden verminderen risico.Slechts Drie Platforms: Dezelfde beperkte dekking, Facebook in plaats van YouTube.
AI-Matching: Algoritmische sourcing bespaart handmatige zoektijd.Ondersteuningskanaal-Limieten: Op tickets gebaseerde ondersteuning met vertraging.
Tarief-Benchmarking: Gegevensgestuurde uitbetalingsgids tijdens onderhandeling.Geen Mobiele App: Beheer onderweg is beperkt.
Gratis voor Creators: Geen kostenbarrière voor creator-deelname.UI-Leercurve: Navigatiewrijving gemeld voor geavanceerd gebruik.

Skeepers vs AtisfyReach

Beide houden merkprijzen offsite en beide dekken drie platforms, dus geen van beiden wint op transparantie of breedte. Het verschil zit in geografie en scope.

AtisfyReach biedt wereldwijde creatortoegang met AI-matching en eenvoudige naleving van contracten. Skeepers biedt een gecureerde Europese gemeenschap met reviews, shoppable UGC, live shopping en 10-jaarsrechten. Als uw campagnes grensoverschrijdend zijn, past AtisfyReach beter; als conversie op de website in Europa het doel is, doet Skeepers meer.

9. InfluData

InfluData-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

InfluData is een Europees platform voor discovery en analytics met AI-gestuurde creatorkoppeling, op concurrenten gebaseerde lookalike-lijsten, social listening en fraudedetectie.

Beste voor: Mid-market en enterprise-teams die diep AI-ondersteunde discovery willen met campagneanalytics over Instagram, TikTok, YouTube en Twitch.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube inclusief Shorts en Twitch.

Prijzen & Verbintenis: Maandelijks gefactureerd met een minimale contract van één jaar. Pro €599/maand, All-In €1.199/maand, Enterprise op maat.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Gepubliceerde plantarieven: Duidelijke tarieven vanaf €599, ongebruikelijk onder Europese platforms in deze vergelijking.
  • AI Discovery en Lookalikes: Op prompts gebaseerd zoeken plus lijsten met soortgelijke creators van concurrerende merken.
  • Detectie van nep-publiek: Identificeer opgeblazen volgersaantallen voordat u boekt.
  • Social Listening: Monitor vermeldingen en hashtags om organische voorstanders op te sporen.
  • API-toegang op Enterprise: Programmatisch zoeken geïntegreerd in aangepaste workflows.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde tarieven vanaf €599: Budgetduidelijkheid die Skeepers niet biedt.Minimale termijn van één jaar: Inflexibel ondanks maandelijkse facturering.
Sterke Europese dekking: DACH-diepte ter aanvulling van Skeepers' Franse focus.Op niveau gesloten functies: Geavanceerde discovery en API op hogere abonnementen.
Fraudedetectie: Authenticiteitscontroles publiek voordat u zich verbindt.Af en toe vertraging: Intermittente lag die tijdens intensief gebruik is gemeld.
Responsieve ondersteuning: Snelle chat en e-mail plus trainingsmaterialen.Geen e-commercemodules: Geen reviews, shoppable UGC of live shopping.
Vier netwerken inclusief Twitch: Bredere onderzoeksdekking dan drie.Geen gebundelde rechten: Licentieverlening afzonderlijk onderhandeld.

Skeepers vs InfluData

Beiden zijn Europees gericht, wat maakt dat dit een nauwere vergelijking is dan de meeste hier. InfluData is het sterkst in DACH-markten; Skeepers is het sterkst in Frankrijk, Spanje en Italië, dus ze vullen elkaar geografisch eerder aan dan te vervangen.

InfluData publiceert tarieven vanaf €599 per maand en leidt op onderzoeksdiepte, fraudedetectie en analytics. Skeepers leidt op uitvoering: een geverifieerde creatorgemeenschap, geverifieerde reviews, shoppable UGC, live shopping en gebundelde rechten die InfluData niet probeert.

10. The Cirqle

The Cirqle-overzicht - Skeepers-alternatieven 2026

The Cirqle is een automatiseringsgerichtig platform met geverifieerde creatortoegang, AI-campagnebriefings, predictieve ROI-modellering en directe integratie met Shopify en advertentieplatforms. Onze Cirqle-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Beste voor: Mid-market tot grote merken die AI-campagneautomatisering, predictieve ROI-planning en nauwe e-commerce-afstemming willen over programma's met meerdere netwerken.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met meer dan 1M API-geverifieerde creatorprofielen.

Prijzen & Verbintenis: Launch €1.000/maand voor 2 campagnes, 2 gebruikers en 1 netwerk. Grow €2.000/maand voegt ROAS-scores, AI-briefs, lookalike-doelgroepen en 2 netwerken toe. Scale €4.000/maand voegt predictieve analytics, 24/7-ondersteuning en alle netwerken toe. Enterprise op maat met API-toegang en advertentiegutschriften.

Beoordelingen: 4,2 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Predictive ROAS Scoring: Voorspel rendement voordat je creators contracteert.
  • Real-Time Performance Tracking: Volg CPM, CPC en ROAS tijdens de campagne in plaats van erna.
  • Shopify en Ads Manager Integratie: Verkoopattributie plus conversie van creator posts naar advertenties met één klik.
  • AI Campaign Briefs: Automatisch gegenereerd op basis van bewezen templates voor standaardisering.
  • Workflow Automation: Contracten, verzending en betalingen volledig in het platform.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde Prijzen Vanaf €1.000: Vier duidelijke plannen in plaats van offerte-only pricing.Netwerken Gebonden aan Niveau: Launch dekt slechts één sociaal netwerk.
Predictive ROAS: Voorspel resultaten vóór uitgaven, uniek hier.Betalingsvertragingen voor Creators: Influencers melden aanzienlijke betalingsvertragingen.
Betaalde Advertentieconversie: Maak advertenties van creator posts met attributie.Vereist Vroege Planning: Beste resultaten vereisen kampagnes van tevoren in te plannen.
1M+ API-Geverifieerde Profielen: Geverifieerde in plaats van gescrapete creatordata.Minimumverplichting: Contractvoorwaarden kunnen kleinere teams afschrikken.
Automatisering Suite: Contracten, verzending en betalingen in één workflow.Beperktere Relationshiptools: Minder functies voor langdurige ambassador-opbouw.

Skeepers vs The Cirqle

Skeepers werkt toe naar conversie op de website via reviews, shoppable UGC en live shopping. The Cirqle werkt toe naar mediaefficiëntie via predictive ROAS, real-time CPM en CPC tracking, en conversie van creator posts naar betaalde advertenties met één klik.

The Cirqle publiceert vier niveaus vanaf €1.000 per maand, dus je kunt je verplichting van tevoren bepalen. Weeg dat af tegen gerapporteerde betalingsvertragingen voor creators, wat een echt risico is wanneer Skeepers' eigen creator-relaties voor je worden beheerd.

Slotgedachten

Skeepers is Europas UGC-leider om goede redenen. Een geselecteerde community van 100.000+ nano- en micro-creators, geverifieerde reviews, shoppable content op productpagina's, live shopping en contentrechten gebundeld voor tot 10 jaar. Dit laatste punt verdient meer aandacht dan het meestal krijgt: vrijwel niets anders in deze vergelijking licentieert hergebruik standaard voor tien jaar.

De beperkingen zijn bereik en transparantie. De creator pool is sterk geориënteerd op Frankrijk met dunner Noord-Amerikaanse dekking en geen macro- of celebrity-segment. Er is geen gepubliceerde prijsstelling, geen gratis plan en geen proefperiode, dus evaluatie betekent een verkoopproces. Rapportdiepte, platformsnelheid en reactietijden van ondersteuning krijgen allemaal terugkerende kritiek.

Voor merken die Skeepers' campagnebreedte willen met wereldwijd bereik en transparante prijzen, is Influencer Hero in 2026 het sterkste all-round alternatief. Het indexeert 450M+ creators over acht platforms van nano tot macro, voert discovery tot uitbetaling uit in één dashboard, integreert met vier winkelplatforms, en publiceert elk niveau vanaf $649 per maand met maandelijkse facturering.

Benieuwd hoe je creatorpool eruit ziet buiten Europa? Reserveer een Demo met het Influencer Hero team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Wat kost Skeepers?
Skeepers publiceert geen prijzen. De kosten worden per merk vastgesteld op basis van functies en campagneschaal, meestal in jaarlijkse overeenkomsten, en er is geen gratis plan of gratis proefperiode. Meerdere gebruikers beschrijven het als duur voor kleinere bedrijven. Alternatieven met gepubliceerde tarieven zijn onder meer GRIN vanaf gratis, Modash vanaf $199/maand, Upfluence vanaf $478/maand, InfluData vanaf €599/maand, Influencer Hero vanaf $649/maand en The Cirqle vanaf €1.000/maand.
Welke alternatieven bieden inhoudsrechten zoals Skeepers?
Skeepers bundelt hergebruiklicentiering voor tot 10 jaar, wat zeldzaam is. GRIN bevat mediarechtenvoorwaarden automatisch bij boeking. CreatorIQ voert een formele rechtenworkflow uit met gebruiksverzoeken en hergebruiktracking. De meeste andere platforms hier, waaronder Influencer Hero, Modash en HypeAuditor, laten licentieverlening over aan onderhandelingen per creator.
Werkt Skeepers buiten Europa?
De creatorgemeenschap is beschikbaar in de VS, Frankrijk, Italië, Duitsland en Spanje, maar helt sterk naar Frans en Europa. De ontdekkingsfunctionaliteit in Noord-Amerika is merkbaar dunner dan bij platforms die rond Amerikaanse creators zijn gebouwd. Voor bereik wereldwijd indexeert Influencer Hero 450M+ creators, Modash 350M+, HypeAuditor 227M+ en Captiv8 behandelt 120 landen.
Welke alternatieven stellen mij in staat om voor te testen?
HypeAuditor heeft een gratis laag plus 40+ gratis auditwerktuigen zonder tijdslimiet. GRIN begint bij $0 met gepubliceerde maandelijkse lagen en geen verkoopgesprek. Modash biedt een gratis 14-daagse proefperiode zonder creditcard. Skeepers, CreatorIQ, Upfluence en AtisfyReach vereisen allemaal eerst een verkoopgesprek.
Welk alternatief is het best voor macro- of beroemde creators?
Skeepers behandelt alleen nano- en micro-influencers. Voor grotere creators indexeert Influencer Hero 450M+ profielen over alle niveaus, behandelt Captiv8 15M+ over 120 landen met brandbeveiligingsscore, en zoekt CreatorIQ op het open web zonder communauteitslimiet. Alle drie verwerken campagnes waarvoor het gemeenschapsmodel van Skeepers niet is ontworpen.
Wat zijn de beste Skeepers-alternatieven, en wanneer moet ik elk kiezen?

Als je een all-in-one stack wilt met discovery, outreach, CRM, UGC, affiliate tracking en payouts, is Influencer Hero een topkeuze. Voor enterprise ecosystemen en governance, bekijk CreatorIQ of Captiv8. Als je focus ligt op revenue attribution voor ecommerce, overweeg Upfluence of GRIN. Voor onderzoeksintensieve teams die diepgaande filters en fraudecontroles nodig hebben, is InfluData sterk. Als je vooral betaalbare discovery met behoorlijke CRM nodig hebt, is Modash een goede keuze.

‍

Welke Skeepers-alternatieven zijn het beste voor e-commerce-attributie en affiliate-uitbetalingen?

Influencer Hero, Upfluence, en GRIN vallen op doordat zij creatoractiviteit verbinden met bestellingen, inkomsten en commissies, met gestroomlijnde gifting en uitbetalingen. CreatorIQ biedt ook robuuste datagovernance en integraties voor inkomstenrapportage op schaal. Als u winnende creatorberichten als betaalde advertenties wilt promoten, helpen hulpmiddelen zoals The Cirqle bij het overbruggen van organische en betaalde amplificatie.

‍

Is er een goedkoper of meer trialvriendelijk alternatief in vergelijking met Skeepers?

Ja. Modash wordt veel gebruikt door lean teams voor budgetvriendelijke ontdekking en shortlisting. Influencer Hero is populair bij groeiende DTC-merken omdat het ontdekking, CRM, UGC en affiliate tracking in één platform bundelt—vaak ter vervanging van meerdere point tools en kostenbesparing oplevert. Voor geavanceerd onderzoek zonder volledige CRM-vervanging biedt InfluData transparante plantarieven.

‍

Hoe moeilijk is het om van Skeepers naar een alternatief over te stappen, en waar moet ik op letten?

De meeste platformen ondersteunen CSV-exports voor creators, prestatiegegevens en links, dus migratie is eenvoudig. Plan voor UTM/tag-updates, productfeedverbindingen (bijv. Shopify), en contract/rights opnieuw verzamelen voor eventuele UGC die u opnieuw wilt gebruiken. Vraag de nieuwe leverancier (bijv. Influencer Hero, CreatorIQ, Upfluence) om white-glove onboarding om uw huidige workflows in kaart te brengen, briefs/templates opnieuw te maken en rapportcontinuïteit te behouden.

Ik heb wereldwijde schaal en merkbeveiliging nodig—welke alternatieven blinken daar uit?

Voor multinationaal programma's met goedkeuringsstroom en compliance zijn CreatorIQ en Captiv8 goed bekend. Influencer Hero wordt ook gebruikt door teams die granulaire machtigingen, creator-portals en herhaalbare workflows in verschillende markten willen. Als uw prioriteit onderzoeksbreedte en kwaliteitscontroles van het publiek voordat u uitbreidt, voeg dan InfluData toe aan uw evaluatie.

‍

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.