NeoReach wordt vertrouwd door meer dan 1.000 merken en beschikt over een database van meer dan 3 miljoen influencerprofielen op Instagram, TikTok, YouTube, Facebook en X. Het is echt sterk op het gebied van analytics, met 400+ aangepaste gegevenspunten, 40+ categoriefilters en een API die ondersteuning biedt voor sponsorprijsgegevens, concurrentie-uitgavenanalyse en fraudedetectie.
Het is ook duidelijk gebouwd voor enterprise-budgetten. Basistogang begint bij $399/maand en volledige platformtogang loopt tot $1.500/maand, terwijl beheerde campagnes rond de $25.000 beginnen. Reviewers wijzen consistent op een trage, verouderde interface en zoekfilters die te breed zijn om nuttig te zijn, en de database helt sterk door naar macro- en celebrity-creators in plaats van de micro-influencers waarmee de meeste DTC-merken daadwerkelijk samenwerken.
Deze gids vergelijkt de top 10 NeoReach alternatieven in 2026 op basis van prijzen, functies, verplichting en gebruiksgemak, zodat u een platform kunt kiezen dat aansluit op de schaal van het programma dat u daadwerkelijk uitvoert.
NeoReach is een krachtig platform gebouwd voor grootschalige influencer marketing, met zowel SaaS-toegang als beheerde campagneservices. Het is mogelijk niet de juiste keuze voor teams met kleinere budgetten of teams die flexibelere, intuïtievere tools nodig hebben. Hier zijn vier redenen waarom marketeers alternatieven verkennen.
Het basisplan van NeoReach begint bij $399/maand en volledige platformtogang loopt tot $1.500/maand, terwijl beheerde campagnes beginnen bij $25.000. De prijzen in de praktijk worden per klant op jaarbasis aangeboden in plaats van van een openbare prijslijst te worden geplukt, dus u gaat door de verkoopsafdeling voordat u uw bedrag kent. Verschillende gebruikers berichten dat zij betalen voor enterprise-functies die zij nooit gebruiken, vooral wanneer het daadwerkelijke doel micro-influencer campagnes zijn.
De UI van NeoReach wordt vaak beschreven als verouderd, met trage laadtijden en af en toe storingen. G2-reviewers beschrijven het zoeken naar de juiste creators als het zoeken naar een speld in een hooiberg, met filters die te breed zijn om een lijst efficiënt in te perken. Voor een team dat deze week een shortlist moet samenstellen, verergert die wrijving snel.
Hoewel het platform miljoenen profielen indexeert, hellen de gegevensdiepte zwaar door naar macro- en celebrity-creators. Merken die nano- en micro-campagnes uitvoeren, waar het gros van de DTC influencer-budgetten nu naartoe gaat, vinden de filtering en publieksgegevens dunner precies waar zij het sterkst nodig hebben. Onze discovery tools vergelijking vergelijkt platforms hierop specifiek.
NeoReach is ontworpen voor enterprise-merken en agencies met dedicated influencer teams. Dat werkt als u beschikt over de personeelscapaciteit en het budget. Voor een groeiend DTC-merk dat zijn eerste gestructureerde creator-programma uitvoert, gaat het platform ervan uit dat u over een mate van middelen en processen beschikt die de meeste kleinere teams nog niet hebben, en er is geen lichter niveau dat naar hen toegroeit.
Om de verschillende platforms te vergelijken, hebben we ons gericht op centrale criteria die allen moeten vervullen:

NeoReach is een tech-enabled influencer marketing agency en softwareplatform dat Fortune 500-merken bedient, met klanten waaronder Sam's Club, NVIDIA en A&E. Het combineert creator discovery, campagnebeheer, analytics en creatorbetaling, en verkoopt naast de software ook managed campaign execution.
Het beste voor: Grote merken en bureaus die campagnes met hoge budgetten beheren en behoefte hebben aan datarijke rapportage, maatwerk integraties en toegang tot een uitgebreide influencer-database.
Platformdekking: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en X (Twitter), met een database van meer dan 3 miljoen influencer-profielen.
Prijsstelling & verplichting: NeoReach biedt zowel SaaS als managed campaign services. De gerapporteerde lagen zijn een Entry-pakket voor $399/maand voor groeiende teams met 3 gebruikers, een Premium-pakket voor $799/maand voor bureaus en grote merken met onbeperkte gebruikers, en Enterprise Access voor $1.500/maand voor volledige database en campaign tools. Managed campaigns beginnen bij $25.000. In de praktijk wordt de prijsstelling per klant op jaarbasis bepaald en niet openbaar gemaakt, dus verwacht een verkoopproces voordat je een bedrag ziet.
Reviews: 4.5 / 5.0 (G2)
Gebruiksgemak (UX/UI): Een krachtige backend achter een interface die consistent als log en traag wordt omschreven. Het vinden van de juiste creators is tijdrovend vanwege vertraging en imprecieze filteropties.
Klantenondersteuning: Op tickets via het platform. Ondersteuning is over het algemeen behulpzaam, maar responstijden variëren, en sommige gebruikers rapporteren terugkerende bugs en problemen met data-consistentie.

Influencer Hero is een all-in-one influencer marketing platform dat de volledige creator lifecycle afdekt: discovery, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, application pages en reporting. Waar NeoReach om een verkoopgesprek en jaarcontract vraagt, publiceert Influencer Hero zijn prijzen en factuurt maandelijks.
Geschikt voor: DTC-merken en agencies die enterprise-grade mogelijkheden willen zonder enterprise-aankopen, met echte diepgang bij micro en nano creators.
Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X en Twitch, met een database van 450M+ creators.
Prijzen & Verbintenis: Openbaar gepubliceerd en maandelijks gefactureerd. Standard $649/month voor maximaal 1.000 creator-contacten, Pro $1.049/month voor maximaal 5.000, Business $2.490/month voor maximaal 10.000, plus aangepaste en agency-plannen. Geen jaarlijkse binding, geen provisiekosten en creator-uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5% tegenover een branchenorm van 5% tot 7%.
Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra). Bekijk een uitgebreide Influencer Hero review.
De twee meest genoemde NeoReach-klachten zijn de interface en de micro-influencer-kloof, en Influencer Hero is hier direct tegen gebouwd. Een 450M+ database geeft u nano en micro-diepgang die NeoReach's 3M-index niet bereikt, en het platform is ontworpen voor teams die een shortlist in een middag willen samenstellen in plaats van tegen lag en brede filters te vechten.
Op kosten is NeoReach's $399-invoertarief goedkoper op papier, maar volledige platformtoegang is $1.500/month tegenover Influencer Hero's $649 Standard-plan, en NeoReach rekent jaarlijks af terwijl Influencer Hero maandelijks factureert met gepubliceerde tarieven. U kunt ook aan het einde van elke maand vertrekken.
NeoReach behoudt één duidelijk voordeel: het verkoopt managed campaign execution voor merken die het hele programma liever uitbesteden. Als dat is wat u wilt, Influencer Hero is software plus een dedicated account manager, geen agency. Boek een demo om de workflow in uw eigen catalogus te zien.

Afluencer is een influencer-marktplaats waar merken samenwerkingsverbanden plaatsen en creators erop reageren. Het bevindt zich aan het tegenovergestelde eind van de markt van NeoReach: geen verkoopgesprek, geen jaarlijks contract, en een $49/month-invoerpunt in plaats van $399.
Het werkt ook als insteekpunt naar Influencer Hero. De Standard en Pro-plannen geven volledige toegang tot Influencer Heroes campagnebeheer, zodat een merk kan starten met inkomende aanvragen en vervolgens overgaan op uitreach, productenzendingen en creatorbetalingen zonder van tool te wisselen.
Best For: Startups en kleine DTC-merken die willen dat creators naar hen toe komen zonder voor een enterprise-contract te betalen.
Platform Coverage: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook en X.
Pricing & Commitment: Marketplace $49/month met 60 uitnodigingscredits en premium filters. Standard $649/month met 1.000 uitreaches, productenzendingen en influencerbetalingen. Pro $1.049/month met 5.000 uitreaches, een eigen accountmanager en 3+ teamzetels. Maandelijks gefactureerd zonder jaarcontract. Merken kunnen samenwerkingen plaatsen en het platform gratis uitproberen voordat ze betalen.
Reviews: 4.6 / 5.0 (G2)
Best Features
Deze twee zijn niet voor dezelfde koper gebouwd. NeoReach is een enterprise analytics- en managed-servicesplatform met jaarcontracten en sales-gated toegang. Afluencer is zelf-service, maandelijks en gebouwd voor merken die deze week creators hun campagnes willen zien indienen, niet na een inkooptraject.
Als je team 400+ datapunten en een managed campagneteam nodig heeft, doet NeoReach meer. Als het werkelijke doel relevant makers naar je product laten posten zonder enterprise-budget is, kost Afluencer een fractie van NeoReach, en de Standard en Pro-niveaus dekken uitreach en betalingen wanneer je deze nodig hebt.

Upfluence is een all-in-one platform gebouwd rond eCommerce-revenues attribution, met native Shopify en Amazon integraties en een klantten-creator matchingfunctie die kopers identificeert die al publieksbereik hebben.
Best For: eCommerce-merken en agencies die influencer activiteiten willen koppelen aan getrackte inkomsten, vooral degenen die op Amazon verkopen. Onze Amazon software roundup vergelijkt de categorie.
Platform Coverage: Instagram, TikTok, YouTube, X, Twitch, Pinterest en WordPress blogs, met een 12M+ creator database.
Pricing & Commitment: Modulair in plaats van getrapporteerd. De Search and Contact module begint op $478/month, en een volledige setup die search, campagnebeheer en Upfluence Pay dekt, komt op ruwweg $1.276/month voor één zetel, ongeveer $16.007/jaar. Een verplichte onboarding fee is van toepassing en de minimumcontractduur is 12 maanden.
Reviews: 4.3 / 5.0 (Capterra)
Beide bieden enterprise-mogelijkheden op jaarlijkse contracten, dus het gaat erom waar de analytics op gericht zijn. NeoReach meet campagneprestaties met 400+ datapunten en biedt managed execution. Upfluence meet omzet en verbindt creatoractiviteit met getrackte verkopen via Shopify en Amazon, en brengt creatieven aan het licht die in uw eigen klantenlijst verborgen zitten.
Voor een eCommerce-merk waar de vraag is welke creatieven bestellingen hebben gegenereerd, is de attributie van Upfluence het nuttigere instrument, en dankzij de modulaire prijsstelling koopt u alleen de lagen die u nodig hebt. Voor een merk dat awareness-campagnes over vijf platformen uitvoert, is de rapportagediepte van NeoReach breder.

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce-platform met enkele van de diepste analysegegevens in de categorie. Publicis Groupe kocht het in mei 2025 voor naar verluidt $150M en voegde het samen met Influential, waardoor het gecombineerde platform 15M+ creatieven in 120 landen beschikt. Het 2025 Perplexity-partnerschap voegde zoeken naar creatieven in natuurlijke taal en AI-screening toe.
Best voor: Merk- en agentschappen die grootschalige campagnes met hoge budgetten beheren en naast uitvoering ook competitieve inzichten nodig hebben.
Platformdekking: Instagram, TikTok, Facebook, YouTube, X, Twitch en Snapchat.
Prijsstelling & verplichting: Aangepast, niet gepubliceerd. Industriebronnen plaatsen de ingang rond $25.000/jaar op jaarlijkse of zesmaandelijkse verplichting, plus ongeveer $3.000 instapgebeur. Affiliate- en winkelvoorzieningencapaciteiten zijn add-ons met afzonderlijke prijsstelling.
Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (G2)
Deze twee concurreren om dezelfde enterprise-klant, en Captiv8 wint momenteel op vrijwel alle specifieke punten. Het indexeert 15M+ creators in 120 landen tegen NeoReach's 3M, het door Perplexity aangestuurde natural-language zoeken ontwijkt precies het filtreringsprobleem waarvoor NeoReach bekritiseerd wordt, en het voegt concurrentie-inzichten toe die NeoReach niet heeft.
De kosten zijn vergelijkbaar aan de bovenkant. Captiv8 begint rond $25.000/jaar plus onboarding, wat aansluit op NeoReach's managed-campagne-ondergrens. Wat NeoReach behoudt is een goedkoper software-only toegangspunt op $399/maand voor teams die de database willen zonder volledige enterprise-toezegging.

HypeAuditor is de authenticiteitswaakhond van de categorie, met fraudedetectie die vaak wordt geciteerd op ongeveer 95,5% nauwkeurigheid in meer dan 227M+ creatiefsprofielen. Het biedt ook discovery, analyses, CRM en campagnebeheer, begrensd door gebruikslimiet in plaats van functieblokkering.
Geschikt voor: Teams gericht op gegevensnauwkeurigheid, identificatie van influencer-fraude en benchmarking van concurrenten op platforms.
Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X en Snapchat.
Prijzen & Toezegging: Een gratis tier dekt mediaplanning, campagnebeheer en demo-versies van bredere toolsets, plus 40+ gratis audittools. Basic begint rond $299/maand jaarlijks gefactureerd, Pro rond $499/maand, met Enterprise genoteerd op gegevensvolume, zetels en featuretoegang. Onze HypeAuditor-alternatieven gids vergelijkt het veld.
Beoordelingen: 4,8 / 5,0 (Capterra)
Beide verkopen gegevens als product, maar ze meten andere dingen. NeoReach rapporteert over campagneprestaties achteraf met 400+ datapunten. HypeAuditor controleert of het publiek van de creator echt is voordat je geld uitgeeft, met een Account Quality Score die de categoriebenchmark is.
HypeAuditor is ook aanzienlijk goedkoper om mee te beginnen. Een gratis tier en 40+ gratis audittools betekenen dat je de datakwaliteit kunt evalueren zonder een verkoopgesprek, en Basic op ongeveer $299/maand zit onder NeoReach's $399 instapprijs terwijl het 227M+ profielen indexeert tegen 3M.

CreatorIQ is een enterpriseplatform gebouwd voor globale merken die dataverzorging, aanpasbare workflows en gedetailleerde analyses over markten heen nodig hebben. Het voert creatieverseprogramma's uit voor Disney, Unilever, Ralph Lauren, Nestlé en Sephora, en werd aangemerkt als leider in de IDC MarketScape.
Ideaal voor: Enterprisemerken die dataverzorging, aanpasbare workflows en gedetailleerde influenceranalyses op globale markten nodig hebben.
Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X.
Prijsstelling & toezegging: Geen openbare tarieven. Transactiegegevens van derden plaatsen jaarlijkse contracten op ongeveer $30.000, met een mediaan dichtbij $39.250. Alleen jaarlijks, geen maandelijkse facturering, geen gratis plan en geen zelfbediening trial. G2-reviewers melden ongeveer twee maanden implementatie.
Reviews: 4.6 / 5.0 (G2)
Beide zijn enterprise-platforms, maar CreatorIQ is het meer serieuze dataproduct. De metrieke gegevens komen van directe API-verbindingen met TikTok, Meta en YouTube in plaats van schattingen, wat belangrijk is wanneer een wereldwijd team getallen intern moet rechtvaardigen, en de betalingsinfrastructuur omvat 60+ valuta's in 80 markten.
NeoReach is de goedkopere manier om in te stappen, met softwaretoegang vanaf $399/maand tegenover het minimum van ~$30.000 per jaar voor CreatorIQ, en het biedt beheerde uitvoering die CreatorIQ niet heeft. Bekijk hoe CreatorIQ zich verhoodt tegen een ander enterprise-alternatief in onze driewegvergelijking.

Traackr richt zich op het optimaliseren van bestedingen aan influencers en het benchmarken van prestaties over regio's en campagnes, met een wereldwijde database van 6M+ creators en de eigen Brand Vitality Score.
Het Beste Voor: Merken die bestedingen aan influencers willen optimaliseren en prestaties tussen markten en concurrenten willen benchmarken.
Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, X, Snapchat, Twitch en LinkedIn.
Prijsstelling & Verbintenis: Begint bij $32.500 per jaar in het entry-level Standard-plan, met aangepaste plannen vanaf $55.000 of meer. Jaarlijkse verbintenis vereist.
Beoordelingen: 4.3 / 5.0 (G2)
Traackr beantwoordt een andere vraag dan NeoReach. NeoReach laat zien hoe een campagne heeft gepresteerd; Traackr laat zien of je uitgaven efficiënt zijn tegen concurrenten, met behulp van Brand Vitality Score, cost-per-metric-rapportage en budgetprognoses per markt.
Het is ook aanzienlijk duurder, vanaf ongeveer $32.500 per jaar tegenover NeoReachs $399/maand software-instap. Het is vermeldenswaard dat Traackr twee van NeoReachs zwakheden deelt: reviewers melden vertraging en synchronisatieproblemen, en nichemicro-influencer diepgang is dun bij beiden.

Aspire combineert actieve creatorzoeking met een inkomende marktplaats van meer dan een miljoen creators die zich aanmelden voor campagnes, plus CreatorStores en ingebouwde UGC-licenties. Het heeft meer dan $150 miljoen uitgekeerd aan creators voor meer dan 900 klanten, waaronder HelloFresh, Dyson en Samsung.
Geschikt voor: Merken die influencer- en UGC-inspanningen schalen en native gifting, inkomende aanvragen en inhoudsrechten in het platform willen afhandelen. Ons gifting platform-overzicht behandelt deze categorie.
Platformabdeckung: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook en Pinterest.
Prijzen & Bindingsvoorwaarde: Op offerteaanvraag, meestal vanaf ongeveer $2.299/maand met verplichting op jaarbasis, plus eenmalige onboardingvergoeding van ongeveer $2.000. Prijzen zijn per gebruiker, dus kosten stijgen als het team groeit. Geen gratis proefperiode.
Reviews: 4.0 / 5.0 (Capterra)
NeoReach is op analytics gericht; Aspire is op workflow gericht. De inbound marketplace van Aspire met meer dan een miljoen creators lost recruitment op uit een hoek die NeoReach helemaal niet biedt, en de UGC licensing met digitale contractdocumenten dicht een gat dat NeoReach volledig open laat voor merken die creator content als betaalde advertenties gebruiken.
De afweging zit in kosten en dekking. Aspire kost ongeveer $2.299/maand op een jaarovereenkomst plus onboarding, hoger dan NeoReach's $1.500 volledig toegang tier, en het dekt vijf platforms net als NeoReach maar met een ander aanbod. Waar Aspire duidelijk wint, is interface kwaliteit, wat NeoReach's meest consistente kritiekpunt is.

Influencity is een all-in-one influencer platform uit Spanje met een database van 300M+ creators, audience analytics, een CRM en campaign rapportage. Het dekt het meeste waarvoor merken NeoReach gebruiken: discovery, screening en rapportage, op gepubliceerde maandplannen in plaats van een jaaraanbieding.
De one-click Shopify integratie voegt creator kortingscodes, geautomatiseerde product seeding en revenue tracking per creator toe, waar NeoReach niet op gericht is.
Beste voor: Mid-size merken en bureaus die diepgaande discovery en rapportage willen zonder een enterprise contract.
Platform dekking: Instagram, TikTok, YouTube en Twitch.
Prijzen en binding: Basic vanaf $168/maand met 30 profielanalyses per maand. Professional $348/maand met onbeperkte analyses en de influencer relationship management (IRM) module. Business $698/maand voor grotere teams. Enterprise is op maat. Maandelijks facturering met een lager effectief tarief op jaarplannen, en een gratis proefversie van 7 dagen.
Reviews: 4,5 / 5,0 (G2, 283 reviews)
Influencity is het nauwere alternatief voor teams die NeoReach voornamelijk voor discovery en rapportage gebruiken. Het indexeert ongeveer 100 keer meer creators, publiceert zijn prijzen en laat je starten met een gratis proefperiode en een maandelijks plan in plaats van een jaarlijks contract.
Wat je opgeeft is de enterprise-laag: geen beheerd campagneservice, geen 400+ datapuntcustomrapportage en beperktere API-opties. Voor interne teams en agencies die hun eigen programma's uitvoeren, dekt Influencity het kernwerk voor minder. Voor een Fortune 500-programma dat wil dat campagnes voor hen worden uitgevoerd, is NeoReach nog steeds beter geschikt.

Het influencer-product van Sprout Social, gebouwd op zijn Tagger-acquisitie uit 2023 en nu volledig geïntegreerd, zit in een veel grotere social media management suite. Tagger bestaat niet langer als zelfstandig product, wat belangrijk is als je oudere beoordelingen leest.
Best voor: Social media-teams die geavanceerde planning, listening en prestatietracking nodig hebben naast influencercampagnes.
Platformondersteuning: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, X, LinkedIn, Pinterest en Threads in de bredere suite.
Prijzen & verbintenis: De influencer-module start bij $1.599/maand per gebruiker, waarbij elke extra zetel $600/maand kost en afzonderlijk van elk basisplan wordt verkocht. Het kernplatform van Sprout wordt geprijsd vanaf $199 per zetel per maand. Jaarlijkse contracten met auto-verlenging en een 30-daagse opzeggingsperiode.
Beoordelingen: 4,5 / 5,0 (Capterra)
Beide zijn enterprise-aankopen tegen vergelijkbare prijzen, dus de vraag is wat je nog meer van de leverancier nodig hebt. NeoReach is alleen gericht op influencer marketing, met diepere campagneanalytics en de mogelijkheid van managed execution. Sprout Social bundelt influencer marketing in een socialmediasuite met publishing, monitoring en engagement op acht netwerken.
Als je team al socialmedium-activiteiten in Sprout uitvoert, voorkomt het toevoegen van de influencer-module dat je een tweede leverancier moet inbouwen, en het dashboard is beduidend beter dan dat van NeoReach. Als influencer marketing een los programma is met een eigen budget en rapportagelijn, is de specialisatie van NeoReach het sterkere argument.
NeoReach blijft een capabel enterprise-platform als je het budget en de mankracht hebt om het te gebruiken. De 400+ datapunten, aangepaste API-workflows en managed campaign services zijn echte voordelen voor een Fortune 500-programma met dedicated influencer-team.
De redenen om elders te kijken zijn niet veel veranderd, en in 2026 zijn ze scherper geworden. Een database van 3M profielen is nu een van de kleinste op deze lijst, de interfaceklachten blijven bestaan, de diepte voor micro-influencers is laag precies waar DTC-budgetten naartoe gaan, en prijzen worden jaarlijks door sales geciteerd en niet openbaar gemaakt.
Elk alternatief vult een ander gat. Modash en HypeAuditor leveren veel grotere databases op of onder NeoReachs instapcijfer, beide met gratis of proeftoegang. GRIN begint nu gratis met maandelijkse facturering na de herziening van prijzen in 2026. Upfluence voegt Amazon en Shopify-omzettoeschrijving toe. Aspire brengt een inbound marketplace en UGC-licenties, en Captiv8, CreatorIQ, Traackr en Sprout Social concurreren aan de enterprise-kant met nieuwere technologie.
Voor merken die enterprise-mogelijkheden willen zonder enterprise-aanschaf, is Influencer Hero het sterkste all-round alternatief in 2026. Het dekt 450M+ creators op acht platforms met echte micro-influencer diepte, publiceert prijzen vanaf $649/maand, factureert maandelijks zonder lock-in, en houdt creator-uitbetalingskosten op 0,4%.
Klaar om te zien hoe het je volgende campagne van a tot z aanpakt? Boek een demo met het Influencer Hero-team.
NeoReach blinkt uit bij campagnes op ondernemingsniveau, maar kan kostbaar en ingewikkeld zijn voor kleinere teams of merken die nieuw zijn in influencer marketing. Alternatieven zoals Influencer Hero bieden flexibelere prijzen, intuïtieve interfaces en geavanceerde automatisering, wat ze beter geschikt maakt voor een breder scala aan gebruikers.
Influencer Hero onderscheidt zich met zijn AI-gestuurde outreach-automatisering, gepersonaliseerde berichtenworkflows en robuuste eCommerce-integraties, waarmee merken influencercampagnes efficiënt kunnen opschalen met minder handmatig werk.
Ja. De meeste platforms, waaronder Influencer Hero, bieden uitgebreide real-time analytics, ROI-dashboards en contentprestatiebijhoudingtools waarmee je je campagnes kunt optimaliseren en je rendement maximaliseren.
Influencer Hero valt op door het geïntegreerde affiliate-programmamanagement en maatwerk-creator-storefronts, waarmee merken en influencers verkoop kunnen genereren en inkomsten volledig binnen één platform kunnen volgen.
Zeker. Veel alternatieven zoals Influencer Hero, Upfluence, en Modash bieden native integraties met Shopify, WooCommerce, en Amazon, waardoor het verzenden van geschenken, het bijhouden van affiliate-links en de toerekening van verkopen voor online retailers wordt vereenvoudigd.
Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.