Influenxio alternatieven 2026 vergelijkingsgids

Top 10 Influenxio alternatieven 2026: Functies, prijzen en reviews

Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 Influenxio alternatieven in 2026: Functies, prijzen en beoordeling

Influenxio (圈圈科技) is een Taiwanees platform dat in 2018 werd opgericht en verbindt merken met ongeveer 500.000 Instagram-creators uit een basis van meer dan 7.000 adverteerders. Het model is werkelijk goed ontworpen voor kleine teams: creators stellen hun eigen tarieven in, merken keuren concepten goed voordat iets wordt gepubliceerd, en alle inhoud die via het platform wordt geproduceerd, komt volledig geautoriseerd voor hergebruik. Er is een gratis laag, en het betaalde abonnement kost ongeveer US$155 per maand.

De beperking ligt in het bereik. Influenxio is alleen voor Instagram beschikbaar, en de creatorbase is geconcentreerd in Taiwan en nabijgelegen APAC-markten, dus merken die zich richten op Noord-Amerika of Europa hebben te maken met beperkte dekking. Analytics zijn licht vergeleken met toegewijde platforms, en er zijn geen geverifieerde recensies op G2, Capterra of Trustpilot om vooraf in te zien.

Deze gids vergelijkt de top 10 Influenxio-alternatieven in 2026 op platformdekking, geografisch bereik en contentrechten.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • Tagbox
  • Heepsy
  • Cipio

Waarom naar Influenxio-alternatieven zoeken in 2026

Influenxio doet een specifieke taak goed. Vier hiaten drijven merken om te vergelijken.

Alleen Instagram

Influenxio ondersteunt alleen Instagram en niets anders. Creators registreren zich met een Instagram-account, en de eigen positionering van het platform is expliciet Instagram-gericht. Voor merken die TikTok of YouTube naast Instagram gebruiken, betekent dit van dag één een tweede tool. Onze discovery tools gids vergelijkt platforms op kanaaldekking.

Creatorbase geconcentreerd in Taiwan en APAC

De ongeveer 500.000 creators zijn sterk gericht op Taiwan en nabijgelegen markten, wat een sterkte is voor APAC-campagnes en een echte beperking overal anders. Merken die zich richten op Noord-Amerika of Europa melden dunne selectie. De uitbetalingen weerspiegelen dezelfde focus: PayPal internationaal, plus lokale bankopname alleen voor Taiwan.

Lichte analytics en rapportage

Rapportage behandelt de basis maar mist de diepte die grotere platforms bieden, zonder aanpasbare dashboards, beperkte cross-campagnevergeking en geen eCommerce-attributie. Merken die moeten bewijzen dat ze inkomsten opleveren in plaats van bereik, zullen dit te beperkt vinden.

Geen geverifieerde beoordelingsvoetstap

Er zijn geen beoordelingen op G2, Capterra of Trustpilot. Sommige gebruikers melden betalingsvertragingen en beperkte uitbetalingsopties, en anderen beschrijven de interface als moeilijker om in te navigeren dan verwacht, maar er is geen onafhankelijk feedbackcorpus om af te wegen voordat u koopt.

Criteria voor het selecteren van Influenxio-alternatieven in 2026

Onze vergelijking richt zich op verschillende belangrijke aspecten:

  • Dekking sociale mediaplatformen: Welke netwerken elk platform ondersteunt naast Instagram.
  • Geografisch bereik: Creatorsdekking buiten APAC, Influenxio's duidelijkste beperking.
  • Contentrechten: Of hergebruik is inbegrepen of afzonderlijk onderhandeld.
  • Recensies: Beoordelingen en terugkerende feedbackthema's van G2, Capterra en Trustpilot.
  • Prijsstelling en verplichtingen: De werkelijke kosten en of u vastzit aan een jaarlijks contract.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboarding-tijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, e-mail en onboarding-ondersteuning, en oplossnelheid.

Influenxio-brandoverzicht in 2026

Influenxio-overzicht - Influenxio-alternatieven 2026

Influenxio is een Taiwanees AI-matchmakingplatform (Influenxio Limited) dat merken verbindt met Instagram-creators, omvattende discovery, matching, communicatie, betaling en campagnerapportage in één flow.

Beste voor: Kleine en middelgrote bedrijven die kosteneffectieve Instagram-campagnes uitvoeren met micro-influencers, met name merken die actief zijn in Taiwan of APAC-markten betreden.

Platformdekking: Alleen Instagram, met ongeveer 500.000 creatorprofielen en meer dan 7.000 geregistreerde merken. Creators moeten een openbaar Instagram-account hebben met minimaal 1.000 volgers en 30 posts in de afgelopen zes maanden.

Prijzen & Verplichting: Gratis en betaalde opties met flexibele economie per campagne.

  • Gratis abonnement: $0, voor merken die kleine schaal samenwerkingen testen.
  • Geavanceerd flexibel abonnement: NT$4.990/maand (ongeveer US$155) of NT$49.900/jaar (ongeveer US$1.547), voor terugkerende campagnes en grotere creatoracces.
  • Matching Fee Model: Een eenmalige NT$1.000 (ongeveer US$32) vergoeding, gecrediteerd op influencer-inhouduitgaven. Creators stellen vervolgens hun eigen tarieven in.
  • Click-Based Affiliate Mode: Creators solliciteren naar affiliatelinks en merken worden in rekening gebracht voor werkelijke clicks, met prestatiegegevens eraan gekoppeld.

Recensies: Geen geverifieerde openbare recensies op G2, Capterra of Trustpilot.

Gebruiksgemak (UX/UI): Ontworpen voor eenvoud en toegankelijk voor teams zonder dedicated marketingmedewerkers. De review-first workflow stelt merken in staat content goed te keuren voordat deze wordt gepubliceerd, wat risico's vermindert. Sommige gebruikers beschrijven de navigatie als minder intuïtief dan verwacht.

Klantenondersteuning: Een zelfbedieningsmodel met online ondersteuning en onboarding-documentatie, plus geautomatiseerde creator matching. Externe feedback is beperkt, met enkele meldingen van vertragingen bij betalingsverwerking.

Beste functies

  • Volledige Content-autorisatie: Alle content geproduceerd via het platform is volledig gelicentieerd voor hergebruik door het merk. Zeldzaam in dit prijssegment en veel meer waard dan het lijkt — de meeste budgettools laten rechten per creator onderhandelen.
  • Review-First, Post-Later Workflow: Merken keuren concepten goed voordat ze live gaan, dus niets wordt ongezien gepubliceerd.
  • Self-Quote Pricing: Creators stellen hun eigen tarieven voor, naast een vaste beloning-optie, wat budgetten transparant houdt.
  • AI Matching en Auto-Invite: Het systeem identificeert en nodigt automatisch honderden geschikte creators uit in plaats van handmatige outreach nodig te hebben.
  • Matchingsgebeur als tegoed: Het NT$1.000 bedrag wordt rechtstreeks omgezet in campagnebegroting in plaats van verloren overhead.
  • Click-Based Affiliate-optie: Betaal voor geleverd verkeer in plaats van per post, ongebruikelijk voor een platform van deze grootte.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Content volledig geautoriseerd: Hergebruiksrechten inbegrepen op alle platform content, geen aparte onderhandelingen.Alleen Instagram: Geen TikTok, YouTube of ander netwerk op enig niveau.
Gratis plan plus ~US$155 betaalde tier: Een van de laagste kosten in deze vergelijking.Taiwan en APAC-concentratie: Dunne creator coverage in Noord-Amerika en Europa.
Review-First goedkeuringen: Content goedgekeurd voordat publicatie plaatsvindt, wat merkuitlijning beschermt.Geen geverifieerde beoordelingen: Niets op G2, Capterra of Trustpilot om eerst te beoordelen.
Creator zelf-offerteverzoeken: Transparante prijsstellingen per samenwerking ingesteld door creators.Lichte analytics: Geen aanpasbare dashboards of eCommerce-attributie.
AI auto-uitnodigingen: Honderden matched creators uitgenodigd zonder handmatige outreach.Betalingsproblemen: Meldingen van uitbetalingsvertragingen en beperkte opnamemethoden.
Click-Based Affiliate-modus: Betaal voor geleverd verkeer in plaats van per post.Locale bankuitbetalingen alleen Taiwan: Andere markten vertrouwen op PayPal.

Top 10 Influenxio-alternatieven in 2026

PlatformStartprijsPlatformsInhoudsrechtenGeschikt voor
InfluenxioGratis, daarna ~US$155/maand1InbegrepenInstagram-campagnes in Taiwan en APAC
Influencer Hero$649/maand8OnderhandelbaarVolledige campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijks3OnderhandelbaarBetaalbare wereldwijde ontdekking
Upfluence$478/maand module7OnderhandelbaarAmazon en Shopify attributie
Captiv8~$25.000/jaar6OnderhandelbaarBedrijfsintelligentie op ondernemingsniveau
CreatorIQ~$30.000/jaar7BeheerdOndernemingsbeheer en uitbetalingen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maand6OnderhandelbaarFrauddetectie en publieksverificatie
GRINGratis, daarna $200/maand6Bij boekingDTC e-commerce en productseeding
TagboxGratis, daarna $19/maand20+ bronnenRechten workflowUGC als sociaal bewijs weergeven
HeepsyGratis, daarna $89/maand3OnderhandelbaarBudgetontdekking en bulkuitreach
Cipio$99–$149 per creator4InbegrepenUitbestede UGC-naar-advertentieproductie

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - Influenxio alternatieven 2026

Influencer Hero is een alles-in-één influencer marketing platform dat ontdekking, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, aanmeldingspagina's en rapportage uit één dashboard verzorgt op acht netwerken.

Geschikt voor: D2C en eCommerce-merken die ontdekking, outreach, seeding, affiliates en rapportage opschalen met automatisering, vooral teams die over meerdere social platforms en regio's werken.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450 miljoen+ creators.

Prijsstelling & Verplichting: Standard $649/maand voor tot 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor tot 5.000, Business $2.490/maand voor tot 10.000, plus custom en agency-plannen. Maandelijks gefactureerd, geen jaarlijkse verplichting, geen instapkosten, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Beoordelingen: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 450M+ Creators Across Eight Platforms: Wereldwijd bereik met filters op publiekslocatie en taal, direct gericht op de APAC-concentratie. Zie onze influencer-zoektools.
  • AI-Powered Outreach: Slimme sjablonen, personalisatie en drip-reeksen die e-mails in één-op-één-stijl op schaal automatiseren.
  • Pipeline CRM: Visuele borden die communicatie, deliverables, goedkeuringen en prestaties in grote campagnes volgen.
  • eCommerce Gifting and Attribution: Native Shopify en WooCommerce-workflows plus scriptondersteuning, campagnes aan inkomsten koppelen.
  • Creator Storefronts and Affiliate Tracking: Launch storefronts, verstuur links en codes, en track clicks, verkoop en ROI per creator.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Eight Platforms, 450M+ Creators: Wereldwijd bereik tegenover één netwerk geconcentreerd in APAC.Vier keer de betaalde prijs: $649/month tegenover ongeveer US$155.
Revenue Attribution: Winkelintegraties die creator-activiteit aan bestellingen koppelen.Geen gratis plan: Toegang begint met een demo in plaats van een gratis tier.
Automated Outreach Sequences: Drip-campagnes en antwoordtracking op grote schaal.UGC-rechten onderhandeld: Hergebruik afgesproken per creator, niet gebundeld als bij Influenxio.
Verified 5.0 Rating: Openbare Capterra-feedback, Influenxio heeft geen feedback.E-mailsetup vereist: Beste deliverability vereist domeinauthenticatie.
24/7 Support en Account Manager: Inbegrepen in elk plan vanaf dag één.Leercurve: Automatiseringsdiepte kost tijd om fijn af te stellen.

Influenxio vs Influencer Hero

Deze bedienen verschillende geografieën net zoveel als verschillende budgetten. Influenxio is uitsluitend Instagram met een creatorbestand geconcentreerd in Taiwan en APAC. Influencer Hero indexeert 450M+ creators over acht platforms met filters op publiekslocatie en taal, wat een merk nodig heeft wanneer campagnes regio's overschrijden.

Influencer Hero voegt ook toe wat de rapportage van Influenxio niet kan: Shopify en WooCommerce-attributie die creator-activiteit aan werkelijke bestellingen koppelt, plus creator storefronts en affiliate-tracking.

Influenxio heeft één voordeel dat het noemen waard is: content geproduceerd op het platform is volledig geautoriseerd voor hergebruik, geen aparte onderhandeling nodig. Op Influencer Hero, net als op de meeste platforms hier, worden rechten per creator afgesproken. Boek een demo om op je eigen markten te vergelijken.

2. Modash

Modash-overzicht - Influenxio-alternatieven 2026

Modash is een discovery-first platform met 350M+ openbare creator-profielen over Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate-automatisering.

Het beste voor: DTC-merken, vooral Shopify-winkels, die discovery, outreach, CRM, real-time tracking en affiliate-uitbetalingen over de drie belangrijkste netwerken willen.

Platform Coverage: Instagram, TikTok en YouTube.

Prijzen & Verbintenis: Essentials $199/month jaarlijks gefactureerd, of $299 maandelijks, voor contact met tot 100 creators per maand. Performance $499/month jaarlijks, of $599 maandelijks, verheven naar 250 creators en toevoeging van de Shopify-integratie. Enterprise op maat. 14-daagse gratis proefperiode zonder creditcard.

Beoordelingen: 4.9 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ profielen met geofilters: Gericht bereik op locatie, taal en demografische kenmerken ver buiten een enkele markt.
  • AI visuele en tekstdetectie: Beschrijf een ideale creator of upload een afbeelding om op esthetiek af te stemmen.
  • CRM en outreach met e-mailsynchronisatie: Gmail en Outlook-integratie met pijpijnstadia.
  • Shopify-geschenken en automatisering van affiliate: Automatisch gegenereerde codes, links en UTM's met inkomstentoeschrijving.
  • Betaling van influencers: Commissieniveaus met creators die hun eigen uitbetalingsgegevens invoeren.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
350M+ wereldwijde profielen: Geen opt-inplafond en geen regionale concentratie.Alleen Shopify voor eCommerce: Geen WooCommerce of Magento-ondersteuning.
TikTok en YouTube inbegrepen: Drie netwerken tegen Instagram alleen.Geen ingebouwde licentieverlening: Gebruiksrechten afgehandeld via contract, anders dan Influenxio.
Detectie van nep-volgers: Authenticiteitscontrole op elk profiel.Geen voorafgaande inhoudsgoedkeuring: Geen review-first workflow voordat berichten live gaan.
14-daagse gratis proefperiode: Test de gegevens voordat u betaalt, geen kaart vereist.Contactlimieten per niveau: 100 of 250 creators per maand.
4,9 geverifieerde beoordeling: Uitgebreide peer-feedback openbaar beschikbaar.Geen whitelisting: Betaalde versterking wordt niet in-platform ondersteund.

Influenxio vs Modash

Influenxio is een marktplaats: creators geven zelf offertes, AI stemt af en nodigt uit, en concepten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd. Modash is een zoekmachine met een workflow: je vindt creators in 350M+ profielen, neemt zelf contact op en volgt affiliate-inkomsten in Shopify.

De geografie is belangrijker dan de prijs. De filters voor locatie en taal van Modash zijn wat grensoverschrijdende campagnes mogelijk maakt, en Influenxio heeft niets gelijkwaardigs. Maar Modash laat inhoudsrechten aan contracten over, waar Influenxio ze inbegrepen heeft.

3. Upfluence

Upfluence-overzicht - Influenxio-alternatieven 2026

Upfluence is een alles-in-één platform gebouwd rond eCommerce-inkomstentoeschrijving, met native Shopify-, WooCommerce- en Amazon-integraties en klant-naar-creator matching.

Geschikt voor: Middelengrote en ondernemingsformaten eCommerce-merken, vooral Shopify- en Amazon-verkopers, die native verkooptoeschrijving nodig hebben.

Platformafdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress-blogs, met een database van 12M+ creators.

Prijsstelling en verbintenis: Modulair. De Search and Contact-module begint op $478/maand, met een volledige setup met zoeken, campagnebeheer en Upfluence Pay op ongeveer $1.276/maand, circa $16.007/jaar. Jaarlijkse contracten met driekwartaalse opties, een verplichte instelfee en geen commissies op verkoop of influencer-volume. Onze Upfluence-prijsbeoordeling heeft de modulespecificatie.

Beoordelingen: 4,3 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Identificatie van klant-naar-creator: Gebruikt winkelgegevens om klanten te vinden die al bereik hebben.
  • Amazon- en Shopify-toeschrijving: Verkooptracking over marktplaats- en eigen winkelinkomsten.
  • Jaice AI Outreach: Bulk-e-mails met geautomatiseerde vervolgacties en AI-gegenereerde kopie.
  • Bulkbetalingen aan creators: Veilige betalingen op schaal zonder commissie op volume.
  • Social Listening: Onderzoek naar welke inhoud engagement in uw markt stimuleert.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Zeven Platforms: TikTok, Twitch en blogs inbegrepen, tegenover alleen Instagram.Werkelijke kosten ~$16.000/jaar: Ongeveer tien keer het jaarlijkse betaalde plan van Influenxio.
Drie winkelintegraties: Shopify, WooCommerce en Amazon-toewijzing.Jaarlijkse verplichting: Geen maandelijkse optie en geen gratis proefperiode.
Geen commissiekosten: Kosten schalen niet mee met verkopen of aantal creators.Geen UGC-rechtenmodule: Gebruiksovereenkomsten worden buiten het platform afgehandeld.
Matching van klanten en creators: Een recruteringskanaal dat niets anders hier biedt.Leercurve: Instelling en workflowoptimalisatie kosten tijd.
Bulk-uitbetalingen ingebouwd: Betalingen op schaal zonder tools van derden.Onboardinggebeur: Vereiste eenmalige kosten bovenop.

Influenxio versus Upfluence

Influenxio is een low-commitment Instagram-tool voor KMO's; Upfluence is een zeven-platform systeem voor merken die inkomstenbijdrage moeten bewijzen, met Shopify- en Amazon-toewijzing en bulk-uitbetalingen.

Het verschil is ongeveer $16.000 per jaar tegenover ongeveer $1.547. Dat is geen gelijkwaardige upgrade, het is een ander stadium van het programma. Influenxio is geschikt voor een merk dat Instagram in APAC test; Upfluence is geschikt voor een bedrijf dat altijd-actieve affiliateprogramma's in meerdere regio's uitvoert.

4. Captiv8

[CAPTIV8 IMAGE]
[ALT: Captiv8 overzicht - Influenxio alternatieven 2026]

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerceplatform met diepe analytics en competitieve inzichten. Publicis verwierf het in mei 2025 voor naar verluidt $150M en voegde het samen met Influential, waardoor het gecombineerde platform meer dan 15 miljoen creators in 120 landen heeft, met natuurlijks taalonderzoek via zijn Perplexity-samenwerking.

Het beste voor: Mid-market en enterprise-merken die end-to-end discovery, samenwerking, tracking en rapportage over meerdere netwerken willen.

Platformdekking: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, X (Twitter) en Pinterest.

Prijsstelling & Verplichting: Ongeveer $25.000 jaarlijks op een jaarlijkse verplichting, plus een eenmalige onboardinggebeur van $3.000. Winkelfront- en affiliateprogramma's draaien als enterprise-beheerde add-ons van $20.000 tot $30.000 per maand. Onze Captiv8-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • 15+ miljoen Creators in 120 landen: Wereldwijd bereik met brand-safety-scoring en sentimentanalyse.
  • Competitieve inzichten: Vind creators die met concurrenten samenwerken en volg merkvermelding wereldwijd.
  • Filterblokkeering: Sla complexe zoekopdrachten op en hergebruik ze zonder ze opnieuw op te bouwen.
  • Aangepaste analytics en exports: ROAS, EMV en aangepaste KPI's exporteerbaar naar Looker Studio en Google Analytics.
  • Openbare rapportkoppelingen: Deel alleen-lezen rapporten met stakeholders die geen licentie hebben.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Dekking van 120 landen: Werkelijk wereldwijd tegenover een creator-basis van één markt.$25K/jaar plus $3K onboarding: Ongeveer 16 keer het jaarlijkse plan van Influenxio.
Competitieve inzichten: Merkvermelding-tracking die Influenxio niet onderneemt.Klachten over ondersteuning en betaling: Openbare meldingen van trage ondersteuning en uitbetalingsproblemen.
Uitgebreide analytics en exports: BI-gereed rapportage ver buiten basis-campagnegegevens.Beperkte eCommerce-integraties: Hoofdzakelijk Shopify en Refersion.
Samenwerking tussen teams: Goedkeuringen, opmerkingen en creator-chat op één plek.Alleen jaarlijkse contracten: Geen maandelijkse flexibiliteit of gratis laag.
Ondersteuning van Publicis: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Verkeerde schaal voor KMO's: Sluit de teams die Influenxio bedient uit.

Influenxio versus Captiv8

Influenxio is gebouwd voor snelle SMB activaties op Instagram met zelf-quoterende creators en pre-goedkeuringscontent. Captiv8 is enterprise-infrastructuur die zes netwerken en 120 landen bestrijkt, met competitieve intelligence en BI-ready analytics.

Bij ongeveer $25.000 per jaar plus onboarding, tegen ongeveer $1.547, betreft het hier een geheel ander marktsegment dan een volgende stap. Dit markeert waar de categorie zijn piek bereikt.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - Influenxio alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise-platform dat de volledige influencer-levenscyclus omvat met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, contentrechten en geïntegreerde betalingen.

Ideaal voor: Mid-market tot enterprise-merken die compliant end-to-end operaties nodig hebben met governance, betalingen op schaal en analytics geschikt voor directie.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijzen & Commitment: Geen openbare tariffering. Gegevens van derden plaatsen jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediaan rond $39.250 en grotere implementaties boven $59.000. Alleen jaarlijks, geen gratis trial, ongeveer twee maanden voor implementatie. Creator-betalingen zijn gratis voor de eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding. Onze CreatorIQ alternatieven gids behandelt deze categorie.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • Semantische AI Discovery: Vrije-tekstvragen in alle publieke creators met granulaire publieksfilters.
  • One-Sheet Goedkeuringen: Live deelbare creator-voorvertoningen zonder stakeholder-login.
  • UGC-rechten en Content Library: Automatisch assets verzamelen, gebruiksrechten aanvragen en hergebruik volgen – het dichtste match met Influenxio's inbegrepen licenties.
  • Ingebouwde betalingen en belastingafhandeling: Eenmalig financieren en veel betaald doen met compliancedocumentatie.
  • Directe API-gegevens: Meta-, TikTok- en YouTube-partnerschappen voor geverifieerde real-time rapportage.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Content Rights Management: Gebruiksaanvragen en hergebruiktracking, vergelijkbaar met Influenxio's inbegrepen licenties.~$30.000/jaar minimaal: Mediaan rond $39.250, geen gepubliceerde tarief.
API-betrouwbare gegevens: Geverifieerde statistieken van directe platformpartnerschappen.Handmatige affiliate-conversies: Links en codes ondersteund, tracking is niet geautomatiseerd.
Betalingen met belastingcompliance: Gratis voor de eerste $100K per jaar, daarna 2%.Alleen jaarlijkse contracten: Geen maandelijks plan en geen gratis trial.
Zeven platforms: Globale dekking over elk groot netwerk.Twee maanden implementatie: Versus directe self-serve aanmelding.
Strategische onboarding: Implementatiemanagers en driemaandelijkse planning.Creator Connect kost extra: Toepassingspagina's zijn een betaalde add-on.

Influenxio versus CreatorIQ

Beiden behandelen contentrechten correct, wat ongebruikelijk is. Influenxio bundelt volledige toestemming in elke samenwerking; CreatorIQ voert een formele rechtenwerkstroom uit met gebruiksaanvragen en hergebruiktracking over zeven netwerken.

Al het andere scheidt ze. CreatorIQ kost ongeveer $30.000 per jaar tegen ongeveer $1.547, en brengt API-geverifieerde gegevens, goedkeuringen en conforme betalingen. Het is de bestemming wanneer governance de beperkende factor wordt, niet een natuurlijke upgrade van een gratis Instagram-tool.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - Influenxio alternatieven 2026

HypeAuditor is de authenticiteitsreferentie van de categorie, met fraude-detectie die vaak wordt aangehaald met ongeveer 95,5% nauwkeurigheid over 227M+ creatorprofielen, plus discovery, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking.

Ideaal voor: Merken en agentschappen die veilige fraude-discovery en meting nodig hebben over zes netwerken met contracten, goedkeuringen en Shopify-attribuering.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Verplichting: Een gratis laag dekt mediaplannen en campagnebeheer, samen met 40+ gratis audittools. Basic begint rond de $299/maand gefactureerd per jaar, Pro rond de $499/maand, met Enterprise op aanvraag op basis van rapportvolume, actieve campagnes en gebruik. Onze HypeAuditor-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Beoordelingen: 4,8 / 5,0 (Capterra)

Beste Features

  • 227M+ Profielen Verspreid Over Zes Netwerken: Wereldwijd bereik met filters voor locatie, taal en merkbeveiliging.
  • Account Kwaliteitsscore: Scoreverificatie van publieksauthenticiteit waarvoor Influenxio geen equivalent heeft.
  • Contracten en Conceptgoedkeuring: E-signature-contracten plus contentcontrole voordat posts verschijnen, vergelijkbaar met Influenxio's controle-eerst-model.
  • Gratis Laag en 40+ Gratis Tools: Evalueer gegevenskwaliteit zonder kosten.
  • Shopify en PayPal-tracking: Clicks, bestellingen, omzet en conversiepercentage per creator.

Voor- en Nadelen

VoordelenNadelen
Gratis Laag en 40+ Gratis Tools: Overeenkomstig Influenxio's gratis start met veel meer data.Jaarlijkse Facturering op Betaalde Lagen: De ~$299 prijs veronderstelt betaling vooruit per jaar.
227M+ Profielen, Zes Netwerken: Wereldwijd tegen een Instagram-basis op één markt.Kleinere Applicant Pool: Slechts een fractie geregistreerd voor inkomende aanvragen.
Conceptgoedkeuringen Inbegrepen: Content gecontroleerd voordat posts verschijnen, zoals Influenxio.Leercurve: De breedte vereist begeleiding.
Fraudedetectie: Authenticiteitsscoring voordat je budget inzet.Geen Inbegrepen Contentrechten: Hergebruik onderhandeld afzonderlijk.
4,8 Geverifieerde Beoordeling: Uitgebreide feedback van collega's, terwijl Influenxio geen beoordelingen heeft.Gebruikslimiet op Basis van Rapporten: Planquota's kunnen omhoog moeten.

Influenxio versus HypeAuditor

Beide bieden een gratis manier om in te stappen en beiden laten merken content goedkeuren voordat deze wordt gepubliceerd. HypeAuditor voegt contracten met e-signature toe, authenticiteitsscoring voor 227M+ profielen en zes netwerken, plus Shopify-attributie.

Voor een merk waarvan het probleem betrouwbare creators buiten Taiwan vinden is, lost HypeAuditor dit rechtstreeks op. Influenxio blijft goedkoper op betaalde lagen en bevat contentrechten die HypeAuditor aan onderhandeling overlaat.

7. GRIN

GRIN-overzicht - Influenxio-alternatieven 2026

GRIN is een creator-beheerplatform gebouwd voor DTC eCommerce, met dekking van detectie, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI-analytics met naadloze winkelintegraties.

De prijzijustering in 2026 verving de oude jaarlijkse contracten van $25.000 met vijf gepubliceerde self-servicelagen gefactureerd per maand, inclusief een gratis plan.

Het Beste Voor: DTC en eCommerce-merken die end-to-end-workflow met onbeperkte creatorcapaciteit en inkomstenattributie willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijzen & Verplichting: Gratis met $0 en 200 maandelijkse Gia-credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maandelijks, geen jaarlijkse verplichting en geen verplichte verkoopgesprek. Onze GRIN-alternatieven gids dekt het veld.

Beoordelingen: 4,5 / 5,0 (G2, 483 reviews) en 4,7 / 5,0 (Capterra)

Beste Features

  • Automatische mediarechten bij boeking: Hergebruikvoorwaarden inbegrepen wanneer je een creator boekt, het dichtstbijzijnde equivalent van Influenxio's inbegrepen autorisatie.
  • eCommerce-native gifting: Shopify, WooCommerce en Magento-flows met automatisch getagde bestellingen.
  • PayPal-uitbetalingen in-app: Creator-betalingen en affiliate-commissies afgehandeld in het platform.
  • UGC-bibliotheek inclusief Stories: Doorzoekbare centrale bibliotheek voor hergebruik.
  • Creator-aanmeldingspagina's: Gemixt landingspagina's die inkomende kandidaten verzamelen.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Mediarechten bij boeking: Hergebruik automatisch beveiligd, zoals Influenxio.CRM begint bij $500: Het $200 Starter-plan biedt AI-assistentie, niet de workspace.
Gratis laag, maand-tot-maand: Dezelfde commerciële flexibiliteit als Influenxio.Caps voor actieve creators: 100, 250 of 500 per laag.
190M+ creators, zes netwerken: Wereldwijde dekking voorbij Instagram.Prestatieproblemen: Traag laden en buggy uploads gemeld.
Drie winkelintegraties: Opbrengstattributie die Influenxio niet kan bieden.Zoekkwaliteitsproblemen: Duplicaten en irrelevante matches gemeld.
Onbeperkte partnerships: Geen limiet op totale creators beheerd.Ongelijke ondersteuning: Vertraagde of onopgeloste tickets gemeld.

Influenxio versus GRIN

GRIN is de dichtstbijzijnde structurele match. Beide voegen inhoudsrechten standaard in plaats van ze aan onderhandeling over te laten, en na de herpricing in 2026 starten beide gratis met gepubliceerde maandelijkse lagen zonder verkoopgesprek.

GRIN voegt zes netwerken, 190M+ mondiale creators, drie winkelintegraties en in-app-uitbetalingen toe. Influenxio blijft goedkoper bij de betaalde laag, ongeveer US$155 tegen GRIN's $500 voor een echte workspace, en de creatorbase is sterker specifiek in Taiwan.

8. Tagbox

Tagbox-overzicht - Influenxio-alternatieven 2026

Tagbox, voorheen Taggbox, is een UGC-aggregatieplatform opgericht in 2016 in Bengaluru. Het verzamelt inhoud en beoordelingen van meer dan 20 bronnen en publiceert deze op websites, productpagina's, e-mails en digitale displays.

Het beste voor: Merken die UGC willen verzamelen, rechten ervoor willen beveiligen en deze willen heruit geven als sociaal bewijs en winkelbare galerijen over eigengebouwde kanalen.

Platformdekking: Meer dan 20 bronnen waaronder Instagram, TikTok, Facebook, YouTube, LinkedIn, X (Twitter) en Google Reviews, plus negen beoordelingssites.

Prijzen & betrokkenheid: Verdeeld over drie producten (Widget, Display en UGC Suite) in plaats van één schema. Openbare plannen lopen van een gratis laag beperkt tot 500 weergaven tot ongeveer $19 tot $80 per maand. Enterprise is op aanvraag en voegt UGC-rechtsenbeheer en witte-handschoenen onboarding toe. Onze Tagbox-prijzen review bevat de volledige uitsplitsing.

Beoordelingen: Beperkte geverifieerde dekking, met slechts een handvol beoordelingen op Capterra.

Beste functies

  • UGC Asset Hub: Gecentraliseerde opslag en categorisering voor cross-channel hergebruik.
  • Workflow voor rechtsbeheer: Verzoeken, beveilig en volg toestemmingen voor inhoud die je niet in opdracht hebt gegeven.
  • Winkelbare widgets: Plaats UGC op productpagina's en checkout om conversies te stimuleren.
  • AI- en handmatige moderatie: Geautomatiseerde filtering plus review voordat inhoud live gaat.
  • Omnichannel-insluitingen: Sociale muren en galerijen voor web, evenementen en signage.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
$19/maand met gratis versie: Goedkoper dan het betaalde plan van Influenxio.Geen Creator Marketplace: Geen matching, outreach of campagnecommissies.
20+ bronnen: Aggregatie van alle grote netwerken plus beoordelingsplatformen.Prijsstelling verdeeld over producten: Widget, Display en UGC Suite bemoeilijken vergelijking.
Rechtenworkflow: Formele toestemming voor content die je niet zelf hebt besteld.Gratis plan gelimiteerd tot 500 weergaven: Ernstig beperkt voor praktisch gebruik.
Shoppable UGC: Zet social proof om in een conversieoppervlak.Dunne beoordelingsbasis: Weinig geverifieerde reviews, hetzelfde gat als Influenxio.
Gebruik voor evenementen en bewegwijzering: Live walls voor activaties, uniek hier.Geen Creator-betalingen: Helemaal geen compensatiewerkflow.

Influenxio vs Tagbox

Influenxio commissieeert nieuwe Instagram-content van gematchte creators, met inbegrepen rechten. Tagbox verzamelt content die al op 20+ bronnen bestaat en biedt je een werkflow om rechten veilig te stellen, waarna het op je site en productpagina's opnieuw wordt gepubliceerd.

Beide lossen een rechtenkwestie van tegenovergestelde kanten op. Influenxio krijgt toestemming voor content die het heeft geproduceerd; Tagbox achtervolgt toestemming voor content die het heeft gevonden. Veel merken gebruiken beide.

9. Heepsy

Heepsy overzicht - Influenxio alternatieven 2026

Heepsy is een budgetvriendelijk platform voor discovery en outreach met authenticiteitsfilters, een kanban-CRM en verkoopattributie via Shopify of WooCommerce op het topplan.

Best voor: Slank e-commerce teams die snelle, grootschalige discovery, bulk outreach en eenvoudig CRM zonder ondernemingsbeperkingen nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, verspreid over 11M+ creatorprofielen met minimaal 3.000 volgers.

Prijsstelling en verbintenis: Een gratis plan dekt basisgegevens. Starter is $89/maand met 50 profielen en 50 outreach-e-mails. Plus is $249/maand met 1.000 profielen, 1.000 e-mails, bulk outreach, contactexports en campagrapporten. Advanced is $369/maand met 3.000 profielen, geavanceerde filters, geautomatiseerde verkoopspiking en Shopify- of WooCommerce-integratie. Maandelijks, 6-maands en jaarlijkse periodes.

Beoordelingen: 4,5 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Publiek geo- en demografische filters: Locatie-, leeftijds- en geslachtsgericht bereik dat markten buiten APAC opent.
  • Authenticiteitscontrole: Nepvolgers-detectie om shortlistkwaliteit te verbeteren.
  • Bulk Outreach Sequences: Tot 3.000 e-mails per maand met vervolgberichten.
  • Kanban CRM-pijplijn: Volg e-mailed, goedgekeurd, verzonden, verkoop- en betaalde fasen.
  • Shopify en WooCommerce-attributie: Links, codes en inkomsten per creator op Advanced.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis plan plus $89 entry: Vergelijkbaar met Influenxio met drie netwerken.Verkoepspiking beperkt tot Advanced: Attributie vereist de $369-laag.
Globale geofilters: Richt je op doelgroepen per locatie, wat niet-APAC markten opent.Geen AI Outreach Copy: Templates handmatig samengesteld.
Bulksequences ingebouwd: Tot 3.000 e-mails per maand.Geen inbegrepen contentrechten: Hergebruik afzonderlijk onderhandeld, anders dan Influenxio.
Visuele Kanban-CRM: Duidelijke fasering van samenwerking.Minimum 3.000 volgers: Nano-influencers daaronder zijn niet geïndexeerd.
4,5 geverifieerde beoordeling: Publieke feedback, waar Influenxio geen heeft.Geen content pre-approval: Geen review-first werkflow vóór publicatie.

Influenxio vs Heepsy

De dichtstbijzijnde vergelijking op prijs, en de afruil is duidelijk. Influenxio koppelt creators aan jou, inclusief content-rechten en pre-goedkeurde concepten, allemaal op Instagram in APAC. Heepsy geeft je zoekopdrachten over drie netwerken met wereldwijde geofilters en bulkbereik, maar je doet het werk en onderhandelt rechten zelf.

Als je campagnes op Taiwan gerichte Instagram-activaties zijn, doet Influenxio meer voor minder. Als ze regio's of platforms overschrijden, zijn Heepsy's filters de reden om over te stappen.

10. Cipio

Cipio-overzicht - Influenxio alternatieven 2026

Cipio is een managed UGC-to-ads service die creators op basis van esthetische match aantrekt, gifting-gestuurde productie uitvoert en de content omzet in performance ad-creatives.

Geschikt voor: eCommerce-merken op Shopify of Amazon die uitbestede creator-operaties willen en ROAS-gerichte UGC boven een zelf-bedien platform.

Platformbereik: Instagram, Facebook, TikTok en YouTube, met productie geconcentreerd op Instagram.

Prijzen & Verplichting: Prijs per creator en per ad-creative in plaats van per abonnement.

  • Betaal-Per-Gebruik: $149 per creator en $459 per ad-creative, geen contract, maandelijks gefactureerd op basis van gebruik.
  • Driemaandelijks: $129 per creator en $349 per ad, minimaal 15 creators en 18 ads.
  • Jaarlijks: $99 per creator en $299 per ad, minimaal 60 creators en 72 ads.

Reviews: Beperkt geverifieerde softwarereviewbereik. Ratings voor Cipio komen vaak van werkgeversreviewsites in plaats van softwaredirectory's, dus ze weerspiegelen werknemerssentiment in plaats van productprestaties.

Beste functies

  • Onbeperkte UGC-gebruiksrechten: Alle content volledig gelicentieerd voor betaald en organisch hergebruik, wat overeenkomt met Influenxio's aanpak.
  • Reverse-Image AI Discovery: Vindt creators wiens visuele stijl bij jouw merk past.
  • Managed Execution: Cipio's team verzorgt sourcing, outreach en logistiek.
  • Production van Paid Ad Creatives: Zet UGC om in ad-varianten afgestemd op ROAS, CPA en CTR.
  • Gecentraliseerde Content Library: Een plek om creator-assets op te slaan en hergebruik.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Volledige gebruiksrechten: Eeuwigdurende licenties voor betaald en organisch, net als Influenxio.Instagram-First bereik: Discovery helt naar Instagram, dezelfde beperking.
Volledig managed service: Neemt sourcing, coördinatie en creative ops van je over.Minimale zelf-bedien controle: Geen dashboard voor handmatige outreach of analytics.
Ad Creative inbegrepen: UGC omgezet in performance assets, uniek hier.Beperkte rapportage: High-level metrics met beperkte aanpassingen.
Transparante unit economics: Prijs per creator en per ad is gemakkelijk in te schatten.Kosten groeien snel: Unit pricing loopt op bij groeiend volume.
Geen contract bij PAYG: Gebruiksgebonden facturering zonder verplichting.Weinig geverifieerde reviews: Dezelfde bewijsgat als Influenxio.

Influenxio versus Cipio

Beide zijn Instagram-gericht en beide bieden volledige content-rechten, wat deze vergelijking dichterbij brengt dan de prijsstelling suggereert. Het verschil is wie het werk doet. Influenxio geeft je een zelf-bedienplatform met AI-matching; Cipio voert het programma uit en levert afgewerkte ad-creatives.

Voor 15 creators en 18 ads bedraagt Cipio's driemaandelijkse tarief ongeveer $8.217 tegen $465 voor Influenxio voor dezelfde kwartaal. Je betaalt voor output en productie, niet voor software.

Slotgedachten

Influenxio is goed gebouwd voor wat het doet. Rond de 500.000 Instagram-creators, AI-matching die ze automatisch uitnodigt, zelf opgegeven tarieven, content goedgekeurd voordat deze wordt gepubliceerd, en volledige hergebruiksrechten op alles wat wordt geproduceerd. Dat laatste punt telt meer dan de prijskaartje in het artikel suggereert: de meeste budgettools laten licenties creator per creator onderhandelen, en Influenxio doet dat niet.

De beperkingen zijn eerder bereik dan kwaliteit. Alleen Instagram, met een creatorbasis geconcentreerd in Taiwan en aangrenzende APAC-markten, lichte analytics, geen eCommerce-attributie en geen geverifieerde reviews om eerst te checken. Voor een merk dat Instagram-campagnes in Taiwan voert, kan geen van dat uitmaken. Voor een merk dat TikTok in Europa voert, doet alles dat.

Voor merken die de eenvoud van Influenxio willen met wereldwijd bereik en ingebouwde omzettracking, is Influencer Hero het sterkste all-in-one alternatief in 2026. Het indexeert 450M+ creators over acht platforms met filters voor publiekslocatie en taal, voert discovery tot en met uitbetalingen uit in één dashboard, integreert met vier winkelplatformen en biedt plannen vanaf $649 per maand bij maandelijkse betaling.

Wil je zien hoe je creatorpool eruit ziet buiten APAC? Boek een Demo met het Influencer Hero team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Ondersteunt Influenxio TikTok of YouTube?
Nee. Influenxio is op elk niveau uitsluitend gericht op Instagram. Makers registreren zich met een openbaar Instagram-account met minimaal 1.000 volgers en 30 posts in de afgelopen zes maanden. Voor multi-platform-programma's: Influencer Hero dekt acht platforms, CreatorIQ en Upfluence zeven, HypeAuditor en GRIN zes, en Modash en Heepsy drie.
Wat kost Influenxio?
Er is een gratis plan, en het Advanced Flexible Plan kost NT$4.990 per maand, ongeveer US$155, of NT$49.900 per jaar, ongeveer US$1.547. Een eenmalige NT$1.000 matchingvergoeding, ongeveer US$32, wordt gecrediteerd op het influencer-budget. Makers stellen vervolgens hun eigen tarieven in, of je kunt de op klik gebaseerde affiliatemodus gebruiken en betalen voor het verkeer dat wordt opgeleverd.
Welke alternatieven bevatten inhoudsrechten zoals Influenxio?
GRIN omvat mediarechtenvoorwaarden automatisch wanneer je een maker boekt. Cipio biedt onbeperkte gebruiksrechten op alle inhoud die het produceert. CreatorIQ voert een formele workflow voor rechten uit met gebruiksverzoeken en hergebruikstracking. Tagbox heeft een toestemmingsworkflow voor inhoud die je niet zelf hebt besteld. De meeste andere platforms hier laten licenties over aan onderhandelingen per maker.
Welk alternatief werkt het beste buiten Azië?
De maker-basis van Influenxio is geconcentreerd in Taiwan en APAC, wat de belangrijkste beperking is voor globale merken. Modash indexeert 350 miljoen+ profielen met locatie- en taalfilters van het publiek, HypeAuditor 227 miljoen+ over zes netwerken, en Influencer Hero 450 miljoen+ over acht netwerken. Captiv8 dekt 120 landen op bedrijfsschaal.
Met welke alternatieven kunnen merken inhoud goedkeuren voordat deze wordt gepubliceerd?
HypeAuditor verzamelt inhoudsconcepten voor goedkeuring voordat posts live gaan. CreatorIQ verwerkt briefs en one-sheet goedkeuringen op bedrijfsschaal. Captiv8 biedt goedkeuringswerkflows van teams met creator-chat. Het review-first-model van Influenxio is ongewoon sterk voor een platform op dit prijspunt, dus dit is zeker waard om specifiek te controleren bij het vergelijken.
Wat zijn op dit moment de beste Influenxio-alternatieven?

Topopties zijn Influencer Hero, Modash, Upfluence, GRIN, HypeAuditor, Heepsy en CreatorIQ. Als u een alles-in-één-stack wilt zonder tools te moeten combineren, is Influencer Hero een uitstekende keuze. Modash is geweldig voor Shopify-gerichte ontdekking, outreach en affiliate-tracking. Upfluence en GRIN blinken uit wanneer u ecommerce-attributie en uitbetalingen op schaal nodig hebt. HypeAuditor richt zich op authenticiteit en fraudecontroles, terwijl Heepsy een budgetvriendelijke, zelfbediening ontdekking biedt.

‍

‍

Welke Influenxio-alternatief is het beste voor ecommerce-attributie en creator-uitbetalingen?

Als het verbinden van creators aan inkomsten cruciaal is, kijk dan naar Upfluence en GRIN voor diepgaande e-commerce workflows en bulkbetalingen. Modash is sterk voor Shopify teams die gifting, codes, links en affiliate analytics op één plaats willen. Influencer Hero is een evenwichtige keuze voor merken die discovery, outreach, tracking en affiliate-mogelijkheden in één platform willen zonder enterprise-overhead.

‍

Zijn er goedkope of gratis alternatieven voor Influenxio voor het midden- en kleinbedrijf?

Ja. Heepsy biedt self-service plannen die geschikt zijn voor kleine teams die snelle discovery en eenvoudige CRM nodig hebben. Modash publiceert transparante getrapte prijzen voor groeiende DTC-merken. Als u een all-in-one platform wilt waarin u kunt groeien, biedt Influencer Hero een volledige lifecycle toolset—discovery, outreach, analytics en affiliate—zonder de complexiteit van enterprise suites.

‍

Influenxio is Instagram-only. Welke alternatieven dekken meer platforms?

Voor programma's met meerdere netwerken op Instagram, TikTok, YouTube en meer, kunt u Influencer Hero, CreatorIQ, Upfluence, HypeAuditor en Modash overwegen. Deze tools bieden bredere ontdekking, rapportage over meerdere kanalen en workflows die lopende campagnes ondersteunen in plaats van eenmalige activiteiten.

‍

Wat moet ik evalueren wanneer ik van Influenxio naar een alternatief overga?

Gebruik deze checklist:

  • Dekking & gegevenskwaliteit in de netwerken waar het om gaat
  • Nauwkeurigheid van ontdekking en authenticiteit/fraudecontroles
  • Outreach-workflow en CRM voor schaalbare communicatie
  • Ecommerce-attributie voor codes, links, conversies en omzet
  • Uitbetalingen en contracten om financiën en compliance te stroomlijnen
  • Prijsstelling, voorwaarden en onboarding die bij uw fase passen

‍

Als u een end-to-end, inkomstengeoriënteerde workflow wilt met minimale tool-verspreiding, is Influencer Hero een sterke keuze die vermogen, eenvoud en schaal in balans houdt.

‍

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.