Top 10 alternatieven voor Influencer Impact in 2026: Functies, prijzen en reviews

Top 10 Influencer Impact alternatieven 2026: functies, prijzen en reviews

April 25, 2024
|
Gepubliceerd
October 12, 2026
|
Bijgewerkt
13 minutes
|
Lezen
Influencer Performance Marketing cursus | VOUCHER: IMC100
AUTHOR IMAGE 1
Malena Garcia
| Author
Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 alternatieven voor Influencer Impact in 2026: Functies, prijzen en review

Influencer Impact biedt kleine en middelgrote teams AI-gestuurde creator discovery, audience validation, modulaire rapportage en campagnasamenwerking via TikTok, Instagram inclusief Stories en YouTube. Het prijsmodel is ongewoon: je betaalt op basis van het aantal influencer-partnerships in plaats van functies of licenties, beginnend bij £200 per maand voor maximaal 50.

Dit model is het belangrijkste om af te wegen. De kosten stijgen naar £400 bij 100 partnerships en £1.200 bij 300, dus een groeiend programma wordt snel duur. Daarnaast zijn er geen onafhankelijke reviews beschikbaar om de prestaties mee te controleren, en geen eCommerce-integraties om creators terug te koppelen aan winkelbezoeken.

Deze gids vergelijkt de top 10 alternatieven voor Influencer Impact in 2026 op basis van kostenopbouw, omvang van de creator-database en revenue attribution.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • gen.video
  • Vyrill
  • Loox

Waarom alternatieven voor Influencer Impact zoeken in 2026

De discovery en rapportage zijn voor de prijs prima. Vier hiaten stimuleren merken om alternatieven te bekijken.

Kosten Stijgen Met het Aantal Partnerships

£200 per maand dekt 50 partnerships, £400 dekt 100 en £1.200 dekt 300. Dit betekent dat een succesvol programma wordt gestraft: elke extra creator-relatie verhoogt de rekening. Platforms die per functie of een vaste abonnementsprijs rekenen, laten je creator-aantallen schalen zonder dat de kosten gelijk oplopen.

Geen Onafhankelijke Reviews

Er is geen noemenswaardige aanwezigheid op G2, Capterra of Trustpilot en geen gepubliceerde casestudies. Zonder externe validatie kun je betrouwbaarheid, datanauwkeurigheid en ondersteuningskwaliteit niet beoordelen voordat je budget inzet. De meeste alternatieven hier hebben honderden geverifieerde reviews die je van tevoren kunt lezen.

Geen eCommerce Attribution

Er zijn geen Shopify-, WooCommerce- of Magento-integraties en geen affiliate link- of kortingscode-infrastructuur. Rapportage is sterk in bereik, engagement en audience-kwaliteit, maar stopt voor winkelbezoeken, dus het bewijzen van ROI aan een finance-team betekent dat je gegevens elders moet exporteren. Onze discovery tools gids vergelijkt platforms met native attribution.

Beperkte Zichtbaarheid van Support

Support verloopt via demo-inplanningen en in-platform handleidingen, zonder duidelijk geadverteerde live chat of telefonlijn. Voor bureaus die campagnes met hoog volume en tight deadlines draaien, is het niet weten van het escalatiepad een praktisch risico dat het waard is om vooraf op te lossen.

Criteria voor het Selecteren van Alternatieven voor Influencer Impact in 2026

Om de verschillende platforms te vergelijken, richtten we ons op centrale criteria waar allemaal aan moeten voldoen:

  • Hoe Kosten Schalen: Of prijzen stijgen met creator-aantal, functies of gebruik.
  • Grootte Creator-Database: Bereik beschikbaar zonder extra kosten.
  • Revenue Attribution: eCommerce-integraties die creators aan bestellingen koppelen.
  • Dekking Social Media Platforms: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Reviews: Geverifieerde feedback van klanten op G2, Capterra en Shopify.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en inwerktijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, e-mail en onboarding-hulp en oplossnelheid.
  • Belangrijkste Functies: Discovery, outreach, CRM, rapportage, gifting, UGC, affiliate en payments, storefronts en AI-mogelijkheden.

Overzicht Influencer Impact-merk in 2026

Influencer Impact-overzicht - Alternatieven voor Influencer Impact 2026

Influencer Impact is een discovery- en campagnemanagementplatform voor kleine tot middelgrote merken en bureaus, opgebouwd rond AI-gestuurde zoekopdrachten, audience validation en modulaire rapportage.

Geschikt voor: Kleine tot middelgrote teams die een bepaald aantal creator-partnerships uitvoeren en sterke audience validation en stakeholder-ready rapportage willen zonder enterprise-complexiteit.

Platform Coverage: TikTok, Instagram inclusief Stories en YouTube.

Prijzen & Verplichting: Gelaagd op basis van influencer-partnerships in plaats van functies.

  • Impact101: £200/maand voor maximaal 50 influencer-partnerships.
  • Middelste laag: £400/maand voor maximaal 100 partnerships.
  • Topniveau: £1.200/maand voor maximaal 300 partnerships.

Reviews: Geen onafhankelijke reviews of gepubliceerde casestudies beschikbaar op G2, Capterra of Trustpilot.

Gebruiksgemak (UX/UI): Een intuïtief dashboard met AI discovery, geautomatiseerde dataverzameling en modulaire rapportage. Basiscampagnes zijn snel in te stellen; geavanceerde rapportage en segmentatie vereisen oefening.

Klantenondersteuning: Demo-inplanningen en in-platform handleidingen. De beschikbaarheid van live support is niet duidelijk geadverteerd.

Beste functies

  • Modulaire rapportage: Bouw real-time aangepaste rapporten voor stakeholders, ongebruikelijk flexibel voor dit prijsniveau.
  • AI-gestuurde discovery: Filter creators op locatie, platform, publiek en engagement om onderzoekstijd te besparen.
  • Gedetailleerde doelgroepinzichten: Leeftijd, geslacht, interesses, taal en verdeling op stadsniveau om geschiktheid te valideren voordat je je committeert.
  • Detectie van nep-volgers: Filter creators uit met laagkwalitatief of verdacht publiek.
  • Groep- en campagnebeheer: Organiseer creators in groepen, volg meerdere campagnes en toon soortgelijke profielen.
  • Samenwerking in het platform: Nodig creators uit, upload briefs, deel assets en hou gesprekken op één plek.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
£200/maand starttarief: Toegankelijk startpunt voor kleinere programma's.Kosten stijgen met partnerships: £1.200/maand bij 300 creators.
Modulaire aangepaste rapportage: Real-time rapporten klaar voor stakeholders.Geen onafhankelijke reviews: Niets op G2, Capterra of Trustpilot.
Doelgroepgegevens op stadsniveau: Gedetailleerde demografische gegevens voor geschiktheidsvalidatie.Alleen drie platforms: Geen Facebook, Pinterest, Snapchat of Twitch.
Detectie van nep-volgers: Authenticiteitscontrole voordat budget wordt ingezet.Geen e-commerce-integraties: Geen winkelverbindingen voor ordertoewijzing.
Samenwerking in het platform: Briefs, assets en gesprekken op één plek.Beperkte zichtbaarheid van support: Geen live chat of telefoonnummer aangekondigd.
Groepbeheer: Meerdere campagnes bijgehouden en naast elkaar vergeleken.Geen gepubliceerde casestudies: Moeilijker om waarschijnlijke ROI in te schatten.

Top 10 alternatieven voor Influencer Impact in 2026

PlatformStartprijsKostenstijging op basis vanDatabaseGeschikt voor
Influencer Impact£200/maandSamenwerkingenNiet gepubliceerdOntdekking en rapportage voor kleine teams
Influencer Hero$649/maandCreators450M+End-to-end campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijksBenaderde creators350M+Betaalbare wereldwijde ontdekking
Upfluence$478/maand moduleModules12M+Amazon- en Shopify-attributie
Captiv8~$25.000/jaarLicentie en add-ons15M+Enterprise-concurrentieintelligentie
CreatorIQ~$30.000/jaarCreators en seatsOpen webEnterprise governance en uitbetalingen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maandRapporten en gebruik227M+Frauddetectie en audience-validatie
GRINGratis, daarna $200/maandActieve creators190M+DTC ecommerce en productseeding
gen.videoOfferte op aanvraagCampagneomvangNiet gepubliceerdRetail media en shoppable video
Vyrill$199/maand jaarlijksVideovolumeVideo-first indexUGC-video intelligence en commerce
Loox$12,99/maandReviewaanvragenUw eigen klantenShopify reviews en customer UGC

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

Influencer Hero is een all-in-one influencermarketingplatform met ontdekking, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, aanmeldingspagina's en rapportage vanuit één dashboard.

Geschikt voor: Snel groeiende DTC- en eCommerce-merken op Shopify, WooCommerce of aangepaste winkels die campagnes met hoog volume voor influencers, affiliates en UGC uitvoeren vanuit één dashboard.

Platformondersteuning: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijsstelling en verbintenis: Standard $649/maand voor maximaal 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor maximaal 5.000, Business $2.490/maand voor maximaal 10.000, plus aangepaste en agency-plannen. Maandelijkse facturering, geen jaarlijkse binding, geen onboardingkosten, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 1.000 Creators op het Entry-plan: Filter op niche, doelgroep en geografie zonder partnerlimiet van 50 of 100.
  • Workflow-gestuurd Outreach: Geautomatiseerde herinneringen en vervolgacties die reactiesnelheid verhogen.
  • Gecentraliseerde berichten: Alle creatorconversaties in één gedeeld postvak.
  • Chrome Extension: Creatorgegevens vastleggen tijdens browsen, buiten de ingebouwde database.
  • Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce die content aan verkoop koppelen.
  • Content Library: Campaignmaterialen centraal gearchiveerd met rechten beheerd.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
1.000 Creators bij entry: Twintig keer de partnerlimiet voor dezelfde uitgave.Hoger startpunt: $649/maand tegenover £200.
Vier winkelintegraties: Opbrengstattributie die Influencer Impact mist.Geen betaalde advertentieversterking: Berichten kunnen niet als advertentie worden gepromoot.
Acht platformen: Bijna drie keer meer netwerkdekking.Geen gratis proefperiode: Toegang start met een demo.
Geverifieerde beoordeling 5,0: Onafhankelijke feedback van Capterra beschikbaar.Complexe automatiseringsinstellingen: Outreach-pipelines vereisen configuratie.
24/7-ondersteuning en accountmanager: Duidelijk escalatiepad op elk plan.Creatorlimieten per tier: 1.000, 5.000 of 10.000 naar gelang het plan.

Influencer Impact versus Influencer Hero

De prijsmodellen verschillen op een manier die belangrijk wordt naarmate je groeit. Influencer Impact factuurt op partnerschapcount — £200 voor 50, £1.200 voor 300 — dus succes verhoogt de rekening. Het Entry-plan van Influencer Hero omvat 1.000 creators voor $649 per maand, ruwweg 20 keer de limiet voor gelijkwaardige uitgave.

Dekking verschilt ook: acht platformen tegen drie, een 450M+ database, en vier winkelintegraties die creatoractiviteit aan bestellingen koppelen in plaats van alleen bij betrokkenheid te stoppen.

Beiden doen AI-discovery en publieksvalidatie goed, en de modulaire rapportage van Influencer Impact is voor het geld echt flexibel. Boek een demo om te vergelijken bij jouw creatorvolume.

2. Modash

Modash-overzicht - Influencer Impact-alternatieven 2026

Modash is een discovery-first platform met 350M+ openbare creatorprofielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate-automatisering. Onze Modash-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Het beste voor: Merken die diepgaande creatordetectie willen met authenticiteitscontrole op dezelfde drie platformen, zonder op partnerschappen gebaseerde prijsstelling.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, exact gelijk aan de dekking van Influencer Impact.

Prijzen & verplichting: Essentials $199/maand jaarlijks gefactureerd, of $299 maandelijks, voor contact met tot 100 creators per maand. Performance $499/maand jaarlijks, of $599 maandelijks, verhoogt dit naar 250 creators en voegt de Shopify-integratie toe. Enterprise op maat. 14 dagen gratis proefperiode zonder creditcard.

Beoordelingen: 4,9 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ Openbare Profielen: Een gepubliceerde databasiseomvang met identieke platformdekking.
  • Analyse van Nep-volgers: Authenticiteitscontroles voordat outreach begint.
  • Lookalike-aanbevelingen: Schaal op basis van creators die al hebben gepresteerd.
  • Shopify-automatisering: Gifting, codes, affiliate-links en uitbetalingen.
  • Exporteerbare Rapporten: Campagnegegevens gedeeld met klanten of stakeholders.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
350M+ Gepubliceerde Database: Een aangegeven aantal voor vergelijking.Contactlimieten per Laag: 100 of 250 creators per maand.
14 Dagen Gratis Proefperiode: Test de gegevens voordat u betaalt.Betalingen Buiten Platform: Transacties afgehandeld buiten de tool.
Shopify Affiliate-automatisering: Inkomstenattributie die Influencer Impact mist.Handmatige Outreach: Beperkte automatisering van communicatie.
4,9 Geverifieerde Beoordeling: Onafhankelijke validatie voordat u zich vastlegt.Content Licensing Gescheiden: Gebruiksrechten onafhankelijk onderhandeld.
Controles op Nep-volgers: Dezelfde authenticiteitsfocus, grotere pool.Basisanalytics Diepte: Minder modulair dan custom rapportbouwers.

Influencer Impact vs Modash

De duidelijkste vergelijking hier: identieke platformdekking, vergelijkbare instapcijfer. Modash tegen $199 per maand gefactureerd per jaar publiceert een 350M+ database, biedt een 14-daagse proefperiode en heeft een 4,9 rating op Capterra.

Modash beperkt maandelijkse contacten in plaats van totale partnerschappen, wat goed uitkomt voor massale outreach maar minder voor een stabiele groep langdurige creators. De modulaire rapportage van Influencer Impact is ook flexibeler dan de exports van Modash.

3. Upfluence

Upfluence-overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

Upfluence is een alles-in-één platform gebouwd rond eCommerce-inkomstenattributie, met native Shopify-, WooCommerce- en Amazon-integraties en klant-naar-creator-matching.

Het Beste Voor: eCommerce-merken en agentschappen die campagnes schalen met affiliate tracking en ROI gemeten tegen winkelomzet.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress-blogs, met een 12M+ creator-database.

Prijzen & Toezegging: Modulair. De Search and Contact-module begint bij $478/maand, met een volledige setup met zoeken, campagnebeheer en Upfluence Pay voor ongeveer $1.276/maand, ongeveer $16.007/jaar. Jaarlijkse contracten met kwartaalopties, een verplichte instapcijfer en geen commissies op verkoop of influencer-volume. Onze Upfluence-prijsoverzicht bevat de moduleopsplitsing.

Beoordelingen: 4,3 / 5,0 (Capterra)

Beste Functies

  • Geen Volumegebaseerde Kosten: De kosten stijgen niet met het aantal betrokken creators.
  • Affiliate-links en Codes: Creator-activiteit direct gekoppeld aan conversies.
  • Klant-naar-Creator-detectie: Vindt creators die al in uw winkel kopen.
  • Geautomatiseerde Contracten en Uitbetalingen: Globale betalingen afgehandeld in-platform.
  • Zeven Platforms Plus Blogs: Breedste kanaaldekkking in deze vergelijking.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Geen prijzen per creator: Schaal je partnerships zonder stijgende kosten.Werkelijke kosten ~$16.000/jaar: Ver boven een instappunt van £200.
Drie winkels plus Amazon: Attributie die Influencer Impact niet kan bieden.Jaarlijkse contracten, geen proefperiode: Twaalf maanden binding vereist.
Zeven platforms plus blogs: Meer dan twee keer zoveel bereik.Inrichtingskosten: Verplichte eenmalige investering daarbovenop.
Betalingen ingebouwd: Contracten en uitbetalingen intern afgehandeld.Steile leercurve: Ingewikkelder dan een intuïtief dashboard.
Geverifieerde reviews: Onafhankelijk feedback om op te evalueren.Kleinere database: 12M+ versus Modash's 350M+.

Influencer Impact versus Upfluence

Upfluence brengt geen commissie en geen per-creator vergoeding in rekening, dus een merk dat 300 partnerships uitvoert betaalt hetzelfde als een merk met 30. Tegenover een model dat £1.200 berekent bij 300 partnerships, verandert dat de rekening op schaal.

De valkuil zit in het startpunt: ongeveer $16.000 per jaar op een jaarlijks contract. Voor een team met 50 creators blijft Influencer Impact aanzienlijk goedkoper.

4. Captiv8

Captiv8 overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce-platform met diepgaande analytics en competitieve inzichten. Publicis kocht het in mei 2025 voor ongeveer $150M en fuseerde het met Influential, waardoor het gecombineerde platform 15M+ creators in 120 landen heeft. Onze Captiv8 alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Merken en bureaus die grootschalige campagnes uitvoeren en competitieve benchmarking, betaalde amplificatie en enterprise reporting nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, Facebook, YouTube, X (Twitter) en Twitch.

Prijzen & bindingsperiode: Rond $25.000 jaarlijks met jaarlijkse verplichting, plus een eenmalige inrichtingsvergoeding van $3.000. Storefront- en affiliate-programma's worden als enterprise-beheerde add-ons uitgevoerd tegen $20.000 tot $30.000 per maand.

Reviews: 4,6 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Betaalde media-amplificatie: Whitelisting zet creator-posts om in advertenties.
  • Concurrentbenchmarking: Zichtbaarheid in rivaliserende creator-activiteit.
  • AI-matching: Machine learning om creators op doelstellingen in te korten.
  • Fraudedetectie: Nep-engagement en abnormale groei gemarkeerd.
  • White-label dashboards: Klantgereed rapportage voor bureaus.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
15M+ creators, 120 landen: Wereldwijde schaal zonder partnershipcap.$25K/jaar plus $3K inrichting: Ongeveer tien keer het topniveau van Influencer Impact.
Betaalde amplificatie: Breidt creator-content uit naar betaalde media.Tragere supportrespons: Dringende problemen duren langer om op te lossen.
Competitieve inzichten: Strategische data op enterprise-diepte.Betalingsvertragingen: Creators melden af en toe late uitbetalingen.
Geverifieerde G2-reviews: Onafhankelijke validatie beschikbaar.Alleen jaarlijkse binding: Geen maandelijkse flexibiliteit.
Publicis-steun: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Verkeerde schaal voor KMO's: Sluit de kernkoper van Influencer Impact uit.

Influencer Impact versus Captiv8

Captiv8 kost ruwweg tien keer zoveel als de topverpakking van Influencer Impact zonder toevoegingen, en bedient een totaal ander segment. Het wordt hier opgenomen als het maximale niveau van de categorie, niet als directe vervanger.

Wat het toevoegt, is schaal zonder limieten, betaalde amplificatie en concurrentienintelligentie. Een team dat £200 per maand weegt, is niet de doelgroep voor een jaarlijks contract van $25.000.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise-platform dat de volledige influencer-cyclus bestrijkt met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, content rights en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Grote merken die robuuste databesturingselementen, aanpasbare workflows en diepgaande analysen op internationale markten nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijzen & Verbintenis: Geen openbare tarieven. Transactiegegevens van derden wijzen op jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediaan rond $39.250 en grotere implementaties boven $59.000. Uitsluitend jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden voor implementatie. Creatorbetaling is gratis op het eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Open-Web Discovery: Elke openbare creator, zonder partnerplafond.
  • Brand Safety en Compliance: Geautomatiseerde controles op inhoudsrisico's.
  • Creator CRM: Samenwerkingsgeschiedenis en langetermijnrelatie-records.
  • Aangepaste API-toegang: Verbinding met interne systemen voor volledige datacontrole.
  • Globale Workflowautomatisering: Herhaalbare processen op alle markten.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Open-Web Discovery: Geen limiet op creators waarmee u kunt werken.~$30.000/Jaar minimaal: Mediaan rond $39.250, zonder gepubliceerde tarieven.
Betalingen met Compliance: Belastingdocumentatie wordt automatisch verwerkt.Handmatig Affiliate-tracking: Conversies worden niet automatisch gesynchroniseerd.
Enterprise Compliance-tools: Brand Safety ingebouwd in workflow.Alleen jaarlijkse contracten: Geen proefperiode of maandelijks abonnement.
Geverifieerde Enterprise-reviews: Uitgebreide onafhankelijke feedback.Twee maanden implementatie: Lange opstarttijd voordat campagnes draaien.
Genoemde Enterprise-klanten: Disney, Coca-Cola en Lululemon onder andere.Zwaar voor kleine teams: Enterprise-proces overal.

Influencer Impact vs CreatorIQ

CreatorIQ verwijdert het partnerplafond volledig met open-web discovery, maar begint rond $30.000 per jaar met een twee maanden durende implementatie.

Beide houden de tarieven van hun sites af, hoewel CreatorIQ over gegevens van derden over prijzen en uitgebreide reviews beschikt, zodat een koper het goed kan onderzoeken, zelfs zonder tarievenkaart.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

HypeAuditor is de authenticiteitsreferentie van de categorie, met fraudedetectie die veelvuldig wordt aangehaald rond 95,5% nauwkeurigheid op 227M+ creatorprofielen, plus discovery, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Teams die gegevensnauwkeurigheid, fraudedetectie en concurrerende benchmarking op influencer-platforms voorrang geven.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Voorwaarden: Een gratis tier dekt mediaplanning en campagnebeheer, plus 40+ gratis audittools. Basic begint rond $299/maand (jaarlijks gefactureerd), Pro rond $499/maand, Enterprise wordt aangeboden op basis van rapportvolume en gebruik.

Reviews: 4.8 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Gratis Tier en 40+ Gratis Tools: Evalueer creatorgegevens onder de £200-ingang van Influencer Impact.
  • AI Authenticiteitsscores: Bot- en nepengagementdetectie op grote schaal.
  • Gedragsmatige Doelgroepinzichten: Interesses en activiteiten van volgers, niet alleen demografische gegevens.
  • Concurrentenbewaking: Benchmark creatorprestaties tegen rivalen.
  • Pre-Launch Planningstools: Voorspel resultaten voordat je budget vastlegt.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis Tier en 40+ Gratis Tools: Kosteloos instappen met echte gegevenstoegang.Jaarlijkse Facturering bij Betaalde Tiers: De ~$299 prijs veronderstelt vooruitbetaling voor een jaar.
227M+ Creators, Zes Networks: Dubbele platformdekking.Beperkte CRM-tools: Niet gebouwd voor relatiemanagement.
Diepere Fraudedetectie: Dezelfde focus, veel groter gegevensbestand.Analytics-gericht: Onderzoeksgeoriënteerd in plaats van executiegericht.
4.8 Geverifieerde Beoordeling: Onafhankelijke validatie die Influencer Impact mist.Complexe Rapportage: Steilere leercurve dan modulaire dashboards.
Shopify ROI-bijhouden: Omzetattributie die Influencer Impact niet kan bieden.Geen op Partnership gebaseerde Prijzen: Gebruikslimits gelden in plaats daarvan.

Influencer Impact vs HypeAuditor

Beiden staan voorop met publieksvalidatie en detectie van nep-volgers. HypeAuditor voert dat uit over 227M+ profielen en zes networks, met een gratis tier plus 40+ audittools onder de £200-ingang van Influencer Impact.

De modulaire rapportage en in-platformsamenwerking van Influencer Impact zijn meer executiegericht. HypeAuditor is sterker op onderzoek en zwakker op campagnebeheer.

7. GRIN

GRIN overzicht - Influencer Impact-alternatieven 2026

GRIN is een creatorbeheersplatform gebouwd voor DTC eCommerce, met discovery, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. De prijsherzieningsoperatie in 2026 vervangde de oude $25.000-per-jaar-contracten door vijf gepubliceerde zelfbedienings-tiers gefactureerd maandelijks, inclusief een gratis plan. Onze GRIN-alternatieven gids behandelt het hele veld.

Best voor: DTC-merken die creatorrelatiebeheer centraliseren met geïntegreerde affiliate- en gifting-workflows gekoppeld aan hun winkel.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijzen & Voorwaarden: Gratis voor $0 met 200 maandelijkse Gia-credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maandelijks, geen jaarlijkse verplichting en geen verplichte verkoopgesprek.

Reviews: 4.5 / 5.0 (G2, 483 beoordelingen) en 4.7 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Vier Winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor bijgehouden bestellingen.
  • Omzetgekoppeld CRM: Creatoracties rechtstreeks gekoppeld aan verkoop, wat leidt tot campagne-ROI.
  • UGC-bibliotheek met Rechten: Inhoud opgeslagen met herbeurkngsvoorwaarden.
  • Seeding-automatisering: Gifting op schaal met logistieke tracering.
  • In-App PayPal-betalingen: Uitbetalingen afgehandeld zonder externe tools.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis Tier, Maandelijkse Facturering: Start onder de £200 zonder verplichting.CRM Begint bij $500: Het $200 Starter-plan biedt AI-ondersteuning, niet de workspace.
Vier Shop-Integraties: Order-level attribution die Influencer Impact mist.Limieten op Actieve Creators: 100, 250 of 500 per tier.
190M+ Creators, Zes Netwerken: Twee keer zoveel platformdekking.Prestatieproblemen: Glitches en trage laadtijden gemeld.
483 Geverifieerde G2 Reviews: Grondige onafhankelijke bewijsbasis.Zoekwerkingklachten: Duplicaten en irrelevante matches gemeld.
Gifting en Betalingen: Executie-tools buiten discovery.US-Gericht: Beste fit voor US DTC e-commerce.

Influencer Impact vs GRIN

GRIN's prijswijziging betekent dat het gratis begint en tot $500 per maand bereikt voor een volledige CRM die 100 actieve creators dekt — ongeveer Influencer Impact's £400 tier, met 190M+ creators en vier shop-integraties erbij.

Beide limiteren het aantal actieve creators, dus model je roster tegen de tiers in plaats van koplijnprijzen te vergelijken.

8. gen.video

gen.video overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

gen.video is een retailgerichte creatorplatform die influencer-content rechtstreeks verbindt met productlijsten en verkoopsgegevens bij grote retailers.

Best Voor: Merken en agentschappen die via Amazon, Walmart of Target verkopen en video-first creatorgeprogramma's willen met shoppable content en retail-verkoopsattributie.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met retailer-integraties in Amazon en Walmart.

Pricing & Verplichting: Op maat gemaakte enterprise-pricing op basis van campagneomvang, functies en retailer-integraties. Geen gepubliceerde tarieven.

Reviews: 4.7 / 5.0 (G2)

Beste Functies

  • Retailgekoppelde Shoppable Content: Creatorvideo's gekoppeld aan retailerproductpagina's met verkoopsattributie.
  • Multi-Channel Distributie: Content gesyndikeerd naar retailer PDPs buiten social media.
  • Retail Attributie-Analytics: Traffic, verkoopsgroei en ROI gemeten op retailniveau.
  • Shoppable Landingspagina's: Multi-retailer pagina's die shopperinzicht vastleggen.
  • Tijdstempel Video Feedback: Frame-level samenwerking bij content review.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
Retail Verkoopsattributie: Revenue tracking die Influencer Impact niet heeft.Ondoorzichtige Pricing: Aangepaste offertes maken benchmarking moeilijk.
Amazon en Walmart Links: Directe verbinding naar marketplace-lijsten.Niche Fit: Weinig waarde zonder grote retailer-distributie.
Content Syndication: Bereik buiten sociale kanalen uitgebreid.Langere Implementatie: Retailer-verbindingen verlengen time-to-value.
Hands-On Onboarding: Consultatieve ondersteuning goed beoordeeld.Leercurve: Navigatie en dataslicing vereisen aanpassingsvermogen.
4.7 Geverifieerde Waardering: Onafhankelijke feedback beschikbaar.US Retail Focus: Zwakker buiten die ecosystemen.

Influencer Impact vs gen.video

gen.video beantwoordt de vraag die Influencer Impact's rapportage niet kan: of creator-content product in retail heeft verplaatst. Voor merken met Amazon of Walmart distributie is dat de hele zaak.

Het is op maat en US retail-gericht, dus merken zonder marketplace-aanwezigheid hebben er weinig aan. Influencer Impact's gepubliceerde tiers zijn makkelijker om tegen te budgetteren.

9. Vyrill

Vyrill overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

Vyrill is een AI-aangedreven video commerce en UGC intelligentie platform opgericht in San Francisco in 2015, gericht op het ontdekken, analyseren en commercialiseren van door gebruikers gegenereerde video's. Onze Vyrill prijzen review gaat dieper in op de verschillende niveaus.

Geschikt voor: D2C merken en retailers die video gebruiken om vertrouwen op te bouwen en conversies op productpagina's te verhogen.

Platform dekking: YouTube, Instagram, TikTok en andere video-gerichte platforms.

Prijzen & Betrokkenheid: Starter $249/maand of $199 jaarlijks — tot 40 video's, 2 jaar opslag, geavanceerde filters en een commerce carousel. Growth $499/maand of $399 jaarlijks — tot 100 video's, 4 jaar opslag, concurrentinzichten, sentimentanalyse en de "Ask Vyrill" agent. Enterprise op maat met onbeperkte video's en API-toegang. Een korting van 20% per jaar geldt, hoewel de AI-functies beginnen bij Growth.

Recensies: 4.0 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • AI In-Video Search: Scant audio, tekst en beeldmateriaal op sentiment, productmeldingen en merkveiligheid.
  • UGC ontdekking en licenties: 35+ filters waaronder demografische gegevens, sentiment en concurrentmeldingen.
  • Top Fan detectie: Identificeert sterk betrokken fans en micro-creators voor outreach.
  • Video Commerce Carousels: Plaats video op productpagina's om het aankoopproces te verkorten.
  • Gepubliceerde prijzen: Tarieven openbaar vermeld met jaarlijkse korting.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde tarieven, 20% jaarlijkse korting: Niveaus dalen naar $199 en $399.Werkelijke entrypoint bij ~$399: AI-functies beginnen pas bij Growth.
Diepgaande video-inzichten: Audio-, tekst- en visuele analyse in één scan.Beperkingen in video-volume: 40 of 100 video's op lagere niveaus.
Fan- en micro-creator-detectie: Vindt voorstanders die al over je praten.API alleen op Enterprise: Gated achter het toppakket.
Merkveiligheidsfilters: Onveilige content automatisch gemarkeerd.Geen creator marketplace: Geen mogelijkheid om creators in te huren of campagnes te beheren.
Shopify integratie: Video carousels op productpagina's.Geen gratis proefperiode: Geen mogelijkheid om eerst te testen voordat je je committeert.

Influencer Impact vs Vyrill

Vyrill prijst op basis van video-volume in plaats van partnerschappen, dus merken die met enkele creators veel content produceren betalen anders dan ze zouden doen met een partnerschapsmodel. Vergelijk dit met je werkelijke output.

De twee overlappen nauwelijks in functionaliteit: Vyrill analyseert en commercialiseert video die al bestaat, Influencer Impact vindt creators die het moeten maken. Onze Vyrill alternatieven gids bestrijkt het video-commerce veld.

10. Loox

Loox overzicht - Influencer Impact alternatieven 2026

Loox is een Shopify-app voor het verzamelen en weergeven van foto- en videobeoordeling van klanten, met referral- en upsell-functies. Het is hier opgenomen als aanvulling in plaats van vervanging — het ontdekt geen creators, voert geen outreach uit en beheert geen campagnes.

Geschikt voor: Shopify-handelaren die door klanten gegenereerde visuele content en sociale bewijs op productpagina's willen, naast welk influencer platform ze ook gebruiken.

Platform dekking: Shopify-winkels, met integraties voor Google Shopping, Meta Shops, Klaviyo, Omnisend en Shopify Plus.

Prijzen & Betrokkenheid: Beginner $12.99/maand met basisfeatures en 100 reviewverzoeken, Scale $39.99/maand met video-reviews, referrals en aanpassing, Unlimited $299.99/maand met onbeperkte verzoeken, geavanceerde upsells en prioriteitsondersteuning. Gratis proefperiodes beschikbaar.

Recensies: 4.9 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • Foto- en videoreviewers: Visueel sociaal bewijs dat automatisch na aankoop wordt vastgelegd.
  • Geautomatiseerde verzoeken om reviews: Getriggerde e-mails die reacties maximaliseren zonder handmatige inspanning.
  • Referraalprogramma: Klanten krijgen incentives om te delen, wat nieuwe acquisities genereert.
  • Upsells via reviews: Gerelateerde producten worden weergegeven in reviewsecties.
  • Aanpasbare widgets: Carousels, pop-ups, galerijen en badges die aansluiten op je winkelontwerp.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Ingang van $12.99/maand: Het goedkoopste gereedschap in deze vergelijking.Geen influencerplatform: Geen discovery, outreach, CRM of gifting.
UGC van klanten op schaal: Content van kopers in plaats van betaalde creators.Alleen Shopify: Geen andere e-commerceplatformen ondersteund.
Referraal- en upsell-engine: Revenue-functies ingebouwd in reviews.Steil sprong op het topniveau: $39.99 tot $299.99 met weinig ertussenin.
4.9 geverifieerde beoordeling: Sterke reputatie op de Shopify App Store.Beperkte aanpassingen: Beperkte lettertypen, kleuren en meertalige ondersteuning.
Gratis proefperiodes beschikbaar: Test voordat je je vastlegt.Vertragingen in ondersteuning gemeld: Alleen e-mail met wisselende responsiviteit.

Influencer Impact vs Loox

Dit zijn geen vervangers van elkaar, en het is het waard om dat duidelijk te zeggen. Influencer Impact vindt en beheert creators; Loox verzamelt foto's en video's van klanten die al hebben gekocht en geeft ze weer op je productpagina's.

Als je doel goedkope on-site sociale bewijzen zijn, doet Loox dat goed vanaf $12.99 per maand. Als je creatorcampagnes nodig hebt op TikTok, Instagram en YouTube, heb je nog steeds een platform nodig — Loox werkt ernaast.

Eindgedachten

Influencer Impact doet de basisbeginselen goed voor kleine en middelgrote teams: AI-ondersteunde discovery, publieksgegevens op stadsniveau, detectie van nepvolgers, teammanagement en modulaire rapportage die je in real-time voor belanghebbenden kunt opbouwen. Bij £200 per maand voor 50 partnerschappen is het een redelijke ingang in gestructureerde influencermarketing.

De beperking is het prijsmodel. Facturering per partnerschaptel betekent dat een programma dat werkt duurder wordt — £400 bij 100 creators, £1.200 bij 300 — terwijl de meeste alternatieven creatoraantallen laten groeien zonder dat de rekening mee groeit. Voeg drie-platformdekking toe, geen eCommerce-attributie, geen onafhankelijke reviews en geen duidelijk geadverteerde ondersteuningslijn, en groeiende teams gaan vergelijken.

Voor merken waarvan het roster uit partnerschaplimieten is gegroeid, is Influencer Hero het sterkste all-in-one alternatief in 2026. Het ingangsplan behandelt 1.000 creators bij $649 per maand, het indexeert 450M+ op acht platforms, verbindt met vier winkelplatformen voor revenue-attributie, en bevat een toegewezen accountmanager en 24/7-ondersteuning zodat het escalatiepad nooit ter discussie staat.

Wil je zien wat je programma kost zonder partnerschaplimiet? Plan een demo in met het Influencer Hero-team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Wat kost Influencer Impact?
De prijsstelling is gebaseerd op het aantal influencer-samenwerkingen in plaats van functies: £200/maand tot 50, £400/maand tot 100, en £1.200/maand tot 300. Dit betekent dat de kosten stijgen naarmate jouw programma groeit. Alternatieven met ander prijsmodellen zijn GRIN (gratis), Modash (vanaf $199/maand), Upfluence (vanaf $478/maand) en Influencer Hero (£649/maand voor 1.000 creators).
Heeft Influencer Impact geverifieerde reviews?
Er zijn geen onafhankelijke reviews of case studies beschikbaar op G2, Capterra of Trustpilot. Ter vergelijking: GRIN heeft 483 geverifieerde G2-reviews, en Modash, HypeAuditor, Upfluence en Influencer Hero hebben allemaal ruime coverage op Capterra die je kunt lezen voordat je je commitment doet.
Welke platforms dekt Influencer Impact af?
TikTok, Instagram inclusief Stories, en YouTube. Modash dekt dezelfde drie. Voor een breder bereik: Influencer Hero omvat acht netwerken, CreatorIQ en Upfluence zeven, en Captiv8, HypeAuditor en GRIN zes.
Kan Influencer Impact verkopen uit influencer-campagnes volgen?
Niet via store-integraties. Rapportages dekken bereik, engagement en audience-kwaliteit, maar er zijn geen Shopify-, WooCommerce- of Magento-koppelingen en geen affiliate link-infrastructuur. Influencer Hero en GRIN verbinden elk met vier winkelplatformen, en Upfluence voegt Amazon-attributie toe.
Welk alternatief werkt het beste als mijn creator-roster blijft groeien?
Elk platform dat niet per samenwerkingsrelatie bepaalt. Upfluence rekent helemaal geen per-creator-vergoeding, Modash limiteert maandelijkse contacten in plaats van totale relaties, en het startplan van Influencer Hero omvat 1.000 creators voordat je naar de volgende laag moet. Alle drie houden de kosten stabiel naarmate een programma groeit.
Wat zijn de beste alternatieven voor Influencer Impact voor influencer marketing?

 Top-alternatieven zijn onder andere Influencer Hero, Modash, Upfluence, Captiv8, CreatorIQ, HypeAuditor, GRIN, gen.video, Vyrill, en Loox. Van deze opties biedt Influencer Hero de meest complete all-in-one oplossing met influencer discovery, CRM, UGC management, affiliate tracking, en gedetailleerde performance analytics.

‍

Waarom zou je overwegen om over te stappen van Influencer Impact naar een ander platform?

 Influencer Impact is sterk voor AI-aangedreven ontdekking, publiekssinzichten en modulaire rapportage, maar merken die op zoek zijn naar grotere influencer-pools, geavanceerde automatisering of gespecialiseerde videocommerce-tools kunnen andere opties prefereren. Platforms zoals Upfluence en Modash bieden bredere creator-netwerken en gedetailleerde analyses, terwijl CreatorIQ en GRIN zich richten op beheer op ondernemingsniveau.

‍

‍

Welke Influencer Impact-concurrent is het beste voor eCommerce-merken?

Voor DTC en eCommerce campagnes is Influencer Hero een topkeuze met Shopify en WooCommerce integraties, gestroomlijnde gifting, affiliate tracking en UGC management. GRIN biedt ook sterke eCommerce workflows met revenue-linked CRM, en gen.video of Vyrill kunnen aantrekkelijk zijn voor merken die de nadruk leggen op retail video-inhoud.

‍

Hoe vergelijken Influencer Impact-alternatieven zich qua prijzen?

 Influencer Impact biedt gestaffelde plannen van £200/maand tot £1.200/maand, afhankelijk van het aantal influencer-partnerschappen. Daarentegen begint Influencer Hero bij $649/maand, Upfluence en Captiv8 zijn premiumoplossingen voor grotere teams, GRIN begint rond $25.000/jaar, en platforms als HypeAuditor en CreatorIQ richten zich op ondernemingsbudgetten vanaf respectievelijk $10.000/jaar en $35.000/jaar.

‍

Welke Influencer Impact-alternatief biedt de meest complete functionaliteitenset?

 Voor een allesomvattende aanpak combineert Influencer Hero AI-ontdekking, campagnebeheer, workflowautomatisering, UGC-verzameling, affiliate-tracking en analytics in één platform. Terwijl andere platforms uitblinken in gespecialiseerde gebieden—zoals Modash voor influencer-verificatie, HypeAuditor voor fraudedetectie of Loox voor product review UGC—levert Influencer Hero de breedste toolkit voor kleine tot middelgrote DTC en eCommerce-merken.

‍

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.