Top 10 Influencer Garage-alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Review

Top 10 Influencer Garage alternatieven 2026: functies, prijzen en reviews

April 24, 2024
|
Gepubliceerd
October 12, 2026
|
Bijgewerkt
13 minutes
|
Lezen
Influencer Performance Marketing cursus | VOUCHER: IMC100
AUTHOR IMAGE 1
Lucía Zabala
| Author
Lucía Zabala
| Author
Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 Influencer Garage alternatieven in 2026: functies, prijzen en review

Influencer Garage is een AI-first influencermarketingplatform van Fuzzy Force Technologies in Bengaluru, India, erkend onder het Startup India-scheme. Het kernidee is automatisering op schaal: promptgebaseerde creatorzoektocht, een AI-engine voor contentgoedkeuring en programmatische campagnes die in één keer 10.000+ posts lanceren op Facebook, Instagram, X, YouTube en TikTok. Met openbare API's kunt u campagnegegevens naar uw eigen reportingstack halen.

Twee dingen maken evaluatie lastig. Er is geen gepubliceerde prijsstelling en geen geverifieerde reviews op G2, Capterra of Trustpilot om de prestaties mee te controleren. Er is ook geen opgegeven aantal creators — de onboarding van het platform begint met het importeren van uw bestaande influencerlijst, wat wijst op een ander model dan de geïndexeerde databases waarop de meeste alternatieven concurreren.

Deze gids vergelijkt de top 10 Influencer Garage alternatieven in 2026 op transparantie van prijzen, schaal van creatordatabase en geverifieerde reviewdekking.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • AtisfyReach
  • InfluData
  • The Cirqle

Waarom naar Influencer Garage alternatieven zoeken in 2026

De automatisering is echt onderscheidend. Vier hiaten stimuleren merken om te vergelijken.

Breng je eigen creatordatabase mee

De setup van Influencer Garage begint met het importeren van uw bestaande influencerlijst, en er wordt geen geïndexeerd creatorcijfer gepubliceerd. De promptgebaseerde zoektocht is echt, maar als u vanaf nul begint en creators op schaal moet ontdekken, beginnen de meeste alternatieven met een database die u direct kunt doorzoeken — 450M+, 350M+ of 227M+ profielen, afhankelijk van het platform. Onze ontdekkingshulpmiddelen geven een vergelijking op schaal.

Geen gepubliceerde prijzen of proefversie

Er zijn geen tiers, schattingen of contractvoorwaarden op de site, en geen self-service instappunt buiten een demoverzoek. Budgettering of shortlisting vereist eerst een verkoopgesprek, wat het platform uitsluit voor teams die kosten moeten vergelijken voordat ze tijd investeren.

Geen geverifieerde openbare reviews

Influencer Garage heeft geen noemenswaardige aanwezigheid op G2, Capterra of Trustpilot. Zonder onafhankelijke feedback kunt u de nauwkeurigheid van gegevens, betrouwbaarheid of ondersteuningskwaliteit niet beoordelen voordat u koopt. Alleen GRIN heeft 483 geverifieerde G2-reviews, en de meeste alternatieven hier hebben substantiële Capterra-dekking.

Geen gepubliceerde eCommerce-integraties

Het platform biedt openbare API's voor verbinding met uw reportings- en marketingtools, wat nuttig is voor technische teams. Wat het niet publiceert, zijn native Shopify-, WooCommerce- of Magento-verbindingen, dus het koppelen van creatoractiviteiten aan winkeltransacties betekent zelf bouwen in plaats van een integratie in te schakelen.

Criteria voor het selecteren van Influencer Garage alternatieven in 2026

Onze vergelijking richt zich op verschillende sleutelaspekten:

  • Schaal van creatordatabase: Of het platform creators indexeert of verwacht dat u ze importeert.
  • Prijstransparantie: Gepubliceerde tarieven versus offerte-only engagement.
  • Geverifieerde reviewdekking: Onafhankelijke feedback voordat u zich committeert.
  • Dekking sociale mediaplatform: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Omzettoewijzing: Native eCommerce-integraties die creators aan bestellingen koppelen.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboardingtijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, e-mail en onboardingassistentie, en oplossnelheid.
  • Belangrijkste functies: Ontdekking, uitreach, CRM, rapportage, gifting, UGC, affiliate en betalingen, storefronts en AI-mogelijkheden.

Influencer Garage Brand Overzicht in 2026

Influencer Garage overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

Influencer Garage is een AI-aangedreven influencermarketingplatform van Fuzzy Force Technologies Private Limited, gevestigd in Bengaluru en gebouwd rond geautomatiseerde campagneuitvoering op hoog volume.

Geschikt voor: Merken met een bestaande creatorlijst die automatische uitreach, contentgoedkeuring en programmatische campagneuitvoering op schaal willen, vooral teams die comfortabel zijn met API's en in of rond Indiase markten werken.

Platformdekking: Facebook, Instagram, X (Twitter), YouTube en TikTok. Er wordt geen geïndexeerd creatorcijfer gepubliceerd; onboarding begint door uw eigen influencerdatabase te importeren.

Prijzen & Verplichting: Niet gepubliceerd. Er zijn geen tiers, schattingen of contractvoorwaarden publiekelijk beschikbaar. Toegang begint met een demoverzoek of het formulier "Probeer nu".

Reviews: Geen geverifieerde openbare reviews op G2, Capterra of Trustpilot. Het bedrijf is Startup India erkend (DIPP130500) en werd in april 2024 door F6S vermeld onder de top Indiase advertentiestartups.

Gebruiksgemak (UX/UI): Het platform positioneert zichzelf als snel in te zetten — lijsten importeren, briefing opstellen, lanceren. Er is geen onafhankelijke gebruikersfeedback beschikbaar om dit in de praktijk te verifiëren.

Klantenondersteuning: Ondersteuningskanalen en responstijden zijn niet openbaar gedocumenteerd, en zonder geverifieerde recensies is er geen onafhankelijke basis om deze te beoordelen.

Beste functies

  • AI Content-Approval Engine: Geautomatiseerde goedkeuring van posts die volgens het bedrijf de time-to-live met meer dan 80% verkort. Weinig platforms in deze vergelijking automatiseren de goedkeuringsstap überhaupt.
  • Programmatic Campaign Launch: Volledig geautomatiseerde campagnes die het bedrijf stelt 10.000+ posts in één keer kunnen uitrollen.
  • Prompt-Based Creator Search: Natuurlijktaal-zoeken om creators te filteren op product-, service- of gelegenheidsrelevantie.
  • Public APIs: Gebruiksklare API's voor het integreren van campagnegegevens met je eigen reporting- en marketingtools.
  • Content Intelligence: Analyse van welke content en leveringsstijlen reach en conversie hebben aangedreven, plus sentimentanalyse en engagement tracking.
  • Competitor en Historical Insights: Benchmarking tegen concurrentieactiviteit en eerdere campagneprestaties tijdens de planning.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
AI Content Approval: Automatiseert een stap die de meeste platforms handmatig doen.Je Eigen Database Importeren: Geen gepubliceerd aantal creators om vanaf dag één uit te zoeken.
Programmatic Scale: Gebouwd voor zeer hoge post-volumes in één lancering.Geen Gepubliceerde Prijzen: Geen niveaus of schattingen om tegen af te budgetteren.
Public APIs Inbegrepen: Campagnegegevens in je eigen reporting stack.Geen Geverifieerde Reviews: Niets op G2, Capterra of Trustpilot om te controleren.
Vijf Social Networks: Omvat Facebook en X naast de drie kernnetwerken.Geen Native Store Integrations: Geen gepubliceerde Shopify of WooCommerce-verbindingen.
Content Intelligence: Analyse van stijl en levering met sentimenttracking.Website Niet Recent Bijgewerkt: Copyright vermeldt 2022-2023.
Snelle Implementatie: Importeren, briefing, lanceren — gepositioneerd voor use on day one.Geen Gratis Trial of Entry Tier: Toegang begint met een demoaanvraag.

Top 10 Influencer Garage Alternatieven in 2026

PlatformStartprijsCreator DatabaseGeverifieerde ReviewsIdeaal voor
Influencer GarageNiet gepubliceerdNeem je eigen meenemenGeenProgrammatische campagnes op schaal
Influencer Hero$649/maand450M+5.0 CapterraEnd-to-end campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijks350M+4.9 CapterraBetaalbare wereldwijde zoekfunctie
Upfluence$478/maand module12M+4.3 CapterraAmazon en Shopify attribution
Captiv8~$25.000/jaar15M+4.6 G2Enterprise concurrentiebewaking
CreatorIQ~$30.000/jaarOpen web4.6 G2Enterprise governance en uitbetalingen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maand227M+4.8 CapterraFrauddetectie en doelgroepverificatie
GRINGratis, daarna $200/maand190M+4.5 G2, 483 reviewsDTC e-commerce en product seeding
AtisfyReachOfferte op aanvraagNiet gepubliceerd4.4 G2AI-matching en compliance automatisering
InfluData€599/maandNiet gepubliceerd4.6 CapterraEuropese zoekfunctie en lookalikes
The Cirqle€1.000/maand1M+ geverifieerd4.2 G2Predictieve ROI en betaalde versterking

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

Influencer Hero is een alles-in-één influencer marketing platform dat discovery, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, application pages en reporting vanuit één dashboard afdekt.

Ideaal voor: Groeiende D2C-merken en e-commerce teams die campagnes schalen met multi-platform ondersteuning, automatisering en ROI-tracking op alle belangrijke sociale netwerken.

Platform Coverage: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijzen & Verplichting: Standard $649/maand voor maximaal 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor maximaal 5.000, Business $2.490/maand voor maximaal 10.000, plus custom en agency plans. Maandelijks gefactureerd, geen jaarcontract, geen instapkosten, uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%.

Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste Features

  • 450M+ Creators Across Eight Platforms: Zoek vanaf dag één op niche, doelgroepdemografie, engagement en authenticiteit van volgers — geen lijst die je eerst moet importeren.
  • Automated Outreach: AI-gepersonaliseerde berichten met drip sequences en reply tracking.
  • Influencer CRM: Dashboards die communicatie, deliverables en resultaten per campagne tracken.
  • Reporting en Analytics: Campagneprestaties met ROI gemeten per creator.
  • Four Store Integrations: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor gifting, affiliate sales en logistiek.
  • Marketing API: Discovery- en campagnegegevens beschikbaar via programmatische toegang, zoals bij de openbare API's van Influencer Garage.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
450M+ Creators Inbegrepen: Zoek direct in plaats van een lijst te importeren.Geen gratis proefperiode: Toegang begint met een demo, zoals bij Influencer Garage.
Gepubliceerde prijzen: Elk plan zichtbaar vanaf $649 zonder verkoopgesprek.Geen AI Content Approval: Geen geautomatiseerde approval engine.
Geverifieerde 5.0 rating: Onafhankelijke Capterra feedback beschikbaar voordat je koopt.Creator-limieten per plan: 1.000, 5.000 of 10.000 afhankelijk van het plan.
Four Store Integrations: Native revenue attribution zonder custom build.Geen Ad Whitelisting: Geen tools voor paid social via creator accounts.
24/7 Support en Account Manager: Inbegrepen in elk plan vanaf dag één.Vaste maandelijkse kosten: Betaald ongeacht of campagnes draaien.

Influencer Garage vs Influencer Hero

Het startpunt verschilt het meest. Influencer Garage verwacht dat je een creatorlijst meebrengt en automatiseert dan de uitvoering ervan. Influencer Hero geeft je 450M+ geïndexeerde creators op acht platforms om vanaf dag één in te zoeken, en voert dan outreach, CRM en attribution erop uit.

Beide bieden API's. Influencer Hero voegt vier native store integrations toe voor order-level attribution, publiceert elk plan vanaf $649 per maand, en beschikt over geverifieerde Capterra reviews die je kunt lezen voordat je beslist.

Waar Influencer Garage sterker staat is geautomatiseerde content approval — weinig platforms automatiseren deze stap. Boek een demo om de discovery-kant te vergelijken.

2. Modash

Modash overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

Modash is een discovery-first platform met 350M+ openbare creatorprofielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangedreven affiliate automatisering. Onze Modash alternatieven gids behandelt deze categorie.

Best voor: Merken die campaigns op schaal ontdekken, beheren en tracken in eCommerce, fashion en lifestyle, vooral op Shopify.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube.

Prijzen & Abonnement: Essentials €199/maand jaarlijks gefactureerd, of €299 maandelijks, met contact tot 100 creators per maand. Performance €499/maand jaarlijks, of €599 maandelijks, tot 250 creators en Shopify-integratie inbegrepen. Enterprise op maat. 14 dagen gratis uitproberen zonder creditcard.

Reviews: 4,9 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ openbare profielen: Zoek onmiddellijk in een gepubliceerde database zonder importstap.
  • AI Discovery: Beschrijf een creator of upload een afbeelding om overeenkomstige aesthetics te vinden.
  • Vind je fans: Ontdek creators die je merk al volgen voor warmere benaderingen.
  • Shopify-automatisering: Geschenken, kortingscodes, affiliate-links en uitbetalingstracking.
  • Creator-profielanalyse: Nep-volgers-uitsplitsing en engagement-benchmarks.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
350M+ gepubliceerde database: Geen lijsten importeren voordat je kunt zoeken.Alleen Shopify voor eCommerce: Geen WooCommerce of Magento ondersteuning.
14 dagen gratis: Volledig testen voordat je betaalt.Drie platforms: Geen Facebook of X dekking.
4,9 geverifieerde rating: Uitgebreide onafhankelijke feedback beschikbaar.Geen inhoudgoedkeuringssysteem: Goedkeuringen gebeuren handmatig.
Affiliate-automatisering: Commissies, uitbetalingen en tracking in het platform.Contactlimieten per tier: 100 of 250 creators per maand.
Gepubliceerde tiers vanaf €199: Duidelijkheid over kosten zonder verkoopgesprek.Geen programmatische bulkstart: Niet ontworpen voor runs van 10.000 posts.

Influencer Garage vs Modash

Modash lost het ontdekkingsprobleem op dat Influencer Garage aan jou overlaat: 350M+ profielen direct doorzoekbaar, vanaf €199 per maand met 14 dagen gratis en geen creditcard nodig.

Het dekt drie platforms tegen vijf, dus merken die Facebook of X nodig hebben missen dekking, en het is niet ontworpen voor de programmatische bulkstarts waar Influencer Garage in uitblinkt.

3. Upfluence

Upfluence overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

Upfluence is een alles-in-één platform gebouwd rond eCommerce-opbrengsten, met native Shopify-, WooCommerce- en Amazon-integraties en klant-naar-creator matching.

Geschikt voor: eCommerce-merken op Shopify of Amazon die discovery, campagnebeheer en affiliate-tracking aan meetbare verkopen gekoppeld willen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress-blogs, met een database van 12M+ creators.

Prijzen & Abonnement: Modulair. De Search and Contact-module start vanaf €478/maand, met volledige setup voor search, campagnebeheer en Upfluence Pay ongeveer €1.276/maand, zo'n €16.007/jaar. Jaarlijkse contracten met kwartaalopties, verplichte onboardingkosten en geen commissies op verkopen of creator-volumes. Onze Upfluence-prijsoverzicht review bevat de moduleuitsplitsing.

Reviews: 4,3 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Klant-naar-creator detectie: Identificeert creators die al bij jouw winkel kopen.
  • Amazon Attribution: Affiliate-verkopen tracken voor marketplace-verkopers.
  • Jace AI Outreach: Bulk e-mails en drip sequences met automatische vervolgstappen.
  • Social Listening: Track engaging posts voor marktonderzoek en optimalisering.
  • Bulk Creator Payouts: Veilige betalingen op grote schaal zonder commissiekosten.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Drie Winkels Plus Amazon: Native attributie zonder custom API-werk.Werkelijke Kosten ~$16.000/jaar: De $478-module dekt alleen discovery.
Gepubliceerde Moduleprijzen: Kosten zichtbaar voordat het verkoopgesprek begint.Jaarcontracten, Geen Proefperiode: Twaalf maanden commitment vereist.
12M+ Creators Inbegrepen: Een gepubliceerde database in plaats van een import.Onboardingkosten: Verplichte eenmalige kosten erbovenop.
Geen Commissiekosten: Kosten schalen niet mee met verkoopvolume.Complexe Setup: Steile leercurve voor nieuwe gebruikers.
Zeven Platforms: Bredere dekking dan vijf netwerken.Kleinere Database dan Concurrenten: 12M+ tegen Modash's 350M+.

Influencer Garage vs Upfluence

Upfluence biedt een database van 12M+ creators en native Shopify-, WooCommerce- en Amazon-integraties, dus attributie werkt direct uit het vak in plaats van via API's die je zelf moet verbinden.

De volledige configuratie kost ongeveer $16.000 per jaar op een jaarlijks contract, van tevoren gepubliceerd. De kosten van Influencer Garage zijn onbekend tot je vraagt, en de automatiseringsdiepte bij hoog postvolume heeft geen directe Upfluence-equivalent.

4. Captiv8

Captiv8 overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce-platform met geavanceerde analyses en concurrentieinformatie. Publicis overnam het in mei 2025 voor naar verluidt $150M en voegde het samen met Influential, waardoor het gecombineerde platform 15M+ creators in 120 landen heeft. Onze Captiv8-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Het Beste Voor: Enterprise en bovenmatig midden-markt merken die end-to-end creator workflows nodig hebben met geavanceerde rapportage en governance.

Platformdekking: Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, X (Twitter) en Pinterest.

Prijzen & Commitment: Ongeveer $25.000 jaarlijks op een jaarlijkse commitment, plus een $3.000 eenmalige onboarding fee. Storefront en affiliate programma's draaien als enterprise-beheerde add-ons van $20.000 tot $30.000 per maand.

Reviews: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste Functies

  • AI Discovery Met Safety Scoring: Een 15M+ creator graph met sentimentanalyse en brand risk filters.
  • Content Approval Workflows: In-platform goedkeuringen en opmerkingen, de closest match met Influencer Garage's approval engine.
  • Concurrentieinformatie: Creators die werken met rivalen, en merkvermelding in captions en visuals.
  • Rapportagesuite: Drag-and-drop KPI's, ROAS en EMV met openbare share links waarvoor geen licentie nodig is.
  • Filter Locking: Complexe discovery filters opslaan en hergebruiken zonder opnieuw in te stellen.

Voordelen en Nadelen

VoordelenNadelen
15M+ Creators, 120 Landen: Gepubliceerde globale database inbegrepen.$25K/Jaar Plus $3K Onboarding: Commerce add-ons kosten $20–30K/maand.
Goedkeuringswerkstromen: Teamgoedkeuring met opmerkingen in creatorprofielen.Supportklachten: Trage reacties op facturering en uitbetalingen gemeld.
Veiligheids- en sentimentfilters: Merkrisicoscreening vóór boeking.Alleen Jaarlijks: Geen maandelijkse of aanpasbare plannen.
Geverifieerde Enterprise-reviews: Onafhankelijke G2-feedback beschikbaar.Steile Leercurve: Functiebreedte voegt instellingscomplexiteit toe.
Publicis-steun: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Verkeerde schaal voor mid-market: Enterprise-prijsstelling overal.

Influencer Garage versus Captiv8

Beide bouwen goedkeuring in de werkstroom in, hoewel op verschillende manieren: Captiv8 routeert content door teamgoedkeuring en opmerkingen, terwijl Influencer Garage de goedkeuringsbeslissing zelf automatiseert.

Captiv8 publiceert zijn enterprise-prijzen op ongeveer $25.000 per jaar plus onboarding en bevat een 15M+ creatorgraaf. Het is een veel groter engagement, maar een volledig gedocumenteerde.

5. CreatorIQ

CreatorIQ-overzicht - Influencer Garage-alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise-platform dat de volledige influencer-lifecycle omvat met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, contentuitzendrechten en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Het beste voor: Wereldwijde ondernemingen die volledige lifecyclemanagement op schaal nodig hebben, met name teams die compatibiliteitsklare gegevens en geïntegreerde uitbetalingen vereisen.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijsstelling & Engagement: Geen openbare tarieven. Transactiegegevens van derden duiden op jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediane waarde van ongeveer $39.250 en grotere implementaties boven $59.000. Alleen jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden implementatie. Creatorbetalingen zijn gratis op het eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Reviews: 4,6 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Open-Web Discovery: Elke openbare creator met semantische AI-zoekopdracht en granulaire filters.
  • Briefs en goedkeuringen: Formele content-goedkeuringswerkstroom met verzoeken om gebruiksrechten.
  • Aangepaste rapportage en live links: Real-time API-dashboards die deelbaar zijn zonder inloggegevens.
  • Betalingen met belastingafhandeling: Nalevingsgetrouwe uitbetalingen, gratis tot $100K per jaar vervolgens 2%.
  • API-integraties: Directe Meta-, TikTok- en YouTube-gegevens plus Salesforce- en Shopify-verbindingen.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
API-geverifieerde gegevens: Directe integratie met Meta, TikTok en YouTube.~$30.000/jaar minimaal: Mediane waarde rond $39.250, tarieven niet openbaar.
Open Web Discovery: Geen database limiet en geen importstap nodig.Handmatige tracking van affiliates: Conversies worden niet automatisch gesynchroniseerd.
Goedkeurings- en rechtenwerkstroom: Formeel beheer over gepubliceerde content.Alleen jaarcontracten: Geen maandelijkse flexibiliteit of proefperiode.
Geverifieerde reviews van ondernemingen: Uitgebreide onafhankelijke feedback beschikbaar.Twee maanden implementatie: Lange inwerktijd voor campagnes van start gaan.
Naamgenoemde enterprise-klanten: Waaronder Disney, Coca-Cola en Lululemon.Zwaar voor kleinere teams: Enterprise-proces in alle aspecten.

Influencer Garage vs CreatorIQ

Beide houden tarieven niet openbaar, dus op het gebied van prijstransparantie staan ze dichter bij elkaar dan de rest van deze lijst. Beide leggen ook nadruk op API-toegang en content-goedkeuring.

Het verschil zit in verifiabiliteit. CreatorIQ beschikt over uitgebreide G2-reviews, naamgenoemde enterprise-klanten, gedocumenteerde platformpartnervalidaties en derde-partygegevens over prijzen die contracten vanaf ongeveer $30.000 aangeven. Een koper kan dit grondig onderzoeken, zelfs zonder een tarievenkaart.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - Alternatieven voor Influencer Garage 2026

HypeAuditor is de authenticiteitsbenchmark van de categorie, met fraudedetectie die vaak wordt aangehaald op 95,5% nauwkeurigheid over meer dan 227M creatorprofielen, plus discovery, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Beste voor: Merken en agencies die campagnes uitbreiden met geavanceerde discovery, authenticiteitscontroles van het publiek en diepgaande performance analytics.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Engagement: Een gratis tier omvat mediaplanning en campagnebeheer, samen met meer dan 40 gratis audittools. Basic begint rond $299/maand jaarlijks gefactureerd, Pro rond $499/maand, Enterprise wordt aangeboden op basis van rapportvolume en gebruik.

Beoordelingen: 4,8 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Gratis tier en meer dan 40 gratis tools: Evalueer echte creatorgegevens kosteloos en zonder verkoopgesprek.
  • Accountkwaliteitsscore: Detectie van nepvolgers en authenticiteitsscoring.
  • AI-categoriezoeken: Analyseert bio's, captions en media buiten eenvoudige trefwoordmatching.
  • Conceptgoedkeuringen en contracten: Contentbeoordeling voordat content wordt geplaatst met e-signature-overeenkomsten.
  • Shopify-integratie: Promotiecode- en linktracking met inkomstenattributie.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis tier en 40+ gratis tools: Test de data voor enige verplichting.Jaarlijkse facturering in betaalde lagen: De ~$299 prijs veronderstelt betaling per jaar.
227M+ gepubliceerde database: Direct doorzoekbaar via zes netwerken.Kleinere applicantenpool: Minder creators ingeschreven voor inkomende campagnes.
Fraudedetectie: Authenticiteitscontrole voordat budget wordt ingezet.Ingewikkeld voor beginners: Data-intensive interface vereist training.
Conceptgoedkeuringen inbegrepen: Inhoudsbeoordeling voordat publicatie.Beperkte integraties: Vooral Shopify, geen bredere stack.
4,8 geverifieerde beoordeling: Uitgebreide peer feedback openbaar beschikbaar.Geen bulksgewijze programmatische lancering: Niet gebouwd voor campagnes met 10.000 posts.

HypeAuditor versus Influencer Garage

HypeAuditor pakt de twee evaluatieproblemen rechtstreeks aan: een gratis tier plus 40+ gratis audittools laten je creatordata beoordelen voordat je geld uitgeeft, en 227M+ geïndexeerde profielen betekenen geen importstap nodig.

Beide bieden inhoudsgoedkeuring, hoewel HypeAuditor gebruikmaakt van een handmatige conceptbeoordelingsstroom in plaats van een geautomatiseerde engine. Voor merken die prioriteit geven aan het vinden van authentieke creators in plaats van lancering op grote schaal, is het de betere keuze.

7. GRIN

GRIN-overzicht - Influencer Garage-alternatieven 2026

GRIN is een creatorbeheersplatform gebouwd voor DTC eCommerce, met discovery, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. De prijsherziening in 2026 verving de oude contracten van $25.000 per jaar door vijf gepubliceerde self-service lagen met maandelijkse facturering, inclusief een gratis plan. Onze GRIN-alternatieven gids dekt het veld.

Geschikt voor: DTC- en eCommerce-merken die end-to-end programma's beheren, inclusief productseeding, gifting, affiliate tracking en UGC-verzameling.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijzen en verplichting: Gratis voor $0 met 200 maandelijkse Gia-credits, Starter $200/maand met 2.000 credits, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250, en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maand-tot-maand, geen jaarlijkse verplichting en geen verplichte verkoopgesprek.

Beoordelingen: 4,5 / 5,0 (G2, 483 recensies) en 4,7 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor ROI-tracking in real-time.
  • Mediarrechten Management: Hergebruiksrechten automatisch inbegrepen bij boeking van creators.
  • UGC-bibliotheek met verhalen: Gecentraliseerde inhoudsopslag inclusief Instagram Stories.
  • In-app PayPal-betalingen: Creator-uitbetalingen afgehandeld zonder het platform te verlaten.
  • Onbeperkte creatorpartnerschappen: Geen limiet op totale betrokken influencers.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis tier zonder verkoopgesprek: Begin gratis en werk volledig zelfstandig.CRM start bij $500: Het Starter-plan van $200 betaalt voor AI-assistentie, niet voor de werkruimte.
483 geverifieerde G2-reviews: Een van de meest uitgebreide bewijsbronnen hier.Limieten voor actieve creators: 100, 250 of 500 per niveau.
190M+ creators inbegrepen: Doorzoekbaar zonder een lijst te importeren.Prestatieproblemen: Verstoringen en trage laadtijden gerapporteerd.
Vier shopintegraties: Native attributie zonder aangepaste API-werk.Zoekkwaliteit klachten: Duplicaten en irrelevante resultaten gerapporteerd.
Mediarechten bij boeking: Hergebruik automatisch vastgelegd.Ongelijke ondersteuning: Vertraagde of onopgeloste tickets gerapporteerd.

Influencer Garage vs GRIN

GRIN's herpricing in 2026 betekent gepubliceerde niveaus vanaf $0 tegen niet-openbaargemaakte offertes-prijzen. Je kunt je aanmelden, 190M+ creators zoeken en 483 geverifieerde G2-reviews lezen zonder iemand te contacteren.

Ook is het completer voor eCommerce, met vier native shopintegraties. De reviews bevatten echte kritiek op prestaties en ondersteuning — ongemakkelijk voor de leverancier, nuttig voor een koper.

8. AtisfyReach

AtisfyReach overzicht - Influencer Garage alternatieven 2026

AtisfyReach is een AI-gestuurd matchingplatform dat influencer-ontdekking, campagnebeheer en ROI-tracking automatiseert, met compliance samengevoegd in één contract. Onze AtisfyReach-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Ideaal voor: Merken die campagnes stroomlijnen met AI-gestuurd matchen en mondiaal bereik over Instagram, TikTok en Facebook.

Platformdekking: Instagram, TikTok en Facebook.

Prijsstelling en voorwaarden: Gratis voor influencers om deel te nemen aan campagnes. Merkprijzen zijn niet openbaar; bedrijven vragen een offerte op maat via het Help Center of contactpagina.

Reviews: 4,4 / 5,0 (G2) en 4,5 / 5,0 (Trustpilot, op basis van een klein aantal reviews)

Beste functies

  • AI-aangestuurde matching: Algoritmen verbinden merken met creators afgestemd op campagnedoelen.
  • Campagnebeheer-suite: Planning, uitvoering en optimalisatie over kanalen.
  • Automatisering juridische naleving: Vereisten ingebouwd in één contract.
  • ROI-tracking: Conversie- en winstanalytics met diepte-dashboards.
  • Mondiale creator-toegang: Bereik over meerdere landen en niches.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Geverifieerde G2- en Trustpilot-reviews: Onafhankelijke feedback om te beoordelen.Geen openbare prijsstelling: Alleen op aanvraag, dezelfde barrière als Influencer Garage.
AI-matching: Geautomatiseerde shortlist vermindert handmatig zoeken.Drie platforms: Smaller bereik dan vijf netwerken.
Compliance-automatisering: Juridische termen geünificeerd om merkrisico te verminderen.Ondersteuningsvertragingen: Beperkte kanalen met trage reacties gerapporteerd.
Gratis voor creators: Stimuleert een groter deelnemersaantal.Geen mobiele app: Beheer onderweg beperkt.
Wereldwijd bereik: Campagnes over meerdere landen en niches.Databasegrootte niet gepubliceerd: Geen aantal creators vermeld.

Influencer Garage vs AtisfyReach

De dichtstbijzijnde vergelijking hier. Beide zijn AI-first, beide houden prijzen privé en geen van beide publiceert een creator-aantal. Beide automatiseren ook compliance- of goedkeuringsstappen die de meeste platforms handmatig laten.

Het voordeel van AtisfyReach is geverifieerde G2- en Trustpilot-reviews, zodat je de echte gebruikerservaring kunt beoordelen voordat je een verkoopgesprek voert. Influencer Garage dekt vijf platforms tegen drie en gaat verder op programmatisch volume.

9. InfluData

InfluData-overzicht - Influencer Garage-alternatieven 2026

InfluData is een Europees discovery- en analytics-platform met AI-gestuurde creator-matching, op concurrenten gebaseerde lookalike-lijsten, social listening en fraudedetectie.

Beste voor: Middelgrote tot grote teams die data-driven inzichten willen met AI-aangedreven discovery en campaign-tracking op meerdere platforms.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube inclusief Shorts en Twitch.

Prijzen en bindingsperiode: Gepubliceerde tarieven gefactureerd per maand met een minimale contract van één jaar. Pro €599/maand, All-In €1.199/maand, Enterprise op maat.

Reviews: 4,6 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • AI-gestuurde discovery op basis van prompts: Natuurlijke taalzoekopdracht, vergelijkbaar met de prompt-engine van Influencer Garage maar over een geïndexeerde database.
  • Creator lookalikes: Lijsten gemodelleerd naar concurrerende of partnermerkprofielen.
  • Detectie van nep-doelgroepen: Filter creators met opgeblazen aantallen volgers.
  • Social listening: Real-time vermeldingen, hashtags en campaign-discussies.
  • API-toegang: Integreer creator-gegevens in aangepaste workflows op Enterprise.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gepubliceerde tarieven vanaf €599: Duidelijke niveaus voor begroting.Minimale contract van één jaar: Onflexibel ondanks maandelijks factureren.
AI-zoekopdracht op basis van prompts: Soortgelijke benadering over een geïndexeerde database.Hoge bovenste niveaus: All-In op €1.199/maand en Enterprise daarboven.
Fraudedetectie: Authenticiteitscontroles voordat je creators boekt.Geen campaign-uitvoering: Alleen onderzoek, geen launch-automatisering.
4,6 geverifieerde beoordeling: Onafhankelijke Capterra-feedback beschikbaar.Gebruikslimits op lagere plannen: Creator- en rapportlimieten per niveau.
Europese marktdiepte: Sterke dekking DACH en EU.Feature gating: API en aanpassingen alleen op Enterprise.

Influencer Garage vs InfluData

Beide stellen AI-zoekopdracht op basis van prompts voorop, maar InfluData voert dit uit over zijn eigen geïndexeerde Europese database in plaats van een lijst die je opgeeft. Het publiceert ook tarieven vanaf €599 per maand.

InfluData is onderzoeks-eerst en stopt bij discovery en analytics, zonder campaign-launch, goedkeuringen of betalingen. Influencer Garage is uitvoerings-eerst met discovery eraan vast.

10. The Cirqle

The Cirqle-overzicht - Influencer Garage-alternatieven 2026

The Cirqle is een automatiserings-first platform dat geverifieerde creator-toegang, AI-campagne-briefs, voorspellende ROI-modellering en directe integratie met Shopify en ad-platforms combineert. Onze Cirqle-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Beste voor: Middelgrote tot grote merken die AI-gestuurde campagne-automatisering, voorspellende ROI-analytics en cross-platform tracking willen met Shopify-integratie.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met meer dan 1M API-geverifieerde creator-profielen.

Prijzen en bindingsperiode: Launch €1.000/maand voor 2 campaigns, 2 gebruikers en 1 netwerk. Grow €2.000/maand voegt ROAS-scores, AI-briefs, lookalike-doelgroepen en 2 netwerken toe. Scale €4.000/maand voegt voorspellende analytics, 24/7-ondersteuning en alle netwerken toe. Enterprise op maat met API-toegang.

Reviews: 4,2 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • AI Campaign Briefs: Automatisch gegenereerd op basis van templates met hoge prestaties, het dichtst bij de campagneautomatisering van Influencer Garage.
  • Predictive ROAS Scoring: Historische ROAS-gegevens van creators voordat u ze inhuurt.
  • Shopify en Ads Manager Integratie: Verkoopsynchronisatie plus conversie naar betaalde advertenties met één klik.
  • Volledig Automation Suite: Contracten, betalingen, verzending en rapportage in één workflow.
  • 1M+ API-geverifieerde profielen: Geverifieerde creatorgegevens in plaats van een geleverde lijst.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Vier gepubliceerde lagen: Duidelijke prijzen van €1.000 tot referentie.€1.000/maand minimaal: Een aanzienlijke instapcost voor mid-market teams.
AI Briefs en Automation: Campagneopzet volledig geautomatiseerd.Vertraging bij creatorbetalingen: Reviews melden late betalingen en trage respons.
Shopify en Ads Integratie: Native attributie plus betaalde versterking.Netwerken gebonden aan laag: Launch dekt één netwerk.
1M+ geverifieerde profielen: API-geverifieerde database inbegrepen.Minimale contracten: Contractvoorwaarden plus provisiekosten.
Geverifieerde G2 Reviews: Onafhankelijke feedback inclusief kritiek.Vereist vroege planning: Campagnes lang van tevoren ingepland.

Influencer Garage vs The Cirqle

Beide zijn automation-first met AI die campagneopzet genereert. The Cirqle voegt voorspellende ROAS-scoring toe voordat u creators inhuurt, Shopify-attributie en een 1M+ API-geverifieerde database.

Het publiceert vier lagen van €1.000 per maand zodat u een plan kunt kiezen dat bij uw volume past. Influencer Garage gaat verder met ruwe postdoorvoer, maar laat de kosten onbekend totdat u vraagt.

Slotgedachten

Influencer Garage doet iets wat de meeste platforms hier niet doen: het automatiseert de goedkeuringsstap en lanceert campagnes programmatisch bij zeer hoge postaantallen, met openbare API's voor het ophalen van gegevens in uw eigen stack. Gebouwd in Bengaluru door Fuzzy Force Technologies en erkend door Startup India, het is gericht op teams die al weten welke creators ze willen en execution automation nodig hebben.

Dat is ook waar de hiaten zitten. Het onboarden begint met het importeren van uw eigen influencerlijst en er wordt geen creatoraantal gepubliceerd, dus merken die van nul beginnen krijgen minder discovery dan de alternatieven bieden. Er is geen gepubliceerde prijsstelling, geen gratis proefversie en geen geverifieerde reviews op G2, Capterra of Trustpilot, dus het evalueren van geschiktheid betekent eerst een verkoopgesprek. Native eCommerce-integraties worden ook niet gepubliceerd, dus attributie loopt via API's die u zelf bouwt.

Waar u heen gaat hangt af van welke hiaat belangrijk is. GRIN en HypeAuditor beginnen beide gratis met grote geïndexeerde databases. Modash voegt 350M+ creators toe voor $199 per maand met een proefversie. Upfluence biedt Amazon-attributie, InfluData Europese onderzoeksdiepte, The Cirqle voorspellende ROI, en Captiv8 en CreatorIQ serveren enterpriseprogramma's.

Voor merken die dezelfde automation willen met ingebouwde discovery en attributie, is Influencer Hero het sterkste all-round alternatief in 2026. Het indexeert 450M+ creators over acht platforms die vanaf dag één doorzoekbaar zijn, voert AI-outreach en CRM in één dashboard uit, maakt verbinding met vier winkelplatformen native, biedt zijn eigen marketing-API, en publiceert elke laag vanaf $649 per maand met geverifieerde Capterra-reviews.

Wil je zien hoe discovery eruit ziet zonder eerst een lijst te importeren? Boek een demo met het Influencer Hero-team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost Influencer Garage?
Het bedrijf publiceert de prijzen niet. Er zijn geen abonnementsniveaus, schattingen of contractvoorwaarden openbaar beschikbaar, en geen gratis proefversie. De kosten vereisen dus een demo-aanvraag. Alternatieven met gepubliceerde tarieven zijn GRIN vanaf gratis, Modash vanaf $199/month, Upfluence vanaf $478/month, InfluData vanaf €599/month, Influencer Hero vanaf $649/month en The Cirqle vanaf €1,000/month.
Bevat Influencer Garage een database met creators?
Er wordt geen aantal creators gepubliceerd, en de instellingsstroom van het platform begint met het importeren van je eigen influencerlijst. De op prompts gebaseerde zoekmachine is echt, maar merken die zonder een lijst beginnen, moeten vóór engagement bevestigen wat inbegrepen is. Influencer Hero indexeert 450M+ creators, Modash 350M+, HypeAuditor 227M+ en GRIN 190M+, allemaal direct doorzoekbaar.
Waar is Influencer Garage gevestigd?
Bengaluru, India, waar het is gebouwd door Fuzzy Force Technologies Private Limited. Het bedrijf wordt erkend onder het Startup India-programma en werd in april 2024 door F6S genoemd onder de beste Indiase reclame-startups.
Welke alternatieven automatiseren ook goedkeuring van inhoud?
De AI-goedkeuringsengine van Influencer Garage is ongebruikelijk. CreatorIQ voert een formele workflow voor briefs en goedkeuringen uit met gebruiksrechten, HypeAuditor bevat conceptgoedkeuringen met e-signature-contracten, en Captiv8 biedt teamgoedkeuring met opmerkingen in creatorprofielen. De meeste anderen laten goedkeuringen aan je eigen proces over.
Welk alternatief is het beste om eerst te evalueren voordat je koopt?
HypeAuditor, vanwege de gratis laag plus meer dan 40 gratis audittools zonder tijdslimiet. GRIN begint bij $0 met gepubliceerde maandelijkse niveaus en geen verkoopgesprek, en Modash biedt een 14-daagse gratis proefversie zonder creditcard. Alle drie stellen je in staat om echte creatorgegevens tegen je niche te testen zonder iets uit te geven.
Wat zijn de belangrijkste nadelen van Influencer Garage?

Gebruikers zoeken vaak naar alternatieven vanwege Influencer Garage's niet-openbare prijzen, beperkte gratis functies en gebrek aan aanpassingsmogelijkheden. De steile leercurve van het platform en zwakke klantenondersteuning drijven gebruikers ook aan om opties als Influencer Hero te verkennen, die duidelijke prijzen, door AI aangedreven CRM en grotere flexibiliteit biedt.

Welk Influencer Garage-alternatief is het beste voor kleine tot middelgrote merken?

Voor kleine tot middelgrote merken is Influencer Hero een uitstekend alternatief, met flexibele prijzen vanaf $649/maand voor maximaal 1.000 creators. Het biedt AI-gestuurde tools, gepersonaliseerde outreach en premium ondersteuning, waardoor het een kosteneffectieve en schaalbare oplossing is.

Hoe verhoudt Influencer Hero zich tot HypeAuditor en Upfluence?

Influencer Hero onderscheidt zich door zijn AI-aangedreven CRM en volledige influencer-marketing suite, inclusief campagnebeheer en eCommerce-integraties. In tegenstelling tot HypeAuditor en Upfluence, die zich richten op analyses en ontdekking, biedt Influencer Hero een uitgebreidere en betaalbaarder oplossing met toegewijde ondersteuning.

Wat is de prijsstelling van Influencer Hero in vergelijking met Influencer Garage?

Influencer Hero begint bij $649/maand voor maximaal 1.000 creators en biedt duidelijke, schaalbare prijzen. In tegenstelling hiermee is de prijsstelling van Influencer Garage niet openbaar gemaakt, wat bedrijven onzeker laat over de kosten, terwijl Influencer Hero een transparant model biedt dat geschikt is voor merken van alle groottes.

Welk alternatief biedt de beste klantenondersteuning?

Influencer Hero onderscheidt zich door zijn 24/7 live chat, toegewijde accountmanagers en een robuust helpcentrum. Gebruikers rapporteren superior service met Influencer Hero, wat het de go-to keuze maakt voor merken die persoonlijke ondersteuning nodig hebben tijdens campagnes.

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.