Top 10 alternatieven voor Influentials in 2026: Functies, prijzen en review

Top 10 Influentials Alternatieven 2026: Functies, Prijzen en Review

April 25, 2024
|
Gepubliceerd
October 12, 2026
|
Bijgewerkt
13 minutes
|
Lezen
Influencer Performance Marketing cursus | VOUCHER: IMC100
AUTHOR IMAGE 1
Malena Garcia
| Author
Malena Garcia
| Co-author
Bekijk Welke Influencers Je Instagram Volgen
Ze zijn 8x vaker geneigd met je samen te werken
GRATIS LIJST OPENEN

Top 10 Influentials Alternatieven in 2026: Functies, Prijzen en Review

Influentials is een gecureerd Europees creatief netwerk en positioneert zich duidelijk als "niet de goedkoopste, maar de beste." Elk van de 13.000+ creatieven wordt handmatig gescreend voordat ze worden toegelaten, inclusief een controle van de kwaliteit van het publiek, en het bedrijf heeft 5.000+ campagnes in Europa en Scandinavië uitgevoerd. Campagnes kunnen binnen 24 uur live gaan, zonder outreach of cold emailing.

Het model is op aanvraag gebaseerd: je post een campagne met een bepaald budget, creatieven zien de beloning voordat ze zich aanmelden, en jij kiest uit de aanvragers. Betaling gebeurt automatisch zodra de inhoud is goedgekeurd. Waar geld aan wordt uitgegeven is de serviceprovisie — 10% tot 19% op creatievenbetaingen afhankelijk van het plan — hier zit het echte budget voor merken die in grote volumes werken.

Deze gids vergelijkt de top 10 Influentials alternatieven in 2026 op totale kosten inclusief provisies, bereik van creatieven buiten Europa, en omzetattributie.

  • Influencer Hero
  • Modash
  • Upfluence
  • Captiv8
  • CreatorIQ
  • HypeAuditor
  • GRIN
  • AtisfyReach
  • InfluData
  • The Cirqle

Waarom Influentials Alternatieven in 2026 Vergelijken

De verificatie en snelheid zijn echte sterke punten. Vier tegenstanders zetten merken ertoe aan om te vergelijken.

Serviceprovisies op Elke Betaling

Influentials rekent 19% op het per-campagne-plan, 13% op Single Brand en 10% op Multi Brand. Op €10.000 creatievenuitgaven komt dat neer op €1.000 tot €1.900 bovenop het abonnement, en het schaalt met elke euro die je uitgeeft. Platforms die een vast abonnementsstarief berekenen kosten hetzelfde of je nu €5.000 of €50.000 aan creatieven betaalt.

Een Netwerk van 13.000 Creatieven in Europa

Handmatige verificatie is de reden dat het netwerk klein is, en die afweging is opzettelijk. Maar 13.000 creatieven geconcentreerd in Europa en Scandinavië beperkt merken die campagnes in Noord-Amerika, Azië of Latijns-Amerika uitvoeren, en verkleint opties in specifieke niches. Onze discoveryhulpmiddelen gidsen vergelijken platforms die honderden miljoen creators wereldwijd indexeren.

Aanvragen in plaats van Zoeken

Je post een campagne en creatieven melden zich aan. Dit verwijdert sourcing-werk, maar je kunt geen specifieke creator benaderen die zich niet heeft aangemeld, en bereik wordt beperkt door wie zich aanmeldt. Merken met een vaste lijst nodig hebben een platform met outbound-zoekfunctie.

Rapportdiepte en Geen eCommerce-attributie

Analytics omvatten demografie van het publiek, betrokkenheid en geloofwaardigheid, wat voldoende is om creatievengeschiktheid te valideren maar tekortkoming bij concurrent benchmarking of realtime optimalisering. Er zijn ook geen Shopify, WooCommerce of Magento-integraties, dus creatievenactiviteit kan niet worden gekoppeld aan winkelbestellingen.

Criteria voor het Selecteren van Influentials Alternatieven in 2026

Onze vergelijking richt zich op verschillende belangrijke aspecten:

  • Totale Kosten: Abonnement plus eventuele percentageprovisies op creatievenbetaingen.
  • Bereik van Creatieven: Netwerkgrootte en geografische dekking buiten Europa.
  • Discoverymodel: Of je een index doorzoekt of uit aanvragers selecteert.
  • Omzetattributie: eCommerce-integraties die creatieven aan bestellingen koppelen.
  • Dekking van Sociale-mediaplatformen: De mate waarin elk platform Instagram, YouTube, TikTok, Facebook en Pinterest ondersteunt.
  • Reviews: Ratings en terugkerende feedbackthema's van G2, Capterra en Trustpilot.
  • Gebruiksgemak (UX/UI): Dashboardontwerp, navigatie en onboardingtijd.
  • Klantenondersteuning: Beschikbaarheid van live chat, email en onboardingassistentie, en oplossnelheid.

Influentials Brandoverzicht in 2026

Influentials overzicht - Influentials alternatieven 2026

Influentials is een Europees influencer- en UGC-platform dat merken verbindt met een handmatig geverifieerd creatievennetwerk, afhandeling van briefs, overeenkomsten en betalingen op één plek, met een managed-serviceopties voor teams die campagnes door het bedrijf willen laten uitvoeren.

Beste Voor: Merken en agentschappen die campagnes in Europa en Scandinavië uitvoeren en geverifieerde creatievenkwaliteit en snelle launches waarderen boven databasegrootte, met name degenen zonder het team voor outbound sourcing.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube en Facebook, verspreid over 13.000+ handmatig geverifieerde creatieven geconcentreerd in Europa en Scandinavië.

Prijzen & Verplichting: Drie routes, elk met een serviceprovisie op creatievenbetaingen. Jaarlijkse facturering verlaagt het maandtarief.

  • Per Campagne: €0/maand plus €299 per campagne, met een 19% serviceprovisie. Dekt tot 2 merken.
  • Single Brand: €449/maand, of €349 jaarlijks gefactureerd, met een 13% serviceprovisie. Onbeperkte campagnes, netwerkbrowsing en een toegewezen accountmanager.
  • Multi Brand: €749/maand, of €649 jaarlijks gefactureerd, met een 10% serviceprovisie. Tot 5 merken en 10 teamleden.

Beoordelingen: 4.0 / 5.0 (Capterra)

Gebruiksgemak (UX/UI): De Campaign Wizard begeleidt teams stap voor stap door de setup, en campagnes kunnen binnen 24 uur live gaan. Rapportage is het zwakke punt vergeleken met duurder concurrenten.

Klantenondersteuning: 24/7 live chat, e-mail en telefoon, met een dedicated accountmanager bij maandabonnementen. Een managed service is beschikbaar voor merken die campagnes volledig uit handen willen geven.

Beste functies

  • Handmatige verificatie van creators: Elke creator wordt gescreend voordat deze wordt toegelaten, inclusief checks op publieksariteit. Geen auto-goedkeuringen en geen aangekochte volgers — zeldzaam in deze prijsklasse.
  • Campagnes live in 24 uur: Geen uitreik of cold mails voordat een campagne start.
  • Budget per campagne bepalen: U stelt het totaalbudget vast in plaats van per creator te onderhandelen, en creators zien de beloning voordat ze solliciteren.
  • Geld of productbeloningen: Betaal een vergoeding, stuur alleen producten, of combineer beide, met gebruiksrechten vastgelegd in de overeenkomst.
  • Automatische uitbetalingen: Betaling verwerkt zodra de inhoud is goedgekeurd, zonder facturen per creator of bankoverschrijvingen.
  • Zes maanden prestatiegegevens: Publieksdemografie, engagement rates en geloofwaardigheidscores om de geschiktheid vooraf te valideren.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Elke creator handmatig geverifieerd: Publieksariteit wordt gecontroleerd voordat deze wordt toegelaten.10–19% servicekosten: Kosten stijgen met elke euro creator-uitgave.
Campagnes live in 24 uur: Geen uitreik voordat de lancering plaats vindt.13.000 creators: Een fractie van wereldwijde platform databases.
Automatische uitbetalingen: Geen facturen per creator of overschrijvingen.Focus op Europa en Scandinavië: Beperkte dekking in andere regio's.
Flexibele beloningtypes: Geld, product of beide, met rechten vastgelegd.Sollicitaties, geen zoekopdrachten: Kan creators die niet solliciteren niet benaderen.
24/7 ondersteuning inbegrepen: Live chat, e-mail en telefoon op alle abonnementen.Beperkte rapportage-diepte: Geen benchmarking met concurrenten of live optimalisatie.
Managed service beschikbaar: Hun team kan campagnes voor u uitvoeren.Geen eCommerce-integraties: Geen winkelverbindingen voor order-toewijzing.

Top 10 alternatieven voor Influentials in 2026

PlatformStartprijsVergoeding op uitkeringenBereik creatorsGeschikt voor
Influentials€299/campagne10–19%13.000, EuropaGeverifieerde Europese creators, snelle lancering
Influencer Hero$649/maand0,1–0,5%450M+ globaalVolledig campagnebeheer
Modash$199/maand jaarlijksGeen350M+ globaalBetaalbare globale ontdekking
Upfluence$478/maand moduleGeen12M+ globaalAmazon en Shopify attributie
Captiv8~$25.000/jaarGeen vermeld15M+, 120 landenEnterprise concurrentieanalyse
CreatorIQ~$30.000/jaar2% na $100KOpen webEnterprise governance en uitkeringen
HypeAuditorGratis, daarna ~$299/maandGeen227M+ globaalFrauddetectie en publieksbeoordeling
GRINGratis, daarna $200/maandGeen190M+ globaalDTC ecommerce en productzaden
AtisfyReachOfferteNiet gepubliceerdNiet gepubliceerdAI-matching en compliance automatisering
InfluData€599/maand, 1 jaarGeenFocus op EuropaEuropese ontdekking en lookalikes
The Cirqle€1.000/maandCommissies van toepassing1M+ API-geverifieerdVoorspellende ROI en betaalde amplificatie

1. Influencer Hero

Influencer Hero overzicht - Influentials alternatieven 2026

Influencer Hero is een all-in-one influencer marketing platform met ontdekking, outreach, CRM, gifting, affiliate, UGC, creator storefronts, applicatiepagina's en rapportage vanuit één dashboard.

Geschikt voor: Snel groeiende DTC en eCommerce merken op Shopify, WooCommerce of custom stores die grootschalige influencer, affiliate en UGC campagnes vanuit één dashboard uitvoeren.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Snapchat, X (Twitter) en Twitch, met een database van 450M+ creators.

Prijzen & engagement: Standard $649/maand voor tot 1.000 creators, Pro $1.049/maand voor tot 5.000, Business $2.490/maand voor tot 10.000, plus custom en agency plans. Maandelijks gefactureerd, geen jaarcontract verplicht, geen instapgebeuren. Uitkeringsvergoedingen bedragen 0,1% tot 0,5% in plaats van een percentage met twee cijfers.

Reviews: 5.0 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 450M+ makers op acht platforms: Zoek en benaad elke maker naar niche, publiekskenmerken en geografie, niet alleen indieners van aanvragen.
  • Geautomatiseerde Outreach-pijplijnen: Herinneringen en vervolgingen worden automatisch afgehandeld, wat de responspercentages verbetert.
  • Aanvraagpagina's: Pagina's met huisstijl voor inkomende aanvragen, zodat u de recruteringsroute behoudt die Influentials gebruikt.
  • Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce die de activiteiten van makers koppelen aan verkopen.
  • Chrome-extensie: Leg makergegevens vast tijdens het surfen en vereenvoudig de ontdekking buiten de database.
  • Inhoudsbibliotheek: Campagnemateriaal centraal gearchiveerd voor hergebruik en rechtenbeheer.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Uitbetalingskosten van 0,1–0,5%: Een fractie van de 10–19% servicekosten bij grote volumes.Hogere vaste kosten: $649/maand tegenover €299 per campagne.
450M+ makers wereldwijd: Bereik veel verder dan Europa en Scandinavië.Geen handmatige verificatie: Geautomatiseerde fraudecontroles in plaats van menselijke screening.
Zoeken en aanvragen: Uitgaande en inkomende pagina's met huisstijl.Geen beheerde service: Uw team voert campagnes uit, niet de onze.
Vier winkelintegraties: Attributie op orderniveau die Influentials mist.Geen advertentieversterking: Posts kunnen niet rechtstreeks in betaalde media worden omgezet.
24/7 ondersteuning en accountmanager: Inbegrepen bij elk plan.Setup duurt langer: Meer configuratie dan een lancering in 24 uur.

Influentials vs Influencer Hero

De kostenvergelijking hangt af van het volume. Influentials is goedkoper om mee te starten — €299 voor een enkele campagne — maar berekent 10% tot 19% van elke makeruitbetaling. Influencer Hero kost $649 per maand met uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5%. Een merk dat €20.000 per jaar aan makers uitgeeft, betaalt €2.000 tot €3.800 alleen in Influentials-kosten.

Het bereik verschilt net zo duidelijk: 450M+ makers op acht platforms wereldwijd tegenover 13.000 geverifieerde makers in Europa. Influencer Hero voert ook pagina's voor inkomende aanvragen met huisstijl uit, zodat u de inkomende route behoudt en daar uitgaand zoeken aan toevoegt.

Wat Influentials biedt en wij niet, is handmatige menselijke verificatie van elke maker en een beheerde service. Reserveer een demo om de getallen voor uw uitgaven door te rekenen.

2. Modash

Modash-overzicht - Influentials-alternatieven 2026

Modash is een ontdekkingsgericht platform met 350M+ openbare makerprofielen op Instagram, TikTok en YouTube, plus outreach, CRM en Shopify-aangestuurde automatisering van affiliate-relaties. Onze Modash-alternatieven-gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Merken die brede makerontdekking willen met authenticiteitscontrole en gestructureerde outreach-pijplijnen, vooral Shopify-winkels.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met beperkte profielherkenning voor X en Snapchat.

Prijzen & Binding: Essentials $199/month jaarlijks gefactureerd, of $299 maandelijks, voor contact met maximaal 100 creators per maand. Performance $499/month jaarlijks, of $599 maandelijks, tot 250 creators en met Shopify-integratie. Enterprise op maat. 14 dagen gratis testen zonder creditcard, en geen percentage op uitbetalingen.

Reviews: 4.9 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • 350M+ openbare profielen: Elke openbare creator op drie platforms, geen opt-in vereist.
  • Detectie van nepvolgers: Geautomatiseerde authenticiteitscontroles, het dichtst mogelijke equivalent van handmatige verificatie op schaal.
  • Lookalike Finder: Vind creators vergelijkbaar met uw topperformers.
  • Shopify-automatisering: Samples, codes, affiliate links en commissieuitbetalingen.
  • API-toegang: Aangepaste workflowautomatisering voor grotere programma's.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Geen vergoeding op uitbetalingen: Vaste abonnement onafhankelijk van creator-uitgaven.Betalingen buiten platform: Transacties afgehandeld buiten het tool.
350M+ doorzoekbare creators: Wereldwijd bereik buiten een Europees netwerk.Drie platforms: Geen volledige Facebook-ondersteuning.
14 dagen gratis: Test de database voordat u betaalt.Geen handmatige verificatie: Alleen geautomatiseerde screening.
Nepvolgers-checks: Filter verdachte accounts voor outreach.Contactlimieten per niveau: 100 of 250 creators per maand.
Rating 4.9 geverifieerd: Sterker peer-feedback uit meerdere bronnen.Contentlicenties apart: Gebruiksrechten onderhandeld buiten het tool.

Modash vs andere platforms

Met $199 per maand jaarlijks gefactureerd en zonder percentage op creator-uitbetalingen, kost Modash minder dan Influentials' Single Brand-plan en wordt geen deel van creator-betalingen in rekening gebracht. Over een jaar met aanzienlijke uitgaven loopt dat verschil op.

Modash zoekt ook in 350M+ creators wereldwijd in plaats van applicanten uit een Europees netwerk van 13.000 creators te selecteren. Wat het niet doet is creators handmatig verifiëren, betalingen in het platform afhandelen, of gebruiksrechten in de overeenkomst regelen.

3. Upfluence

Upfluence overzicht - Influentials alternatieven 2026

Upfluence is een alles-in-één platform gebouwd rond eCommerce-opbrengsten attribuering, met native Shopify, WooCommerce en Amazon-integraties en customer-to-creator matching.

Beste voor: eCommerce-merken en agentschappen die influencer outreach schalen met affiliate tracking en ROI-meting gekoppeld aan winkelomzet.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch, Pinterest en WordPress-blogs, met een database van 12M+ creators.

Prijzen & Binding: Modulair. De Search and Contact-module begint bij $478/maand, met een volledige setup voor search, campagnebeheer en Upfluence Pay rond $1.276/maand, ongeveer $16.007/jaar. Jaarlijkse contracten met driemaandelijkse opties, een verplichte onboarding-vergoeding, en geen commissies op verkopen of creator-volume. Onze Upfluence prijsreviews bieden het modulair overzicht.

Reviews: 4.3 / 5.0 (Capterra)

Beste functies

  • Geen percentagevergoedingen: Een vast platformtarief, nooit een deel van creator-verkopen of uitbetalingen.
  • Customer-to-Creator detectie: Identificeert creators die al bij uw winkel kopen.
  • Amazon attribuering: Affiliate-verkopen bijgehouden voor marktplaats-verkopers.
  • Jace AI Outreach: Drip-campagnes en bulk-e-mails met geautomatiseerde vervolgacties.
  • Wereldwijde uitbetalingen: Geautomatiseerde contracten en bulk-betalingen afgehandeld in het platform.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Geen provisie of uitbetalingskosten: Vaste kosten ongeacht de uitgaven van creators.Werkelijke kosten ~$16.000/jaar: Een groot vast engagement.
Drie winkels plus Amazon: Attributie die Influentials niet kan bieden.Jaarlijkse contracten, geen proefperiode: Verplichting voor twaalf maanden.
Zeven platforms: Inclusief Twitch, Pinterest en blogs.Onboardingvergoeding: Vereiste eenmalige kosten bovenop.
12M+ doorzoekbare creators: Directe benadering in plaats van aanvragen.Steile leercurve: Complex tegenover een 24-uurs lancering.
Globale uitbetalingen ingebouwd: Betalingen verwerkt zonder externe tools.Geen handmatige verificatie: Geautomatiseerde gegevens in plaats van menselijke screening.

Influentials vs Upfluence

De aangekonddigde kosten van Upfluence zijn veel hoger op ongeveer $16.000 per jaar, maar er worden geen percentages berekend op creator-uitbetalingen. Voor een merk dat zwaar in creators investeert, wordt het omslagpunt sneller bereikt dan de prijskaartjes suggereren.

Het biedt ook zeven platforms, 12M+ doorzoekbare creators en Amazon plus Shopify-attributie. Influentials reageert met handmatige verificatie, 24-uurs lanceringen en een veel lager instapniveau.

4. Captiv8

Captiv8-overzicht - Influentials-alternatieven 2026

Captiv8 is een enterprise influencer- en commerce-platform met diepgaande analyses en concurrentieonderzoek. Publicis verwierf het in mei 2025 voor naar verluidt $150M en voegde het samen met Influential, waardoor het gecombineerde platform 15M+ creators in 120 landen heeft. Onze Captiv8-alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Merken en bureaus met grootschalige campagnes die concurrentiebenchmarking, betaalde amplificatie en gedetailleerde analyses in verschillende markten nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, Facebook, YouTube, X (Twitter) en Twitch.

Prijzen & Engagement: Ongeveer $25.000 jaarlijks op basis van een jaarlijks commitment, plus een eenmalige onboardingvergoeding van $3.000. Storefront- en affiliate-programma's draaien als enterprise-beheerde add-ons op $20.000 tot $30.000 per maand.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • Betaalde media-amplificatie: Zet creator-berichten om in whitelisted advertenties, waardoor het bereik voorbij organisch reikt.
  • Concurrentiebenchmarking: Zie met welke creators concurrenten samenwerken.
  • Merkbeveiliging en fraudedetectie: Geautomatiseerde risicoscreening en controles op nep-engagement.
  • Op rol gebaseerde machtigingen: Gestructureerde teamworkflows met goedkeuringen.
  • White-Label-rapportage: Aangepaste dashboards om met stakeholders te delen.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
15M+ creators, 120 landen: Wereldwijd bereik ver buiten Europa.$25K/jaar plus $3K onboarding: Engagement vooraf ongeacht output.
Betaalde amplificatie: Whitelisting breidt creator-content uit tot advertenties.Tragere ondersteuning: Urgente vragen duren langer om op te lossen.
Concurrentiegegevens: Concurrerende activiteitstracking die Influentials niet biedt.Betalingsvertragingen: Creators melden af en toe late uitbetalingen.
Teamsamenwerking: Op rollen gebaseerde machtigingen en goedkeuringworkflows.Beperkte integraties: Voornamelijk Shopify en Refersion.
Publicis-backing: Enterprise-geloofwaardigheid en Epsilon-meting.Verkeerde schaal voor MKB's: Sluit de merken uit die Influentials bedient.

Influentials vs Captiv8

Captiv8 kost ongeveer $25.000 per jaar plus onboarding voordat een campagne start; Influentials begint bij €299 voor één campagne. Ze bedienen volledig andere klanten.

Waar Captiv8 zichzelf rechtvaardigt is schaal en betaalde amplificatie — het omzetten van creatorposts in whitelisted ads is iets wat Influentials niet biedt. Voor een Europees merk met een handvol geverifieerde campagnes is het de verkeerde tool.

5. CreatorIQ

CreatorIQ overzicht - Influentials alternatieven 2026

CreatorIQ is een enterprise-platform dat de volledige influencer-lifecycle bestrijkt met directe API-gegevens van Meta, TikTok en YouTube, plus briefs, goedkeuringen, contentrechten en geïntegreerde betalingen. Onze CreatorIQ alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Grote merken die robuuste gegevenscontrole, aanpasbare workflows en diepgaande analytiek op internationale markten nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Pinterest, Twitch en X (Twitter).

Prijsstelling & Verplichting: Geen openbare tarieven. Gegevens van derden wijzen op jaarlijkse contracten vanaf ongeveer $30.000, met een mediaan rond $39.250 en grotere implementaties boven $59.000. Alleen jaarlijks, geen gratis proefperiode, ongeveer twee maanden implementatie. Creatorbetalingen zijn gratis op de eerste $100.000 per jaar, daarna 2% vergoeding.

Beoordelingen: 4.6 / 5.0 (G2)

Beste functies

  • Uitbetalingsvergoeding alleen boven $100K: Gratis tot $100.000 per jaar, daarna 2% — veel lager dan een 10–19% servicekosten.
  • Brand Safety en Compliance: Inhoud gecontroleerd op merkafstelling en juridische compliance.
  • Creator CRM: Langetermijnrelatiebeheer met campagnegeschiedenis en aantekeningen.
  • Aangepaste API-toegang: Verbind CreatorIQ met interne systemen voor volledige gegevenscontrole.
  • Werkstroomautomatisering op meerdere markten: Gestructureerde automatisering voor wereldwijde campagnes.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Lage uitbetalingskosten: Gratis tot $100K per jaar, daarna 2%.~$30.000/Jaar minimaal: Mediaan rond $39.250, zonder gepubliceerde tarieven.
API-geverifieerde gegevens: Directe platformintegraties voor nauwkeurigheid.Handmatig affiliate-tracking: Conversies worden niet geautomatiseerd.
Compliance-tools: Merkafstelling en juridische controles ingebouwd.Alleen jaarlijkse contracten: Geen proefperiode en geen maandelijkse optie.
Open-web-ontdekking: Geen limiet op creatortoegangstoepassingen.Twee maanden implementatie: Tegen een 24-uurs campagnestart.
Genoemde enterprise-klanten: Disney, Coca-Cola en Lululemon behoren ertoe.Zwaar voor kleinere teams: Enterprise-proces overal.

Influentials vs CreatorIQ

Beide verwerken creatorbetalingen in-platform, maar de economie verschilt enorm. CreatorIQ brengt niets in rekening op de eerste $100.000 per jaar en 2% daarna; Influentials neemt 10% tot 19% van de eerste euro.

CreatorIQ's startniveau ligt rond $30.000 per jaar met twee maanden implementatie, dus het is alleen voordelig op echte schaal. Daaronder is de kostenstructuur van Influentials de goedkopere manier om geverifieerde Europese creators te bereiken.

6. HypeAuditor

HypeAuditor overzicht - Influentials alternatieven 2026

HypeAuditor is het referentiepunt van de categorie voor authenticiteit, met fraudedetectie die veel aangehaald wordt rond 95,5% nauwkeurigheid op 227M+ creatorprofielen, plus ontdekking, outreach, contracten en eCommerce ROI-tracking. Onze HypeAuditor alternatieven gids vergelijkt het veld.

Geschikt voor: Teams die prioriteit geven aan gegevensnauwkeurigheid, fraudedetectie en concurrentbenchmarking op meerdere influencerplatformen.

Platformabdecking: Instagram, TikTok, YouTube, Twitch, X (Twitter) en Snapchat.

Prijzen & Verplichting: Een gratis laag dekt mediaplanning en campagnebeheer, plus 40+ gratis audittools. Basic start rond $299/maand jaarlijks gefactureerd, Pro rond $499/maand, Enterprise wordt op aanvraag bepaald op basis van rapportvolume en gebruik. Geen percentage op uitbetalingen.

Reviews: 4,8 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Gratis laag en 40+ gratis tools: Evalueer creatorgegevens kosteloos voordat je je vastlegt.
  • AI-fraudedetectie: Machine learning identificeert botactiviteit en nep-engagement, als geautomatiseerd pendant op handmatige verificatie.
  • Concurrentenmonitoring: Vergelijk je creatorprestaties in real-time met die van rivalen.
  • Diepgaande publieksinsichten: Demografische, interesse- en gedragsgegevens per creator.
  • Shopify en PayPal: Promotiecode-tracking, omzetattributie en uitbetalingen.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis laag, geen uitbetalingskosten: Begin bij nul en behoud 100% van het creatorbudget.Jaarlijkse facturering bij betaalde lagen: De ~$299 prijs veronderstelt betaling voor een heel jaar.
227M+ creators, zes netwerken: Mondiale bereik buiten Europa.Beperkte CRM-tools: Niet gebouwd voor relatiemanagement.
Fraudedetectie op schaal: Geautomatiseerde authenticiteit over miljoenen profielen.Analytics-gericht: Onderzoeksgeoriënteerd in plaats van uitvoeringseerst.
Concurrentiebenchmarking: Strategiegegevens die Influentials niet biedt.Technische complexiteit: Rapporten lastig voor casual gebruikers.
4,8 geverifieerde rating: Uitgebreide peer feedback openbaar beschikbaar.Geen beheerde service: Geen optie om campagnes voor je uit te voeren.

Influentials vs HypeAuditor

Beide zijn gebouwd op creatorauthenticiteit, via verschillende aanpak: Influentials controleert elke creator handmatig voordat zij worden opgenomen, HypeAuditor voert AI-fraudedetectie uit over 227M+ profielen.

HypeAuditor start gratis zonder deel van creatoruitbetalingen, wat belangrijk is naarmate je meer uitgeeeft. Influentials biedt uitvoering — betalingen, overeenkomsten en een beheerde optie — wat HypeAuditor niet doet.

7. GRIN

GRIN overzicht - Influentials alternatieven 2026

GRIN is een creatorbeheersplatform ontworpen voor DTC eCommerce, met discovery, outreach, CRM, gifting, betalingen, UGC en ROI. De prijsvernieuwing in 2026 verving de oude contracten van $25.000 per jaar met vijf gepubliceerde selfservicelagen gefactureerd per maand, inclusief een gratis abonnement. Onze GRIN-alternatieven gids behandelt het veld.

Ideaal voor: DTC-merken die creatorrelatiebeheer, productseeding en affiliatetracering centraliseren in één systeem gekoppeld aan hun winkel.

Platformabdecking: Instagram, TikTok, YouTube, X (Twitter), Twitch en Snapchat, met een database van 190M+ creators.

Prijzen & Verplichting: Gratis op $0 met 200 maandelijkse Gia-tegoed, Starter $200/maand met 2.000 tegoed, Growth $500/maand voor tot 100 actieve creators, Scale $1.000/maand voor tot 250 en Complete $1.500/maand voor tot 500. Maand-op-maand, geen jaarcontract en geen percentage op uitbetalingen.

Reviews: 4,5 / 5,0 (G2, 483 reviews) en 4,7 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • Vier winkelintegraties: Shopify, WooCommerce, Magento en BigCommerce voor seeding en bijgehouden bestellingen.
  • Omzetgekoppelde CRM: Creatoractiviteit rechtstreeks gekoppeld aan verkopen.
  • UGC-bibliotheek met mediarechten: Inhoud inclusief Stories vastgelegd met hergebruiksrechten.
  • In-app PayPal-betalingen: Uitbetalingen en commissietracking zonder externe tools.
  • Recruitment-landingspagina's: Merkgebonden aanvraagpagina's, dezelfde inkomende route als Influentials.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Gratis tier, geen uitbetalingskosten: Behoud het volledige creatorbudget.CRM vanaf $500: Het $200 Starter-plan biedt AI-ondersteuning, niet de werkruimte.
Vier winkelintegraties: Attributie op orderniveau wat Influentials ontbeert.Limieten voor actieve creators: 100, 250 of 500 per tier.
190M+ doorzoekbare creators: Wereldwijd bereik plus inbound-pagina's.Prestatieproblemen: Glitches en trage laadtijden gemeld.
UGC-rechten bij boeking: Hergebruik automatisch beveiligd.Kwaliteit zoekresultaten: Duplicaten en irrelevante matches gemeld.
483 geverifieerde G2-reviews: Veel grondiger bewijsmateriaal om in te checken.Geen handmatige verificatie: Geautomatiseerde screening in plaats van menselijke beoordeling.

Influentials versus GRIN

GRIN's herverdeling in 2026 betekent dat het gratis begint zonder commissie op creatoruitbetalingen, en de recruitmentlandingspagina's spiegelen het toepassingsmodel dat Influentials hanteert.

Het voegt 190M+ doorzoekbare creators en vier winkelintegraties toe voor inkomstenattributie. Influentials behoudt handmatige verificatie, 24-uurs launches en een managed-serviceopties.

8. AtisfyReach

AtisfyReach-overzicht - Influentials-alternatieven 2026

AtisfyReach is een AI-aangedreven matchingplatform dat influencer-ontdekking, campagnebeheer en ROI-tracking automatiseert, met compliance geconsolideerd in één contract. Onze AtisfyReach-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Merken die AI-ondersteunde matching en campagnetracking willen zonder een zware eCommerce-stack.

Platformdekking: Instagram, TikTok en Facebook.

Prijzen & verplichting: Gratis voor influencers om aan campagnes deel te nemen. Merkenprijzen zijn niet openbaar; bedrijven vragen een aangepast offerte via het Help Center of contactpagina aan.

Reviews: 4,4 / 5,0 (G2) en 4,5 / 5,0 (Trustpilot, op basis van een klein aantal reviews)

Beste functies

  • AI-aangedreven matching: Machine learning die relevant creators automatisch identificeert.
  • Slimme compensatieverbetering: Data-gestuurde betalingsbenchmarks, nuttig waar Influentials budget per campagne bepaalt.
  • Juridische en nalevingsautomatisering: Contracten en regelgeving afgehandeld in-platform.
  • Globaal creatornetwerk: Multi-regio-toegang buiten Europese markten.
  • Conversie- en ROI-tracking: Campagnewinstgevendheid gemeten per activering.

Voordelen en nadelen

VoordelenNadelen
Globale creatorpool: Bereik in regio's die Influentials niet dekt.Geen openbare prijzen: Alleen aangepaste offertes, tegen gepubliceerde tiers.
AI-matching: Geautomatiseerde shortlisting in plaats van handmatige beoordeling.Drie platforms: Geen YouTube, wat Influentials aanbiedt.
Compensatiebenchmarks: Begeleiding over wat creators moeten betalen.Ticketgebaseerde ondersteuning: Langzamer dan 24/7-chat en telefoon.
Nalevingsautomatisering: Contracten en regelgeving intern afgehandeld.Leercurve: Geavanceerde functies kosten tijd om onder de knie te krijgen.
Gratis voor creators: Stimuleert een grotere aanvraagpool.Geen handmatige verificatie: Algoritmische screening in plaats van menselijke beoordeling.

Influentials versus AtisfyReach

Influentials publiceert zijn tarieven en vergoedingen; AtisfyReach vereist een offerte zonder openbare informatie, wat budgettering voor kleinere teams moeilijker maakt.

AtisfyReach biedt echt globaal bereik en AI-matching, terwijl Influentials zich concentreert op Europa met menselijke screening. Beide automatiseren contracten en naleving.

9. InfluData

InfluData overzicht - Influentials alternatieven 2026

InfluData is een Europees discovery- en analyseplatform met AI-gestuurde creator matching, op concurrenten gebaseerde lookalike-lijsten, social listening en fraudedetectie.

Geschikt voor: Mid-market tot enterprise-teams die geavanceerde Europese creator-analyses en API-integratie in bestaande workflows nodig hebben.

Platformdekking: Instagram, TikTok, YouTube inclusief Shorts en Twitch.

Prijzen en verbintenis: Gepubliceerde lagen gefactureerd per maand met een minimale overeenkomst van één jaar. Pro €599/maand, All-In €1.199/maand, Enterprise op maat. Geen percentagekosten op uitbetalingen.

Beoordelingen: 4,6 / 5,0 (Capterra)

Beste functies

  • AI-gestuurde ontdekking: Zoekopdracht op basis van prompts in een geïndexeerde Europese database.
  • Op concurrenten gebaseerde Lookalikes: Vind creators die vergelijkbaar zijn met degenen die met concurrenten samenwerken.
  • Social Engagement Monitoring: Hashtags, vermeldingen en sentiment live bijgehouden.
  • Detectie van nep-volgers: Geautomatiseerde authenticiteitscreening op schaal.
  • API-integratie: Creatorgegevens rechtstreeks verbonden met enterprise workflows.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Geen kosten op uitbetalingen: Vast abonnement ongeacht creatoruitgaven.€599/maand minimum: Aanzienlijk hoger dan Influentials' €449 maandelijks Single Brand.
Vier netwerken inclusief Twitch: Dekking die Influentials niet evenaard.Minimale contract van één jaar: Tegen flexibiliteit per campagne.
Diepgaande Europese analyses: Sterkere gegevens op dezelfde markt.Geen campagneuitvoering: Geen overeenkomsten, uitbetalingen of goedkeuringen.
Social Listening: Merk-monitoring dat Influentials niet biedt.Gebruikslimieten op lagere abonnementen: Creator- en rapportmaxima per laag.
API-toegang: Gegevens in interne systemen op Enterprise.Feature gating: API en aanpassingen alleen op Enterprise.

Influentials versus InfluData

Beide richten zich op Europese creators, maar bevinden zich aan tegengestelde uiteinden van de workflow. InfluData is alleen onderzoek — discovery, analyses en monitoring — zonder overeenkomsten, betalingen of goedkeuringen. Influentials voert campagnes van begin tot eind uit.

Bij €599 per maand met een minimale verbintenis van één jaar kost InfluData meer dan het €449 maandelijkse abonnement van Influentials en voert geen enkele campagne uit. De twee vormen eerder een aanvulling dan een vervanging.

10. The Cirqle

The Cirqle overzicht - Influentials alternatieven 2026

The Cirqle is een automatiseringsgerichte platform die geverifieerde creatortoegang, AI-campagnebriefs, voorspellende ROI-modellering en directe integratie met Shopify en advertentieplatformen combineert. Ons Cirqle-alternatieven gids behandelt deze categorie.

Geschikt voor: Merken die AI-ondersteunde, multi-network influencerprogramma's uitvoeren met voorspellende ROI en betaalde versterking, vooral op Shopify.

Platformdekking: Instagram, TikTok en YouTube, met meer dan 1 miljoen API-geverifieerde creatorprofielen.

Prijzen en verbintenis: Launch €1.000/maand voor 2 campagnes, 2 gebruikers en 1 netwerk. Grow €2.000/maand voegt ROAS-scores, AI-briefs, lookalike-doelgroepen en 2 netwerken toe. Scale €4.000/maand voegt voorspellende analyses, 24/7-ondersteuning en alle netwerken toe. Enterprise op maat met API-toegang. Platformcommissies zijn van toepassing.

Beoordelingen: 4,2 / 5,0 (G2)

Beste functies

  • Voorspellende ROI-modellering: Schat ROAS, CPM en CPC in en tijdens campagnes.
  • Door AI gegenereerde campagnebriefings: Gestructureerde briefings op basis van bewezen templates.
  • Geïntegreerd tarief- en betalingsbeheer: Onderhandelingen, deals en uitbetalingen gevolgd in het platform.
  • Shopify- en Ads-integratie: Attributie plus het omzetten van creatieve inhoud in betaalde advertenties.
  • 1M+ geverifieerde profielen: API-geverifieerde gegevens over drie netwerken.

Voor- en nadelen

VoordelenNadelen
Voorspellende ROAS: Voorspel rendement voordat je budget toewijst.€1.000/maand minimum: Hoger dan Influentials' meest uitgebreide maandplan.
Shopify- en Ads-integratie: Attributie plus betaalde amplificatie.Platformcommissies: Percentagekosten bovenop het abonnement.
1M+ geverifieerde profielen: API-geverifieerd in plaats van zelfgerapporteerd.Vertragingen bij creator-uitbetalingen: Gebruikers melden tragere uitbetalingen.
Volledige workflowautomatisering: Contracten, verzending en rapportage afgehandeld.Vooruitplanning nodig: In plaats van campagnes in 24 uur.
Gepubliceerde prijsstellingsniveaus: Vier duidelijke plans om tegen af te zetten.Beperkt CRM: Zwakkere tracking van langetermijnrelaties.

Influentials vs The Cirqle

Beiden brengen een abonnement plus een percentage in rekening, dus vergelijk de totale kosten in plaats van de advertentieprijs. The Cirqle begint op €1.000 per maand met commissies; Influentials begint op €299 per campagne met een tarief van 19%.

The Cirqle voegt voorspellende ROAS, Shopify-attributie en betaalde amplificatie toe. Influentials gaat live in 24 uur met handmatig geverifieerde creators en geen vooruitplanning nodig.

Eindoordeel

Influentials is duidelijk over wat het biedt, en dat is geen lage prijs. Elk van de 13.000+ creators wordt handmatig gescreend voordat deze wordt toegelaten, inclusief een controle op publieksgebruik, campagnes gaan binnen 24 uur live zonder uitreikingscyclus, budgetten worden per campagne in plaats van per creator ingesteld, en uitbetalingen worden automatisch verwerkt zodra de inhoud is goedgekeurd. Over 5.000+ campagnes in Europa en Scandinavië is dat een verdedigbare propositie voor merken die geverifieerde kwaliteit en snelheid willen.

De economie is waar het kritisch wordt bekeken. Servicekosten bedragen 19% op het per-campagne-plan, 13% op Single Brand op €449 per maand en 10% op Multi Brand op €749, met jaarlijkse facturering die deze reduceert naar €349 en €649. Op €20.000 creatieve uitgaven zijn dat €2.000 tot €3.800 bovenop het abonnement. Voeg een Europees netwerk van 13.000 creators, een model op aanvraagbasis, beperkte rapportagehoogte en geen e-commerce-attributie toe, en grotere of internationale programma's zoeken elders.

Waar je heen gaat hangt af van de beperking. GRIN en HypeAuditor beginnen beide gratis zonder uitbetalingskosten en veel grotere databases. Modash voegt 350M+ creators toe voor $199 per maand. Upfluence brengt Amazon-attributie, InfluData diepere Europese analytics, The Cirqle voorspellende ROI, en Captiv8 en CreatorIQ dienen bedrijfsprogramma's.

Voor merken wiens creatieve uitgaven genoeg zijn gegroeid zodat percentagekosten pijn doen, is Influencer Hero het sterkste all-round alternatief in 2026. Het indexeert 450M+ creators over acht platforms, voert zowel uitgaande zoekopdrachten als merkgebonden toepassingspagina's uit, verbindt zich met vier winkelplatforms voor inkomstenattributie en rekent uitbetalingskosten van 0,1% tot 0,5% in plaats van dubbele cijfers, op gepubliceerde maandplannen vanaf $649.

Wil je zien hoe je servicekosten eruit zouden zien als een vast abonnement? Boek een demo met het Influencer Hero-team.

Samenvatting
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Dit is een aantal tekst in een div-blok.
Prijzen/Maand
Shopify Reviews
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Lees Meer
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Dit is wat tekst in een div-blok.
Veelgestelde vragen
Wat kost Influentials?
Drie plannen met elk een servicevergoeding op creator-uitbetalingen: Per Campaign €299 met 19% vergoeding, Single Brand €449/maand (€349 jaarlijks gefactureerd) met 13%, en Multi Brand €749/maand (€649 jaarlijks) met 10%. De vergoeding is waar je mee moet rekenen — op €20.000 creator-uitgaven komt daar €2.000 tot €3.800 per jaar bij.
Hoe groot is het creator-netwerk van Influentials?
13.000+ creators, allemaal handmatig gescreend voordat ze worden toegelaten, inclusief een kwaliteitscheck van hun publiek, geconcentreerd in Europa en Scandinavië. Dat is opzettelijk — het netwerk is curated in plaats van allesomvattend. Voor wereldwijd bereik indexeert Influencer Hero 450M+, Modash 350M+, HypeAuditor 227M+ en GRIN 190M+.
Kun je naar specifieke creators zoeken op Influentials?
Niet direct. Je plaatst een campaign met een vast budget, creators zien de vergoeding en solliciteren, en jij selecteert uit de aanvragen. Met abonnementenplannen kun je het netwerk doorbladeren, maar je kunt geen outbound-campagnes naar creators uitvoeren die niet hebben ingeschreven. Influencer Hero, Modash, GRIN en HypeAuditor ondersteunen allemaal outbound-zoekopdrachten.
Welke alternatieven berekenen geen percentage op creator-uitbetalingen?
De meeste van hen. Modash, Upfluence, GRIN en HypeAuditor berekenen een vast abonnement zonder deel uit creator-uitgaven. CreatorIQ is gratis op de eerste $100.000 per jaar en dan 2%, en Influencer Hero berekent 0,1% tot 0,5%. The Cirqle hanteert commissies naast het abonnement.
Kan Influentials verkoop van influencer-campagnes volgen?
Niet via winkelintegraties. Het rapporteert over betrokkenheid, demografie en campagneperformance met zes maanden creatorgegevens, maar er zijn geen Shopify-, WooCommerce- of Magento-verbindingen. Influencer Hero en GRIN verbinden elk met vier winkelplatforms, en Upfluence voegt Amazon-attributie toe.
Wat zijn de beste alternatieven voor Influentials voor influencer marketing?

 Topinternatieven zijn onder meer Influencer Hero, Modash, Upfluence, Captiv8, CreatorIQ, HypeAuditor, GRIN, AtisfyReach, InfluData en The Cirqle. Influencer Hero levert de meest complete all-in-one-oplossing met influencer discovery, AI-ondersteunde outreach, CRM, UGC- en affiliate management en performance analytics.

‍

Waarom overwegen om over te stappen van Influentials naar een ander platform?

 Influentials blinkt uit in kosteneffectieve campagnecreatie met geverifieerde creators en eenvoudige betalingen, maar merken die behoefte hebben aan grotere creator pools, diepere analytics of AI-gestuurde campagne matching kunnen de voorkeur geven aan andere platforms. Upfluence en Modash bieden uitgebreide bereik en gedetailleerde prestatie-dashboards, terwijl CreatorIQ en GRIN zich richten op enterprise-level campagnebeheer.

‍

Welke concurrent van Influentials is het beste voor eCommerce-merken?

 Voor eCommerce-teams is Influencer Hero een toonaangevende keuze met Shopify/WooCommerce-integraties, gifting, affiliate tracking en UGC-campagnebeheer. GRIN biedt ook sterke eCommerce-workflows met revenue-linked CRM, terwijl platforms zoals Upfluence en Captiv8 robuuste affiliate tracking en grote creator networks bieden.

‍

Hoe vergelijken de alternatieven voor Influentials zich in prijs?

 Influentials biedt flexibele prijzen: €299/campagne, €349/maand voor een enkel merk, en €649/maand voor meerdere merken, allemaal inclusief een gratis proefperiode. Daarentegen begint Influencer Hero bij $649/maand, zijn Upfluence en Captiv8 duurder oplossingen voor grotere teams, en GRIN begint rond $25.000/jaar. Andere platforms zoals HypeAuditor en CreatorIQ richten zich ook op enterprise-budgetten.

‍

Welk Influentials-alternatief biedt de meest volledige functieset?

 Voor een alles-in-één benadering biedt Influencer Hero discovery, outreach, campagnebeheer, affiliate tracking, UGC-collectie en ROI-analyses in één platform. Hoewel andere platforms uitblinken in specifieke gebieden—zoals Modash voor influencer-verificatie of HypeAuditor voor fraudedetectie—levert Influencer Hero de breedste set tools voor kleine tot middelgrote DTC en eCommerce merken.

‍

Meest Gelezen Blogs

Verhoog je ROI met Influencer Marketing

Sluit je aan bij meer dan 1.200 merken en 150+ bureaus die hun creator-programma's schalen met Influencer Hero.